Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
Straipsnių hierarchija

Straipsnių pradžia » Vaizdo galerija » 2018-07-20

2018-07-20

2018-07-20

03.28 val. pranešta,  kad Kaune Ringuvos g. 18 dega apleistas 2 aukštų medinis namas. Atvykus kieme atvira liepsna degė automobilis VW Passat 2008 m. Išdegė variklio skyrius, salonas, sutrūko stiklai.

05.18 val. pranešta, kad Kaišiadorių r. Palomenės sen., Tartoko k. ant kelio nuvirtęs medis. Medis pašalintas. Kelio danga nuvalyta.

09.31 val. pranešta, kad Kaune Vėtrungės g. 9 reikia patekti į butą, viduje senyvo amžiaus žmogus šaukiasi pagalbos. Į butą patekta pro balkoną, įleisti GMP ir VPK darbuotojai.

12.19 val. pranešta, kad Kaune Karo Ligoninės g. 10 kažkas dega, gali būti atliekos, šalia gyvenamieji pastatai. 1 m² plote degė laužas.  Laužas užgesintas.

12.54 val. pranešta, kad Prienų r. Dariaus ir Girėno g. 9 iš dujų baliono veržiasi dujos.  Dujų balionas buvo negerai pajungtas. PGP balioną perjungė.

12.20 val. pranešta, kad Kaune Sartų g. 18 kieme dega automobilis. Automobilis BMW užgesintas. Gaisro metu apdegė variklio skyrius.

13.47 val. pranešta, kad Kaune Baltų pr.-Jotvingių sankirta išsilieję tepalai. Tepalų nebuvo, buvo išbėgęs aušinimo skystis. Nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos duženos.

14.40 val. pranešta, kad Kaišiadorių r. Rumšiškių sen., Dovainonių k. ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Medis pašalintas.

17.34 val. pranešta, kad Birštone Kęstučio g. 29 virš pėsčiųjų tako nulūžo ir pavojingai pakibo medžio šaka. Nulūžusios šakos pasiekti nebuvo galimybės, apie įvykį informuotas Prienų butų ūkio avarinės tarnybos budintis, kad reikalingas bokštelis. Jam pranešus, kad bokštelio išsiųsti nėra galimybės, teritorija aptverta "STOP" juosta.

 19. 39 val. Kauno AVPK pranešė, kad Kauno r.  Ringaudų sen., Ringaudų k. Miško g. reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dalies 30 m² plote buvo išsilieję automobilių eksploataciniai skysčiai. Teršalai nuplauti.

20.30 val. pranešta, kad Kaune M. Riomerio g. 19 sudužo gyvsidabrio termometras. Kambaryje ant grindų sudužus termometrui, išsiliejo gyvsidabris. Gyvsidabris  surinktas, grindys išpurkštos sodos ir muilo tirpalu, išvėdintos patalpos.

21.51 val. pranešta, kad Kaune  Karaliaus Mindaugo pr. Nemuno saloje dega šiukšlių konteineris. Metaliniame konteineryje smilko kepsninė. Užgesinta kibiru vandens.

20.44 val. Raseinių AVPK pranešė, kad Raseinių r. Paverkšnio g. 17  įvestas planas "Skydas". Budėta sprogmenų kenksmingumo pašalinimo metu. 105 mm artilerijos sviedinys buvo išvežtas Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Tauragės skyriaus išminuotojų nukenksminti į žvyro karjerą.

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
2,614,885 unikalūs lankytojai