Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

Straipsnių hierarchija

Straipsnių pradžia » Vaizdo galerija » 2018-07-24

2018-07-24

2018-07-24

07.07 val. pranešta, kad Kaune Partizanų g. 174 negali susisiekti su savo tėvu (65 m).  Pro balkoną patekta į butą, atidarytos duris, įleisti policininkai  ir medikai. Bute rastas miręs žmogus.

 

08.32 val. Kauno AVPK prašymu Kaune Raudondvario pl. 212 po eismo įvykio surinkti tepalai.

 

10.21 pranešta, kad Kaune Radvilėnų pl. 56A negali patekti pas 65 m. kaimyną, sergantį onkologine liga. Patekta į butą pirmame aukšte, įleisti medikai ir policininkai. Žmogus buvo nugriuvęs ant žemės, sąmoningas.

 

10.33 val. Kauno AVPK prašymu Kaune A. Juozapavičiaus pr. ir Skuodo g. sankryžoje  po eismo įvyko sušluotos nuolaužos, nuo eksploatacinių skysčių nuplauta kelio danga 300 kv. m. plote.

 

13.20 val. Kauno AVPK pranešė, kad prie Nemuno po Vakarinio aplinkelio tiltu ant suoliuko padėti rūbai, daiktai, basutės. Pilietis policijos pareigūnams papasakojo, kad matė moterį  lipančią  į vandenį. Policija paprašė PGT, kad moters paieškotų vandenyje. 13.22 val. gautas papildomas pranešimas, kad iš laivo upėje mato moters kūną. Laivo kapitonas  ištraukė moters kūną ir perdavė policijai.

 

13. 51 val. Kauno GMP pranešė, kad Kaune Lampėdžių ežere, batutų parke ant vandens, 10 m. nuo kranto susižalojo 18 m. mergina. Reikalinga pagalba pargabenti ją į krantą. PGP nukentėjusiai uždėjo kaklo įtvarą, paguldė ant stabilizavimo lentos ir pargabeno į krantą.

 

14.05 val. pranešta, kad Kaune prie namo A. Mackevičiaus g. 78 mato dūmus. Smilko daugiabučio namo lauko sienos apdailinė plokštė, dėl kibirkščiavusio elektros laido Gaisro metu apdegė ir buvo išardyta apie 2 m² fasadinės sienos plokštės.

 

16.22 val. pranešta,  kad Kaune Švenčionių g. kasant žemes  apleistame sklype, rado apie pusė litro stiklinę  kolba su gyvsidabriu, kuri sandariai uždaryta.  PGP daugiau gyvsidabrio nerado, kolba patalpino į kibirą su vandeniu ir atidavė  įmonės vadybininkui, jis nuveš į UAB „Žalvaris“. Žemės kasinėjimo darbus atliko įmonė „Dairis“.

 

19.36 val. pranešta, kad Kaune Šilainių pl. tarp Romainių kapinių ir įmonės "Regitra"  ant elektros laidų užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir pašalintas nuo apšvietimo stulpo.

 

20.11 val. pranešta, kad Kaune a R. Kalantos g. 10 ant šaligatvio po eismo įvykio išsilieję tepalai. 20 m² plote nuplauti išsilieję naftos produktai.

 

20.38 val. pil. pranešė, kad Kaune Jonavos g. 38 važiuodamas kliudė ant kelio buvusį akmenį, užsidegė automobilis. Pats jį užgesino, atjungė akumuliatorių. Gaisras kilo variklio el. skyriuje. L/a BMW 535D.

 

20.22 val. pranešta, kad Kauno klinikinės ligoninės  Laisvės al. 17  2-rame traumotologijos skyriuje iš palatos ventiliacijos angos rūksta dūmai. 4 aukšte 411 palata (25 m²) buvo uždūminta. Į kitą palatą pervesti 5 ligoniai. Palatos WC patalpoje kibiru vandens užpilti smilkę popieriai ir nuorūkos kanalizacijos vamzdžio apdailos dalyje .


 

22.38 val. gautas elektros tinklų darbuotojo pranešimas, kad Raseinių r. Šiluvos sen., Bedančių k., Laukų g. 3 ant elektros stulpo esančiame lizde, įstrigęs gandras. Gandriukas išlaisvintas ir paliktas lizde.

00.19 val. gautas PK budėtojo pranešimas, kad reikia  Kėdainiuose  M. Daukšos g. 69  po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. PGP pašalino 1 m² plote ištekėjusius tepalus, nuo važiuojamosios kelio dalies nušlavė duženas.

 

P06.18 val. pranešta, kad Kaune Savanorių pr. 226 reikia atidaryti duris, viduje moteriai gali būti sutrikusi sveikata. Atvykus nurodytu adresu atidarytos durys, viduje nieko nerasta.

 

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,292 unikalūs lankytojai