Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-03–2019-05-05

2019-05-03

 

00:00 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., autostrados Vilnius–Klaipėda 60-ajame km, vilkikas griovyje, bėga kuras. Vilkikas buvo griovyje, kuras nebėgo. Iškvietimas nepagrįstas.

 

02:26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kapsų g., dega automobilis. Atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Dodge“. Išdegė variklio skyrius, variklio dangtis, apdegė sparnai, priekinės padangos, išsilydė žibintai ir plastmasinės detalės.

 

08:51 val. pranešė, kad Raseiniuose, V. Kudirkos g., kaimynų bute girdi priešgaisrinę signalizaciją. Durų niekas neatidarė, gaisro požymių nesijautė. Grįžus buto savininkei patekta į butą, gaisro požymių nebuvo.

 

12:06 val. pranešė, kad Kėdainiuose, Sodų g., 2 metų vaikas uždarė balkone mamą, reikalinga pagalba patekti į vidų. Autokeltuvu patekta į balkoną 3 aukšte laužtuvėliu atidarius balkono duris įleista mamą. Vaikui medikų pagalbos neprireikė.

 

11:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Purienų g., dega kaminas. Degęs kuro katilas užgesintas iki PGP atvykimo. Namas mūrinis, 20x12 m, 2 aukštų, dengtas skarda.

 

14:43 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Garliavoje, J. Šimkaus g., kapinėse dega tuja. Užgesino gyventojai.

 

15:37 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Visginų k., dega medinė pirtis. Gyventojai buvo apgesinę 2 miltelių gesintuvais (6 kg) iki PGP atvykimo. Ūkio paskirties rąstiniame pastate (14x8 m) įrengta 3x4 m rąstinė pirtis, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

 

16:57 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl. ,Rupeikio g., dega žolė. 16 arų plote užgesinta žolė ir krūmai.

 

17:20 val. pranešė, kad Kėdainiuose, J. Biliūno g., dega šakų krūva. 0,5 aro plote degė sukrautos šakos.

 

14:32 val. PK pranešė, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Plaušinių k., rastas karo laikų sprogmuo, įvestas planas ,,Skydas". Pabudėta, kol išminuotojai 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

16:33 val. PK pranešė, kad Raseinių r. sav., Kalnujų mstl., Pušyno g., rastas karo laikų sprogmuo, įvestas planas ,,Skydas". Pabudėta, kol išminuotojai sprogmenį išsivežė sunaikinti.

 

18:11 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., po eismo įvykio iš automobilio rūksta dūmai. Buvo susidūrę du lengvieji automobiliai, prispaustų žmonių nebuvo. Atjungti transporto priemonių akumuliatoriai, nušluotos duženos nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

22:00 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Stakliškių sen., Aukštojos k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir pašalintas nuo kelio.

 

21:14 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Teleičių k., Medžiotojų g., dega tujos, arti pastatai. Atvira liepsna degė 3–4 m aukščio tujos. Sudegė 8 tujos, šalia stovintys pastatai neapgadinti. Prie namo buvo atliekami suvirinimo darbai.

 

2019-05-04

 

00:39 val. pranešė, kad Jonavoje, Panerių g., uždūminta 9 aukštų daugiabučio namo laiptinė. 2 aukšto koridoriuje rastas sudegęs vaikiškas vežimėlis. Jį iki atvykstant PGP užgesino gyventojai. Išvėdinta laiptinė.

 

00:50 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Lenkelių k., Tujų g., dega daržinė. Atvira liepsna degė ūkinis pastatas (6x14 m dydžio, viena dalis medinė, kita mūrinė, šiferio stogu). Nudegė ir įkrito stogas, sudegė medinė perdanga, medinės sienos, viduje buvę 1 m³ malkų, 2 m³ šieno, 2 m³ medienos, elektrinė žoliapjovė, baldų komplektas, 2 televizoriai, kompiuteris. Išgelbėtas už 14 m esantis gyvenamasis namas (10x8 m dydžio).

 

12:57 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Geišių k., Kęstučio g., šalia namo dega šiukšlių konteineris, yra pavojus pastatams. Užgesinta.

 

13:43 val. gautas PK pranešimas, kad Kaune, Rožių g., rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Atvykus išminuotojams nustatyta, jog rasta Antrojo pasaulinio karo laikų minos korpuso dalis be sprogdiklio ir sprogstamosios medžiagos, nepavojinga.

 

18:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ateities pl., iš namo mato juodus dūmus, nemato, kas dega. Vyras degino laidus.

 

18:29 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav. Taurakiemio sen., Viršužiglio k., Žiglos g., šalia apleisto pastato deginamos plastiko atliekos. Prie apleisto mokyklos pastato buvo deginamos įvairios plastiko ir gumos atliekos. Degintojai prieštaravo, kad būtų gesinamas laužas, dėl to buvo iškviesti policijos pareigūnai. Grįžtant į komandą pastebėti šalia miško kylantys dūmai. Rūko iš kamino, pavojaus nebuvo.

 

19:35 val. Stakliškių UK pranešė, kad į gaisrinę atėję vaikai pasakė, jog Prienų r. sav., Stakliškių sen., Stakliškių k., Prienų g., prie mokyklos įsipainiojęs balandis. Po pastato palėpe 3 m aukštyje į virvę buvo įsipainiojęs balandis. Paukštis išlaisvintas ir paleistas.

 

21:48 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Laumės g., šalia konteinerių dega žolė. Plastikinis šiukšlių konteineris buvo beveik sudegęs.

 

22:00 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Naujosios Ūtos sen., Naujosios Ūtos k., Mokyklos g., kaimynai kūrena laužą ir degina automobilio detales. Gyventojai laužą užgesino iki PGP atvykimo.

 

2019-05-05

 

01:06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sporto g., Ąžuolyno parke dega laužas. Gaisro požymių nebuvo. Papildomai susisiekus su pranešėju patikslinta vieta, tačiau degimo požymių taip pat nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

02:31 val. pranešė, kad Jonavoje, Sodų g., uždūmintas butas, dūmai eina iš laiptinės. Iš buto 5 aukšte veržėsi dūmai, buvo pastatytas keltuvas. Išlaužus duris patekta į vidų, atvira liepsna degė sofa-lova ir namų apyvokos daiktai, prie durų rastas gulintis, sąmoningas vyriškis išneštas ir perduotas GMP. Sudegė sofa-lova ir namų apyvokos daiktai, išdegė ir nuardyta (apie 1 m2) medinių grindų, aprūko butas (apie 30 m2) ir laiptinės aikštelė (5 m2). Iš butų į lauką paraginta išeiti apie 18 laiptinės gyventojų. Nukentėjėlis, apsinuodijęs dūmais ir apsvilęs plaukus, išvežtas į LSMUL Kauno klinikas. Iš gretimo buto pasijutęs blogai pilietis (1941 m.) išvežtas apžiūrai į Jonavos ligoninės Priėmimo skyrių. Išvėdintos patalpos.

 

10:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rusų g. ,automobilis atsitrenkė į stulpą, dega. Lengvasis automobilis „VW Golf“ buvo atsitrenkęs į gatvės apšvietimo stulpą. Degimo požymių nebuvo. 5 m² plote nušluotos plastikinės detalės nuo važiuojamosios kelio dalies, atjungtas akumuliatorius.

 

12:36 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, P. Cvirkos g., dega šiltnamiai. Užgesino patys gyventojai iki PGP atvykimo.

 

13:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., reikalinga pagalba atidaryti duris. Durys atidarytos stipriau pastūmus. Pilietis (1952 m.) perduotas medikams.

 

14:58 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Bukonių sen., Petrašiūnų k., Mačionių g., kaimynas prie namo degina didelį laužą. 2 m² plote degė laužas. Užgesinta.

 

18:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Plytinės ir Vaidoto g. sankirtoje, ant važiuojamosios kelio dalies užvirtusi medžio šaka. Virš važiuojamosios kelio dalies 2 m atstumu nuo kelio, buvo palinkusi medžio šaka. Šaka nupjauta ir patraukta nuo kelio.

 

13:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kanalo g., dega namas. Namo stogas degė atvira liepsna. 13:59 val. paskelbtas PIN 2. Pastatas vieno aukšto, su palėpe, 28x10 m dydžio, 4 butų, šalia pristatyti 4 priestatai, iš kurių 2 mediniai ir 2 mūriniai. Nudegė pastato stogo konstrukcijos, sudegė palėpė. Vieno buto sulieti 2 kambariai su viduje esančiais daiktais, virtuvė, vonios ir tualeto patalpa bei priestate esantis kambarys su namų apyvokos daiktais. Kito buto sulieti vandeniu 3 kambariai su daiktais, iš dalies pradegė perdanga tarp gyvenamųjų kambarių ir palėpės, aprūko priestato kambarys. Trečio buto apdegė katilinės patalpa su daiktais, aprūko, apdegė ir vandeniu sulietas gyvenamasis kambarys su namų apyvokos daiktais, aprūko ir sulietas vandeniu kitas kambarys su daiktais, nudegė priestato medinės stogo konstrukcijos, termiškai paveikta skardinė stogo danga. Sulieti du ketvirto buto kambariai ir virtuvė su daiktais, iš dalies pradegė perdanga tarp 1 aukšto ir palėpės.

 

17:27 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos k., Paupio g., dega miškas. Atvykus PGP, Išdegė apie 3 arai sausos žolės.

 

17:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Švenčionių g., nuo miško pusės mato dūmus. Nuosavo kiemo teritorijoje 1 m² plote asmuo degino šakas ir kelmus. Gaisrą užgesino pats.

 

13:29 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vandžiogalos sen., Boniškių k., Bokšto g., dega kuro dirbtuvės. Pastato vidus degė atvira liepsna. Sandėliavimo paskirties pastatas 40x15 m dydžio, metalinių konstrukcijų, dengtas skardos danga. Viduje sandėliuojama medienos granulių produkcija. Deformavosi ir griuvo metalinės konstrukcijos. Sunaikintos viduje buvusios granulės. 13:46 val. paskelbtas PIN 2. Vanduo vežiojamas iš atviro vandens šaltinio 1 km atstumu.

 

21:36 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Vandžiogalos sen., Vandžiogalos mstl., Jonavos g., reikalinga pagalba išpjauti seifą. Vykstant į įvykio vietą policijos ekipažas, turėjęs būti vietoje, pateko į eismo įvykį su laukiniu gyvūnu, budėta, kol policijos pareigūnai įformino įvykį ir kartu nuvykta nurodytu adresu. Seifo laužti nereikėjo, asmenys buvo radę raktus. Pranešimas nepagrįstas.

 

21:51 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos k., Paupio g., prie upės dega krūva rąstų. 3 arų plote sukrauta didelė degė šakų krūva.

 

Marijampolės PGT

 

2019-05-03

 

10:25 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Atgimimo g., dega automobilis. Iš automobilio „Audi A6“ rūko dūmai, atjungtas akumuliatorius. Išdegė variklio skyrius.

 

16:23 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Lauckaimio k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas „Skydas“, išminuotojai laukia vietoje. Pabudėta, kol 76 mm artilerijos sviedinys buvo nukenksmintas vietoje.

 

20:25 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Liudvinavo k., Paparčio g., deginamas laužas. Prižiūrint buvo deginamas laužas.

 

2019-05-04

 

12:20 val. gautas GMP pranešimas, kad Vilkaviškyje, Lauko g., reikalinga pagalba išnešti apie 200 kg sveriančią ligonę. Padėta įkelti ligonę (1955 m.) į GMP automobilį, palydėjus į ligoninę moteris iškelta ir palydėta į priėmimo skyrių.

 

19:14 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen., „Via Baltica“ kelyje ties Subačiškių k., įvyko eismo įvykis, dėl nukentėjusių žmonių neaišku. Prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo.

 

2019-05-05

 

12:10 val. pranešė, kad Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno g., degalinės teritorijoje apie 200 m atstumu nuo pastatų dega lengvasis automobilis. Degalinės "Viada" teritorijoje degė automobilis „VW Golf“ (1998 m.). Išdegė transporto priemonės variklio skyrius, apsilydė priekinis bamperis.

 

20:29 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškyje, Nepriklausomybės g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje gali būti ieškomas asmuo. Autokopėčiomis pasikėlus patekta į butą 4 aukšte per langą. Butas apžiūrėtas, buvo tuščias.

 

21:13 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vytauto g., dega šašlykinė nesaugiu atstumu nuo pastatų ir automobilių, baiminasi, kad nekiltų gaisras, Šašlykinė patraukta saugiu atstumu.

 

19:16 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kalvarijos sav., Akmenynų sen., Aistiškių k., Beržų g., laukuose rastas sprogmuo, įvedamas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

18:34 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Panausupio k., mato juodus dūmus. Degė atliekos atliekų rūšiavimo pastogėje. Pastogė gelžbetoninių konstrukcijų, 72x18 m dydžio, stogas dengtas šiferiu.

 

Jurbarko PGT

 

2019-05-04

 

18:38 val. pranešė, kad Jurbarke, Nemuno g., dega miškelis. Krantinėje po tiltu 6 m² plote buvo išdegusi žolė ir šiukšlės, prigesino policijos pareigūnai iki atvykstant PGP. Užgesintas rusenęs krūmas.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,372 unikalūs lankytojai