Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-07

2019-05-07

 

02:05 val. gautas PK pranešimas, kad Raseinių r. sav., kelio Klaipėda–Kaunas–Vilnius 142-ajame km, po eismo įvykio reikia nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti partrenktą briedį ir nuvalyti kelio dangą. Partrenktas gyvūnas patrauktas į šalikelę, kelio danga nuplauta.

 

09:56 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Bijautonių k., dega sausa žolė. Žolė 15 arų plote užgesinta.

 

10:17 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Vytauto g., reikalinga pagalba atidaryti buto duris, viduje yra senyvo amžiaus moteris, nukritusi ant grindų. Buto durys iš vidaus buvo užkabintos, panaudojus rankinį inventorių atidarytos ir įleisti GMP darbuotojai. Ant grindų gulėjo buto savininkė (1928 m.). Medikai pagalbą suteikė vietoje.

 

10:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Pabalių k., Klevų g., dega suodžiai kamine. Išimtos malkos iš kamino, uždarytos visos sklendės, kad suodžiai užgestų.

 

13:38 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Gaižuvėlės k., ant kelio nuvirtęs medis. Ant važiuojamosios kelio dalies buvo nuvirtęs metalinis stulpas. Stulpas patrauktas į šalikelę.

 

16:31 val. išdegė 1 aro plotas sausos žolės, užgesinta.

 

17:15 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pušyno g., dega žolė. 2 arų plote degė sausa žolė.

 

18.45 val. pranešė vaikas, jog Jonavoje, Žeimių g., dega namas. Gaisro požymių nebuvo. Iškvietimas melagingas.

 

18:38 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Petrausko g., pavojingai pasvirusi tvora. Pavojingai pasviręs gelžbetoninis stulpas nulaužtas, teritorija aptverta STOP juosta.

 

18:44 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., reikalinga pagalba patekti į butą. Glaustinėmis kopėčiomis ir laužtuvu patekta į vidų, atrakintos durys ir įleisti medikai. Vyras (1980 m.) perduotas medikams.

 

20:12 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Babtų mstl., Mokyklos g., apie 19:30 val. nuo židinio buvo užsidegusios medinės grindys, gaisrą užgesino patys, PGP nekvietė. Išdegė antrame namo aukšte esančiame koridoriuje apie 2,5 m² medinių grindų, aprūko koridoriaus sienos, lubos, durys, apdegė ir aprūko židinys.

 

19:42 val. gautas Stakliškių UK pranešimas, kad Prienų r. sav., Stakliškių sen., Stakliškių k., Vilniaus g., mato iš ūkinio pastato rūkstančius dūmus. Degė lauko tualetas ir ūkinio pastato medinė skliauto dalis. Apdegė 1x1 m dydžio medinis lauko tualetas, taip pat apdegė šalia tualeto esančio 14x6 m dydžio mūrinio ūkinio pastato (perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu) stogo skliauto medinė dalis 8 m² plote ir 2 m² stogo dangos.

 

22:23 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Žaliojoje g., dega namo kaminas. Ūkinio pastato kamine degė suodžiai. Ūkinis pastatas 11x6 m dydžio, mūrinis, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Budėta, kol suodžiai baigė degti.

 

22:18 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Truskavos sen., Pavermenio k., Pašilėlės g., dega kaminas. Gyvenamojo namo kamine degė suodžiai. Namas mūrinis, 12x10 m dydžio, vieno aukšto, su mansarda, rūsio perdanga gelžbetoninė, mansardos perdanga medinė, stogas dengtas skarda. Gaisrui kilti pavojaus nebuvo, pajėgos budėjo, kol suodžiai baigė degti.

 

00:06 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Pašeimenių k., Mokyklos g., mato liepsną, kas dega – nežino. Gaisro požymių nepastebėta, šiltnamyje buvo deginama žvakė, pranešimas nepagrįstas.

 

13:13 val. gautas PK pranešimas, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Jančių k., Šakių g., po eismo įvykio ant kelio ištekėję tepalo ir aušinimo skysčio. Nuo kelio į griovį buvo nuvažiavęs lengvasis automobilis „Audi A6“. Buksyravimo lynu automobilis ištrauktas ant važiuojamosios kelio dalies, nuvalyta apie 10 m² kelio dangos. Tepalo nebuvo išbėgę.

 

17:04 val. Naumiesčio UK pranešė, kad Šakių r. sav., Kudirkos Naumiesčio sen., Kudirkos Naumiestyje, prie pasienio dega žolė. Pieva degė Rusijos teritorijoje.

 

11:57 val. PK pranešė, kad Jurbarko r. sav., Vytauto Didžiojo g. ir Sodų g. sankryžoje, po eismo įvykio rūksta iš automobilio. Gaisro nebuvo. Buvo susidūrę automobiliai „Audi A4“ ir „Fiat“. Guminei žarnelei prisispaudus prie kolektoriaus iš automobilio „Audi A4“ variklio skyriaus rūko dūmai. Atjungti automobilių akumuliatoriai, surinktas 1 kv. m plote išsiliejęs tepalas.

 

15:10 val. pranešė, kad Jurbarke, V. Kudirkos g. dega žolė, šalia – medžiai. Išdegė 3 arai žolės.

 

16:49 val. pranešė, kad Jurbarke, prie Pilies Sodo 1-osios g., dega žolė. 10 m² plote degė žolė ir kelmai. Išdegė 2 arai žolės.

 

18:23 val. pranešė, kad Jurbarke, prie Obelų g., nuokalnėje dega žolė. Degė be priežiūros paliktas laužas, sukrautas 1 m2 plote.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,269 unikalūs lankytojai