Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-08

2019-05-08

 

01:57 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Janušavos g., daug dūmų, kas dega – neaišku. Gaisro požymių nebuvo, iš individualių namų kaminų rūko dūmai.

 

02:18 val. gautas PK pranešimas, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., reikalinga pagalba patekti į butą. Asmuo duris atidarė pats.

 

06:23 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Kauno g., šalia kapinių dega žolė. Gaisro požymių nebuvo, nuo Nevėžio upės kilo rūkas.

 

Gautas pranešimas, kad Birštone, Kęstučio g., reikalinga pagalba atidaryti duris. Paaiškėjo, jog žmogus buvo išėjęs. Pranešimas nepagrįstas.

 

11:28 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Braziūkų k., Šiulių g., dega durpės. Užgesintos 10 m² plote smilkusios durpės.

 

13:15 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., reikalinga pagalba atidaryti duris. Patekus į butą viduje rastas negyvas vyras.

 

14:11 val. pranešė, kad Kaune, Lentvario g., dega miškelis. Užgesinta 10 m² plote degusi sausa žolė ir šakos.

 

15:07 val. gautas pranešimas iš Zūbiškių UK, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Butkūnų k., dega žolė. Išdegė apie 100 m ruožas pakelės žolės.

 

15:28 val. pranešė, kad Kaune, Žarėnų g., dega žolė. Užgesinta 10 m² plote degusi sausa žolė ir krūmai.

 

16:24 val. pranešė, kad Kaune, Vaidoto g., iš pastate esančio vamzdžio eina dujos. Iš vamzdžio negyvenamame name veržėsi dujus. Teritorija aptverta STOP juosta, pabudėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

 

17:56 val. gautas pranešimas, Prienų r. sav., Ašmintos sen., Bagrėno k., Sodų g., kad dega žolė. Išdegė apie 10 arų žolės.

 

13:44 val. pranešė, kad Kaune, K. Petrausko g., nusėdo pastato pamatas, pastatas gali sugriūti. Tarp namo pirmo aukšto ir pamato viršutinės dalies buvo atsivėręs apie 5 cm plyšys, pačiame pastate sutrūkinėjusios lubos, sienos. Kauno valstybinės statybos inspekcijos specialistai nustatė, kad matomi avarinės būklės požymiai. Pastatas aptvertas STOP juosta, dujų ir elektros avarinių tarnybų darbuotojai atjungė dujas bei elektrą. Kauno savivaldybės administracijos direktorius suteikė laikiną apgyvendinimą evakuotiems žmonėms , kurie buvo išvežti Kauno PGV autobusiuku. Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius nurodė, kad tolesne pastato apsauga rūpinsis savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius. Pastate yra 6 butai, įsikūrusi notaro kontora ir odontologijos kabinetas. Į įvykio vietą taip pat buvo atvykę Kauno PGV Parengties valdymo  ir Civilinės saugos skyrių specialistai bei 4-osios komandos viršininkas.

 

18:43 val. Jonavoje, Kauno g., išdegė apie 20 arų žolės.

 

19:16 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Giraitės k., Žemaitkiemio g., mato kažką degant. 5 a plote degė atliekos.

 

15:29 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Truskavos sen., Truskavos mstl., dega miškas. 1 aro plote degė miško paklotė, sukrauti medžių kelmai.

 

17:59 val. gautas pranešimas iš PK darbuotojų, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Molupių k., Molupių g., 6 m. vaikas gali būti įkritęs į šulinį. Išsiurbti 2 šuliniai, vaikas nerastas, po kurio laiko mažylį už 3–4 km rado pravažiuojantys vaikai, jie apie įvykį pranešė policijai. Policijos pareigūnai nuvyko į nurodytą vietą, neįgalus vaikas (2014 m.) rastas griovyje, perduotas medikams.

 

16:46 val. Birštono sav. Birštono sen., Siponių k., degė miško paklotė 25 m².

 

21:18 val. Kėdainiuose, Kauno g., 3x4 m plote degė šiukšlės.

 

22:13val. gautas pranešimas, kad Kaune, Veliuonos g., reikalinga pagalba patekti į butą. Buvo atidarytas buto langas, policijos pareigūnai patys pateko į vidų.

 

23:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., iš rūsio jaučiamas degimo kvapas. Šalia namo 1 kv. m plote smilko žolė.

 

20:17 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Ašmintos k., Vingio g., dega negyvenamas namas. Namas degė atvira liepsna. Namas medinis, 1 aukšto, 7x10 m dydžio, dengtas šiferiu. Nudegė namo stogas, išdegė 3x5 m dydžio kambarys, nuardyta 10 m² perdangos.

 

05:44 val. pranešė, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Giedručių k., Miško g., laukuose mato dūmus, kas dega – neaišku, jaučiamas degėsių kvapas. Atlikus žvalgybą Gaisro požymių nepastebėta. Dūmai sklido iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities.

 

10:08 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Marijampolėje, Kauno g., jo motina (1960 m.) neatidaro buto durų, telefonu neatsiliepia. Namas penkių aukštų, butas antrame aukšte, balkonas įstiklintas, buto durys medinės. Moteris sveikata nesiskundė, įtaria, kad jai kažkas atsitiko. Laužtuvu durys atidarytos, moteris (1960 m.) be sąmonės perduota medikams ir išvežta į gydymo įstaigą.

 

11:16 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Uosinės k., šiukšlių perdirbimo įmonėje sekmadienį buvo gaisras, įtaria, kad dabar atsinaujina, mato kylančius dūmus. Atvykus PGP, Marijampolės žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje ruseno atliekos 1,5 m² plote. Rusenančios šiukšlės buvo perlietos vandeniu. 

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Surgučių k.,kažkas dega, mato pilkus dūmus. Gaisro požymių nerasta.

 

17:38 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, priešais Muitinės g., miškelyje kūrenamas laužas. Parke buvo deginamos šiukšlės 0,5 m² plote.

 

19:04 val. pranešė, kad Jurbarke, Mokyklos g., dega žolė. Išdegė 15 m² pievos.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,406 unikalūs lankytojai