Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-09

2019-05-09

 

08:48 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Muziejaus g., moteris pametė raktus nuo buto, viduje verda virdulys. Diskiniu pjūklu nupjovus durų vyrius atidarytos durys. Savininkė įleista į vidų.

 

09:20 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Balbieriškio mstl., Vilniaus g., dega žolė. Išdegė vienas aras žolės.

 

12:17 val. gautas pranešimas iš aplinkos apsaugos inspektorės, kad Kaune, Nemajūnų g., išsiliejo naftos produktai iš statinės. 4 m² plote iš metalinės 200 l statinės ant grunto buvo išsilieję naftos produktų (tepalo ir dervos). Informuota atsakinga Kauno m. savivaldybės įmonė "Sanresta".

 

13:33 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaišiadorių r. sav., Pravieniškių sen., Pravieniškių k., Sodų g., reikalinga pagalba nukirpti trosą, ant kurio pasikoręs asmuo. Atvykus PGP kūnas jau buvo nukeltas, pagalbos neprireikė.

 

15:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Radvilėnų pl., kibirkščiuoja laidas. Laidai nekibirkščiavo. Gyventojams patarta kreiptis į elektros tinklų remonto darbus atliekančią įmonę dėl profilaktinio patikrinimo.

 

15:30 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Aušros k., Daumantų g., kaimynas degina laužą. Žmogus statinėje degino šakas. Pavojaus niekam nebuvo.

 

15:28 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Vaižganto g., reikalinga pagalba išnešti ligonį. Ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

11:59 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Roglaičių k., Vičių miške, dega miško paklotė. Išdegė apie 4 arai miško paklotės.

 

16:46 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Meškučių k., Darsūniškio g., ant kelio nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas, nuvalyta kelio danga.

 

17:00 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., kaimynė neatidaro durų. Autokeltuvu patekta į butą 5 aukšte, viduje rasta be gyvybės ženklų buto savininkė (1959 m.). Įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

19:52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Gegučių al., miške kažkas dega. 0,5 kv. m plote degė laužas.

 

20:41 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Smiltynų I k., Volungės g., Neries upėje skandinasi vyras. Lapių UK rado vyrą gulintį pusiau vandenyje, pusiau ant kranto, ištraukė į krantą. Vyras sąmoningas perduotas medikams.

 

21:11 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, A. Mickevičiaus g., reikalinga pagalba patekti į butą. Išlaužus buto duris įleisti policijos pareigūnai.

 

23:54 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Panerių g. ir Radvilų Dvaro g. sankirtoje, ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo tepalo. 5 kv. m plote buvo išsilieję tepalo.

 

09:55 val. gautas pranešimas iš Gudelių UK, kad Marijampolės sav., Gudelių sen., Daugirdų k., dega šiukšlės. Išdegė 30 arų žolės ir šiukšlės.

 

11:16 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Ąžuolyno k., Stirnų g., dega žolė. Užgesinta žolė, degusi 100 arų plote.

 

Gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Sudargo sen., Sudargo k., kažkas dega. Gaisro požymių nerasta. Nepagrįstas iškvietimas.

 

13:49 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Lekėčių k., Šakių g., dega žolė, daug dūmų, šalia – pranešėjos namas. Užrakinti vartai atidaryti laužtuvu. Apleistoje sodyboje užgesinti seni rąstai ir žolė. Išdegė 10 arų žolės.

 

Gautas pranešimas, kad pranešėjas iš Vartų kaimo Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., vakarinėje Bartninkų mstl. pusėje, mato kylančius dūmus. Kas dega – neaišku. Gaisro požymių nerasta.

 

17:22 val. gautas moters pranešimas, kad Marijampolėje, Vytauto g., namuose iš vidaus užsirakinęs jos 7 metų sūnus, neatsiliepia, nieko neatsako. Pirmas aukštas, durys šarvuotos, langai plastikiniai. Į buto vidų patekta pro balkoną ir įleista savininkė.

 

17:51 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., kelyje Kybartai–Kudirkos Naumestis, ties Gudkaimio k., dega lengvasis automobilis atvira liepsna. Išdegė visos degios automobilio „Opel Vectra“ (2004 m.) detalės. Nuo automobilio išdegė 20 m² šakų ir žolės. Automobilis patrauktas nuo važiuojamosios kelio dangos, kelio danga nuplauta ir nušluota.

 

20:34 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Vytauto g., miške 200 m nuo namų kūrenamas laužas. 8 m² plote degė neprižiūrimas laužas. Užgesinta.

 

16:22 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Skirsnemunės k., Šaltinio g., dega žolė. Degė 1 medis ir žolė 10 a plote.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,353 unikalūs lankytojai