Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-10–2019-05-12

2019-05-10

 

00:04 val. Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Pelėdnagių k., Kėdainių g., degė šiukšlės konteineryje.

 

07:45 val. socialinių paslaugų centro darbuotojas pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Stasiūnų k., Ateities g., reikalinga pagalba išnešti ligonę. Moteris išnešta iš buto ir įkelta į soc. paslaugų automobilį.

 

07:55 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Raguvos g., iš apleisto namo rūksta dūmai. Iš nebaigto statyti namo antro aukšto rūko dūmai. Namas 7x7 m dydžio, mūrinis, stogas dengtas bitumo danga. Antrame aukšte 0,5 m² plote degė laužas.

 

10:12 val. PK pranešė, kad Prienų r. sav., Revuonos g. ir J. Janonio g. sankryžoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą, pribėgę tepalo. Po eismo įvykio ant kelio 6 m2 plote išsiliejęs tepalas surinktas, nuplauta kelio danga.

 

11:04 val. seniūnas pranešė, kad Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Šiluvos mstl., Tytuvėnų g., reikalinga pagalba patekti į namą, per langą mato lovoje gulintį ir į nieką nereaguojantį vyrą. Laužtuvu per langą patekus į namą atidarytos durys ir įleisti policijos pareigūnai ir GMP. Viduje rastas apie 60 m. amžiaus vyras.

 

12:40 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Šaudyklos g., prie globos namų pastato rūksta dūmai iš elektros skydinės. Elektros pastotėje (0,40x 0,50 m) degė šiukšlės, užgeso iki PGP atvykimo. Aprūko vidus ir elektros laidai. Sulaukta ESO avarinės darbuotojų.

 

15:03 val. socialinė darbuotoja pranešė, kad Kėdainiuose, Smilgos g., negali patekti į butą, kurį nuomoja moteris su dviem mažamečiais vaikais, baiminasi, kad kažkas nutiko. Autokopėčiomis pasikėlus ir pradėjus daryti buto langus, duris atidarė ir tarnybas įsileido pati buto nuomininkė. 3 ir 1 metukų vaikai perduoti vaikų teisių apsaugos specialistui.

 

15:52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Santakos parke, Neries upėje, skęsta moteris. Atvykus moteris praeivių jau buvo ištraukta į krantą be gyvybės požymių. Du ugniagesiai iki medikų atvykimo darė širdies masažą. Nukentėjusioji (1949 m.) įkelta į medikų automobilį. 16:36 val. GMP moterį išvežė į LSMUL KK.

 

15:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Laisvės al., iš namo rūksta dūmai. Pro langą rūko dūmai. Virtuvės patalpoje ant elektrinės viryklės svilo maisto produktai ir plastikinis indelis. Puodas nuo viryklės nukeltas ir išvėdintos patalpos. Aprūko virtuvės patalpa.

 

17:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Chemijos g., dega automobilis atvira liepsna. Degimo požymių nebuvo. Pranešimas melagingas.

 

16:50 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., SB ,,Žilvytis", Gandrų g., kaimynai kieme degina šiukšles 3–5 m. atstumu nuo namo. Moteris degino ir prižiūrėjo sugrėbtas gamtines atliekas.

 

17:47 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Rumšiškių mstl., Žuvėdrų g., kaimynas kieme degina laužą, šalia – pastatai. Vyriškis degino ir prižiūrėjo nupjautas tujų šakutes.

 

18:02 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., dega viryklė. Virtuvėje nuo trūkusios dujų žarnelės apdegė viryklė ir skalbimo mašina. Atviro degimo nebuvo. Išvėdintos patalpos, užsukta dujų sklendė.

 

18:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šunskų g., kažkas dega. Atviroje teritorijoje 10 m² plote degė šiukšlės.

 

18:12 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Karmėlavos mstl., Pušyno g., jaučiamas keistas kvapas. Jokių specifinių kvapų nesijautė. Pranešimas nepagrįstas.

 

18:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., dega namas. Gyventojai kieme kepė šašlykus. Saugūs atstumai iki pastatų buvo išlaikyti.

 

20:24 val. pranešė, kad Kaune, Nemajūnų g., dega laužas miškelyje. Nieko nerasta.

 

21:13 val. gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštono sen., Siponių k., dega miškas. Išdegė apie 20 m² miško paklotės.

 

22:23 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Paupio g., dega žolė. Išdegė apie 20 arų žolės.

 

23:09 val. pranešė, kad Kaune, T. Ivanausko g., kaimynai kūrena šašlykinę nesilaikydami saugaus atstumo. Užgesino patys gyventojai.

 

2019-05-11

 

07:09 val. pranešė, kad Kėdainiuose, Šėtos g., prie plastikinio konteinerio dega šiukšlių maišas, šalia guli vyras. Prie konteinerio degusi antklodė buvo užgesusi, vietoje buvęs asmuo sąmoningas perduotas medikams ir GMP išvežtas į gydymo įstaigą.

 

13:17 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., po eismo įvykio dega automobilis. Prispaustų žmonių ar degimo požymių nebuvo. Lengvasis automobilis po eismo įvykio buvo atsitrenkęs į tvorą. Budėta, kol policijos pareigūnai įformino įvykį. Automobilis patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

13:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g,. atnešus balsavimo biuletenius moteris neatidaro durų, girdi, kaip viduje šaukiasi pagalbos. Į butą patekta ištraukiamosiomis kopėčiomis per virtuvės langą 2 aukšte. Įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta sąmoninga moteris (1929 m.).

 

14:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rasos g., kaimynai degina laužą. Buvo deginamas prižiūrimas laužas.

 

14:01 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Išlaužo sen., Išlaužo k., Maironio g., sename pastate dega šiukšlės. Pilietis apleistame mūriniame 4,5x5 m ūkiniame pastate be stogo, (perdanga medinė) degino sukrautas šiukšles.

 

14:51 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ašigalio g., kaimynė neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Per virtuvės langą 1 aukšte glaustinėmis kopėčiomis patekta į buto vidų. Įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta sąmoninga moteris (1942 m.) perduota medikų apžiūrai.

 

14:32 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Piliakalnio g., po eismo įvykio iš automobilio rūksta dūmai. Prispaustų žmonių ar gaisro požymių nebuvo. Buvo susidūrę lengvieji automobiliai „Citroen Xsara“ ir „Citroen C5“. Atjungti transporto priemonių akumuliatoriai ir sustabdyti bėgantys eksploataciniai skysčiai.

 

15:30 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Akademijos sen., Akademijos mstl., Varžupio g., kaimynai degina laužą. Prižiūrint buvo deginamos atliekos, saugūs atstumai iki pastatų išlaikyti.

 

18:44 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Vilainių k., soduose dega laužas. Degė sukrautos šakos ir padanga.

 

19:04 val. pranešė, kad Kaune, Technikos g., prie sienos kibirkščiuoja elektros laidai. Rasti apsilydę elektros laidai, gaisro požymių nebuvo.

 

20:42 val. pranešė, kad Kaune, K. Griniaus g., reikalinga pagalba patekti į butą, nes viduje parkritusi moteris šaukiasi pagalbos. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į 2 aukšte esančio buto balkoną, atidarytas langas ir patekta į vidų. Durys atrakintos iš vidaus, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta moteris (1931 m.) perduota medikams ir padėta įkelti į GMP automobilį.

 

20:48 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Pramonės g., dega elektros pastotė. Buvo išdegusi elektros skydinė ant elektros stulpo, užgesinta iki PGP atvykimo.

 

22:59 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Šakių pl., apsivertęs automobilis, yra prispaustų žmonių. Automobilis „Kia Sorento“ buvo apsivertęs, prispaustų žmonių nebuvo. Automobiline gerve ir buksyravimo lynu automobilis atverstas, atjungtas akumuliatorius.

 

23:34 val. pranešė PK, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Centrinėje g., reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. 2 m² plote išsilieję eksploatacinių skysčių.

 

2019-05-12

 

00:19 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k., dega miškas. Išdegė 1 a miško paklotės.

 

01:29 val. pranešė PK, kad Kaune, J. Basanavičiaus al., reikalinga pagalba atidaryti duris, nes viduje esanti moteris grasina nusižudyti. Glaustinėmis kopėčiomis pasikėlus moters nebuvo matyti. Buto savininkė atrakino duris ir įleido policijos pareigūnus, GMP. Ketinusi nusižudyti moteris rasta mieganti lovoje.

 

03:24 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, Vilniaus g., dega automobilis. Šalia garažo degė lengvasis automobilis BMW 530 (2011 m., neregistruotas, be valstybinių numerių). Išdegė variklio skyrius, sudegė priekinės padangos, taip pat apdegė šalia stovėjusio automobilio „Ford Mondeo“ priekinis buferis, žibintas, sparnas.

 

06:05 val. pranešė, kad Kaune, Didžiojoje g., dega autobusas. Iš maršrutinio autobuso MAN variklio skyriaus rūko dūmai. Išdegė variklio skyrius. Atjungtas akumuliatorius.

 

09:40 val. pranešė, kad Kaune, Kumelių g., namo kieme dega šiukšlių konteineris. Konteineris sudegė.

 

12:30 val. PC "Švaistūnas" darbuotoja pranešė, kad Kaune, Veiverių g., į ventiliacijos angą įkritęs katinas. Katino ištraukti nepavyko, parduotuvės savininkai nedavė leidimo ardyti ventiliacijos angą, teigė ardymo darbus kitą dieną atliks patys.

 

09:39 val. PK pranešė, kad Jurbarko r. sav., Seredžiaus sen., Jurgiškių k., įvedamas planas "Skydas", miškuose rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai rastą 50 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

13:28 val. pranešė, kad Kaune, Šarkuvos g., dega konteineris. Požeminiame įleidžiamame konteineryje degė šiukšlės.

 

17:26 val. pranešė, kad Kaune, J. Mateikos g., dega 36 metų moteris. Prie namo kuriant šašlykinę degaus skysčio pateko ant moters drabužių, užsidegė džemperis ir kelnės. Degantys drabužiai užgesinti iki PGP atvykimo. Moteris (1983 m.) apdegė kairiąją koją ir abi rankas, pirmoji pagalba suteikta iki PGP atvykimo, išvežta į gydymo įstaigą apžiūrai.

 

Iš PK gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmarių mstl., Žaslių g., reikalinga pagalba atidaryti buto duris. Gyventojai duris atidarė patys.

 

19:20 val. pranešė, kad Kaune, Kaunakiemio g., iš ant pastato stogo esančių vamzdžių rūksta dūmai. UAB "Lapino skrudykloje" buvo skrudinama kava, jautėsi aštresnis kvapas, pavojaus niekam nebuvo.

 

19:15 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., J. Naujalio g., nuo kelio nuvažiavo automobilis. Nuo kelio buvo nuvažiavęs lengvasis automobilis „VW Golf“. Prispaustų žmonių nebuvo, atjungtas automobilio akumuliatorius.

 

19:50 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Pociūnų k., kelio Kryžkalnis–Kaunas 158–159-ajame km ,dega namas, matė juodus dūmus. Laukuose pilietis degino ir prižiūrėjo 2 m2 sukrautą didelį laužą, pastatų aplink nebuvo.

 

22:40 val. gautas PK prašymas Kauno r. sav., Akademijos sen., Akademijos mstl., Miško g., Marvos forte, iš dirbtinio vandens telkinio ištraukti galimo nusikaltimo įkaltį – seifą. Dirbtiniame vandens telkinyje 1 m nuo kranto,1,5 m gylyje buvo 1x0,5 m dydžio seifas. Seifas iškeltas ir perduotas policijos pareigūnams.

 

Marijampolės PGT

 

2019-05-10

 

10:59 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen., Karklupėnų k., Karklupėnų g., įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 76 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

18:30 val. gautas vaikino (1991 m.) pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Didvyžių k., jis ketina nušokti nuo vandens bokšto. Pilietis nulipo pats, perduotas medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Birutės g., namuose daug dūmų, atviros liepsnos nėra, namas 2 aukštų. Gaisro požymių nepastebėta. Butas buvo uždūmintas dėl netvarkingos krosnies. Užgesinta netvarkinga krosnis, išvėdintos patalpos.

 

07:17 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, S. Neries g., dega Kazlų Rūdos miškas. 2 arų plote degė miško paklotė ir 3 išvirtusio eglės su šaknimis.

 

15:04 val. pranešė, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Bundzų k., Bundzų g., mato juodus dūmus. Buvo deginamos atliekos, laužas užgesintas iki atvykstant PGP.

 

15:06 val. pranešė, kad Šakių r. sav., Kudirkos Naumiesčio sen., Kudirkos Naumiestyje, P. Mašioto g., dega žolė. Užgesinta 1 ha plote degusi sausa žolė.

 

16:09 val. PK pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Kumečių I k., Žibučių g., rastas sprogmuo, įvedamas planas „Skydas“. Pabudėta, kol išminuotojai 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

2019-05-12

 

16:26 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Naujienos k., Pušyno g., dega žolė. Laužavietėje saugiu atstumu buvo deginamos gamtinės atliekos.

 

Buvo gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Sasnavos g., reikalinga pagalba atidaryti duris, pranešėjos tėvui galimai sutriko sveikata. Pagalbos nereikėjo.

 

18:34 val. buvo gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Kybeikių k., įvedamas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 88 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

22:27 val. buvo gautas pranešimas, kad Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno g., dega garažas. Atvira liepsna degė prie gyvenamojo namo priblokuoto priestato stogas. Priestatas mūrinis, (5 x7 m) iš dviejų patalpų (katilinės ir garažo), stogas dengtas šiferiu. Šalia priblokuotas mūrinis 2 aukštų gyvenamasis namas (11x7 m, stogas dengtas skarda). Nuardytas priestato stogas, apdegė apie 6 m² stogo konstrukcijų, sulieti viduje buvę namų apyvokos daiktai. Išgelbėtas priblokuotas gyvenamasis namas.

 

Jurbarko PGT

 

2019-05-10

 

16:28 val. pranešė, kad Jurbarke, Knygnešių g., prie upės, miškelyje dega laužas. Degė 1 m2 plote sukrautos šiukšlės.

 

23:05 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Veliuonos sen., Pelučių k., Plento g., dega namas arba lauko virtuvė. Gaisro požymių neaptikta.

 

2019-05-11

 

10:36 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Naukaimio I k., Raseinių g., pamiškėje dega sodyba. Degė į krūvą (4x4 m) sukrautos gamtinės atliekos.

 

2019-05-12

 

12:43 val. PK pranešė, kad Jurbarke, Kęstučio g., reikalinga pagalba patekti į butą 2 aukšte, įtariama, kad ten laikoma nepilnametė mergina. Ištraukiamosiomis kopėčiomis atlikta žvalgyba per buto langą, žmonių nebuvo matyti. Atvykęs buto savininkas atrakino duris, bute asmenų nebuvo, įtarimai nepasitvirtino.

 

14:02 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Veliuonos sen., Gricių k., Ateities g., mato juodus dūmus, kas dega – nežino. Žmonės saugiu atstumu nuo pastatų degino laužą.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,301 unikalūs lankytojai