Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-13

2019-05-13

 

00:56 val. pranešė, kad Kaune, Muitinės g., dega namo palėpė. Palėpė degė atvira liepsna. Pastatas renovuojamas, mūrinis, 3 a., su palėpe, stogo konstrukcijos medinės, dengtos čerpėmis. Išdegė 1 m² medinių stogo konstrukcijų.

 

Pranešė, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Eigirgalos k., Vandžiogalos pl., prie tvoros kaimynas degina šiukšles. Atviroje teritorijoje prie tvoros degė šiukšlės. Užgesino pranešėjas.

 

06:58 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Vėgenų k., dega automobilis. Iš po automobilio variklio gaubto rūko dūmai. Išdegė automobilio „Audi A6“ variklio skyrius.

 

07:49 val. pranešė, kad Kaune, Topolių g., dega lengvasis automobilis. Automobilis „Audi A6“ (2005 m.) degė atvira liepsna. Išdegė transporto priemonės salonas ir bagažinė, atjungtas akumuliatorius.

 

05:40 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Stakliškių sen., Pamiškės k., Kalvių g., smilksta gyvenamojo namo siena. Nuo kūrenamo židinio smilko kambario siena. Apdegė ir buvo išpjauta apie 3 m² kambario vidinės sienos.

 

05:35 val. gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštono sen., Naudžiūnų k., Kranto g., dega mūrinis garažas. Pastatas degė atvira liepsna. Garažas mūrinis, 9x5 m dydžio, stogo danga iš šiferio. Sudegė garažas ir viduje buvę savadarbis traktorius, 2 keturračiai, 2 žoliapjovės, nudegė šalia 4x2 m dydžio rūsio stogas. Išgelbėtas už 2 m gyvenamasis namas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Veiverių mstl., Kauno g., dega lapų krūva. 16x7 m plote degė sausi lapai.

 

09:07 val. gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., kelio Klaipėda–Vilnius 260-ajame km, automobilis nuvažiavo nuo kelio, gali būti prispaustų žmonių. Automobilyje „Alfa Romeo“ prispaustų ir nukentėjusių žmonių nebuvo. Atjungtas transporto priemonės akumuliatorius. Nuvalyta apie 10 m² kelio dangos.

 

11:54 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Girkalnio mstl., Draugystės g., dega namo kaminas. Degė suodžiai kamine.

 

11:46 val. į Ežerėlio UK atvykęs vyras pranešė, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Agurkiškės k., apie 3 km nuo Ežerėlio, dega durpinga pieva. 6 m² plote degė durpinga pieva, užgesinta.

 

15:28 val. pranešė, kad Kaune, Varnių g., „Rimi“ aikštelėje, automobilyje užsitrenkė 1 metų vaikas. Automobilio „Audi A6“ (1998 m.) viduje buvo mažametis vaikas. Išdaužus vairuotojo pusės galinių durų stiklą atidarytos automobilio durys.

 

17:09 val. pranešė, kad Kaune, Studentų g., dega konteineris. Požeminiame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės.

 

20:25 val. GMP pranešė, kad Kėdainiuose, Respublikos g., reikalinga pagalba medikams išnešti ligonį, sveriantį apie 100 kg. Iš buto išneštas ir įkeltas į GMP automobilį ligonis (1948 m.).

 

09:42 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Griškabūdžio sen., Katilių k., deginamos šiukšlės. 6x6 m plote apie 15 m nuo pastatų buvo kūrenamos šakos. Užgesinta.

 

10:59 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Triobiškių g., dega medinis gyvenamasis namas. Buvo uždūminta medinio namo (vieno aukšto, su mansarda, 15x10 m dydžio, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu) mansardos dalis. Namo savininkas kibiru vandens iki PGP atvykimo buvo užgesinęs šalia kamino smilkusią akmens vatą. Termovizoriumi išžvalgytos patalpos ir kamino konstrukcijos, išvėdintos patalpos, mansardoje iš krosnies išimtos besikūrenusios malkos.

 

13:52 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolėje, Mokolų ir J. Ambrazevičiaus-Brazaičio g. sankryžoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. Buvo pažirę automobilių nuolaužų ir apie 3 m² plote išsilieję tepalo. Nuolaužos sušluotos, naftos produktai surinkti panaudojus.

 

17:08 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Vilniaus g., miške dega didelis laužas. 10 m² plote degė sukrautos gamtinės atliekos.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,358,391 unikalūs lankytojai