Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-14

2019-05-14

 

06:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš automobilio išsiliejo kuras. Ant kelio važiuojamosios dalies 20 m² plote buvo išvažinėta dyzelinio kuro. Kelio danga nuplauta.

 

09:34 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Kalnujų sen., Kalnujų k., skelbiamas planas "Skydas". Pjaunant krūmus rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Budėjo, kol atvykę išminuotojai 81 mm dydžio minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

12:03 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės g., dega automobilis. Atjungus automobilio „Toyota Corolla“ akumuliatorių jautėsi svilėsių kvapas, degimo nebuvo.

 

12:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., neatidaro durų pažįstamas, kuriam sutrikusi sveikata, telefonu neatsiliepia. Į butą patekta laužtuvu per langą. Bute buvęs be sąmonės buto savininkas (1949 m.) paguldytas į šoninę padėtį kvėpavimui užtikrinti, pamatuotas gliukozės kiekis kraujyje. Po medikų apžiūros padėta ligonį nunešti ir įkelti į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šėtos g., dega butas ketvirtame aukšte, namas penkių aukštų. Ant viryklės svilo puodas. Puodas nukeltas, išvėdintos patalpos.

 

19:36 val. gautas pranešimas, kad Birštone, Vienkiemio g., dega butas. Ant viryklės buvo pridegęs maistas, puodą buvo nukėlęs savininkas iki PGP atvykimo.

 

18:45 val. PK pranešė, kad Kaune, Žeimenos g. ir Kalniečių g. sankryžoje, reikia nuvalyti kelio dangą. 100 m² plote surinkti išsilieję teršalai, nušluotos duženos.

 

19:59 val. pranešė, kad Kaune, J. Žemgulio g., laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Budėta, kol atvyko dujų avarinė tarnyba. Pro laiptinėje esančio įvado sklendę ėjo dujos, buvo jaučiamas dujų kvapas.

 

21:23 val. gautas PK pranešimas, kad Kaune, Respublikos g., reikalinga pagalba policijai patekti į butą. Viduje buvęs asmuo pats atidarė duris ir įsileido policijos pareigūnus.

 

20:53 val. pranešė, kad Kaune, A. Stulginskio g., sudaužė termometrą, negali surinkti gyvsidabrio. Kambaryje atlikta mechaninė demerkurizacija, surinktas 0,5m² plote pasklidęs gyvsidabris, išvėdintos patalpos.

 

22:50 val. PK pranešė, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., ties Stanaičių k., reikia sutvarkyti kelio dangą, partrenkta stirna. Nuplauta kelio danga.

 

09:02 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen. Aržuolupių k., rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai nustatė, kad rasta mašinos generatoriaus detalė.

 

13:17 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Šimkaičių sen., Paskynų k., Paskynų g., dega namas. Atvykus PGP iš gyvenamojo namo rūko dūmai, atviros liepsnos nebuvo. Gyvenamasis namas 6x8 m, medinis, apmūrytas, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Išdegė namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Išsaugoti du kambariai –14 ir 6 m². Nuardyta apie 5 m² stogo dangos. GMP apžiūrėjo namo savininkę, moteris sužalojimų nepatyrė, tik apdegė plaukus. Iš namo išneštas dujų balionas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,358,335 unikalūs lankytojai