Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-15

2019-05-15

 

12:57 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Gervėnupio k., Ramunių al. ir Serbentų tak., kaimynas degina laužą, sklinda dūmai. Gyventojas dūmine dūmino bičių avilius. Iškvietimas nepagrįstas.

 

13:40 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jonavoje, Žeimių g., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą, yra išsilieję antifrizo. 5 m² plote nuplauta kelio danga. Nušluotos duženos.

 

13:29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, M. Riomerio g., jaučiamas dūmų kvapas. Ant viryklės buvo prisvilę maisto produktai. Nukeltas puodas nuo viryklės ir išvėdintos patalpos.

 

14:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kęstučio g., dega grožio salonas. Degimo nebuvo, svilo elektros laidai.

 

17:40 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., reikalinga pagalba išnešti iš trečiame aukšte esančio buto sunkiasvorę ligonę. Ligonė (1951 m.) išnešta į kiemą ir įkelta į GMP automobilį.

 

16:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pempių tak., dega 2 a. namas. Atvykus PGP gaisras jau buvo užgesintas. Degė akvariumo dangtyje įmontuota apšvietimo instaliacija. Išvėdintos patalpos. Sudegė akvariumo dangtis, aprūko du kambariai, gesindamas gaisrą prisikvėpavo dūmų gyventojas (1945 m.), jam medikai suteikė pagalbą, po apžiūros paliktas namuose.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, J. Railio g., pranešėjo motina neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Atvykus PGP moteris grįžo iš miesto, iškvietimas nepagrįstas.

 

22:59 val. iš PK gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen., Užusalių k., reikalinga pagalba atidaryti duris. Atidarytas langas ir įleisti PK pareigūnai.

 

23:59 val. pranešė, kad Kaune, Vėdrynų g., prie pervažos dega šiukšlės. 2 m² plote degė šiukšlės.

 

23:24 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Išlaužo sen., Čiudiškių k., Mato Šalčiaus g., dega šiaudų rulonas. Užgesinta.

 

13:22 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Kisiniškių k., Eglių g., atliekant kasinėjimo darbus sklype rastas sprogmuo. 152 mm artilerijos sviedinys sunaikintas Lakštučių karjere.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,244 unikalūs lankytojai