Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-17–2019-05-19

2019-05-17

 

06:26 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., bute penktame aukšte pranešėjos tėvas, sergantis širdies liga, neturintis telefono, nuo vakar beldžiant neatidaro durų, neatsako. Girdėti veikiantis televizorius, loja šuo. Diskiniu pjūklu durys atidarytos, įleisti medikai. Rastas 67 m. vyro kūnas.

 

07:40 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., reikia nuvalyti kelio dangą, išsilieję tepalo. 2 m² plote išsiliejęs tepalas surinktas, kelio danga nuplauta.

 

10:56 val. gautas vyro pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikia įkelti moterį į lovą, nes nukrito ant grindų, o jis (neįgalus) to padaryti negali. Moteris (1941 m.) įkelta į lovą, perduota medikams.

 

16:57 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Nemakščių mstl, Taikos g., dega lauko tualetas. Išmatų duobėje degė popieriai. Užgesinta iki atvykstant PGP.

 

17:47 val. gautas pranešimas iš Kauno aplinkosaugos, kad Raseinių r. sav., Ariogaloje, Žemaičių g., į upelį teka teršalai. Galimai iš įmonės UAB "Bordena" tekėjo baltos spalvos vanduo. Įvykio vietoje buvo aplinkosaugos inspektorius. Galimybės surinkti teršalus nebuvo. Įvykį tiria aplinkosaugininkai.

 

18:37 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Neveronių sen., Neveronių k., Šlamučių g., kažkas dega. 50 arų plote degė žolė.

 

20:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., reikalinga pagalba atidaryti buto duris. Laužtuvu atidarytos buto durys, įleisti GMP darbuotojai, buto savininkė (1935 m.) sąmoninga perduota medikams, po apžiūros išnešta, įkelta į GMP automobilį ir išvežta į Kauno klinikų Priėmimo skyrių.

 

21:17 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Pravieniškių sen., Pravieniškių k., Pravieniškių g., nuo stogo rūksta dūmai. Apleisto nenaudojamo pastato viduje degė sukrautos šiukšlės 2 m² plote. Pastatas medinis, 10x5 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Išdegė 2 m² medinių grindų.

 

22:51 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., Šiaudinės g., dega automobilis, bando gesinti pats savininkas. Automobilį „Volksvagen Faeton“ buvo užgesinęs pats savininkas. Degė variklio skyriuje, variklio skyrius nenukentėjo.

 

2019-05-18

 

02:18 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, A. Ramanausko-Vanago g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje nukritusi moteris. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą pro langą, moteris perduota medikams.

 

06:31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės g., reikalinga pagalba patekti į butą. Laužtuvu patekta į butą, įleisti VPK ir GMP darbuotojai.

 

08:52 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Naujosios Ūtos sen., Dūmiškių k., įvyko eismo įvykis, iš automobilio rūksta dūmai. Gaisro požymių nebuvo.

 

11:08 val. pranešė, kad Kaune, Varnių g., dega elektros skydinė. 2 aukšto laiptinėje degė elektros skydinė, nuo 2 iki 5 aukšto laiptinės patalpos buvo stipriai pridūmintos. Išdegė 4 ir 5 aukštuose laiptinėje esančios elektros skydinės, 2 ir 3 aukšte elektros skydinės aprūko. Dėl pridūmintų patalpų iš buto išvesta. Išvėdintos patalpos.

 

14:32 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Bukonių sen., Narauninkiškių k., pranešėjas, atvykęs į sodybą, rado sudegusią pirtį. Informuotas atsakingas inspektorius.

 

09:41 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Surviliškio sen., Bakainių k., Kalno g., dega daržinė. Pastatas degė atvira liepsna. Daržinė molinė, 36x10 m dydžio, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu. Nudegė stogas ir medinė perdanga.

 

14:15 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Gailiakaimio k., griovyje apsivertęs automobilis, viduje galimai prispausti žmonės. Automobilis „Opel Astra“ jau buvo ištrauktas iš griovio, sužeistų žmonių nebuvo. Atjungtas akumuliatorius, nušluota važiuojamoji kelio danga.

 

17:06 val. pranešė, kad Kaune, Sukilėlių pr., kurį laiką nemato kaimynės, įtaria, kad galėjo kažkas nutikti. Pagalbos neprireikė. Kvietimas nepagrįstas.

 

19:06 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gaižiūnų k., miške kažkas dega. Degė pušis ir šalia pušies suręstoje pašiūrėje (2x2m) buvęs čiužinys. Apdegė pušis, ir pašiūrė.

 

20:50 val. gautas pranešimas, kad Birštone, B. Sruogos g., reikalinga pagalba išnešti ligonį. Ligonis išneštas.

 

20:34 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Noreikiškių k., Tiesiojoje g., dega žolė. Degė sukrautos šiukšlės.

 

20:45 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pernaravos sen., Aukštdvario k., Liepų g., dega ūkinis pastatas. Degė ūkinio pastato stogas atvira liepsna. Ūkinis pastatas medinis, 12x6 m, vieno aukšto, dengtas šiferiu. Nudegė apie 40 m² stogo.

 

21:32 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Sujainių k., reikalinga pagalba iš tvenkinio ištraukti galimai negyvą gyvūną maiše. Iš tvenkinio 2 m atstumu nuo kranto ištrauktas maišas, kuriame buvo šuns gaišena. Perduota policijos pareigūnams.

 

20:56 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės g., iš buto eina dūmai. Atvykus PGP buvo uždūmintos patalpos. Išlaužus duris patekta į vidų, degė lova. Lova užgesinta. Apdegė lova, patalpos išvėdintos. Bute buvo 84 metų moteris, ji gaisro metu gulėjo lovoje. Sąmoningą, patyrusią stuburo traumą moterį ugniagesiai neštuvais išnešė iš gaisravietės, perdavė medikams.

 

21:07 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kapsų g., eina juodi dūmai, žiežirbos iš kamino. Gaisro požymių nepastebėta.

 

22:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Marių g., iš buto eina dūmai. Iš 1 aukšto buto veržėsi dūmai. Išdaužus langą, patekta į vidų, ant dujinės viryklės svilo maisto produktai. Miegantis pilietis (1961 m.) prikeltas ir išvestas į lauką. Butas priklauso savivaldybei.

 

21:34 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseiniuose, Vilniaus g., įvestas planas „Skydas“, rastas sprogmuo. Pabudėta, kol atvyks išminuotojai. Išminuotojai Antrojo pasaulinio karo 75 mm artilerijos sviedinį išsivežė.

 

22:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Būgos g., kažkas dega. Degė fotelis.

 

23:00 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Karkazų k., Artojų ir Karkazų g. sankryžoje, susidūrę du automobiliai. 20 m² plote buvo išsilieję aušinimo skysčio, nuplauta kelio danga.

 

2019-05-19

 

00:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Užnemunės g., dega žolė. Buvo deginamos šiaudinės skulptūros.

 

00:54 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Muniškių k., nuo kelio nuvažiavęs automobilis, dėl prispaustų žmonių neaišku. Prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas akumuliatorius.

 

01:18 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Zapyškio mstl., dega automobilis. Gaisro nebuvo. Be degimo kibirkščiavo automobilio „Volkswagen Golf“ laidai.

 

00:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Islandijos pl., mato liepsną, kas dega – nežino. Degė puspriekabė ir joje sukrautos padangos, kiti daiktai. Sudegė priekaba.

 

08:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pamario g., vakar degė elektros įvadas į nuosavą namą. Sudegė išorinės elektros dėžutės laidai, apdegė medinis durų apvadas. PGP kviesta nebuvo, užgesino patys.

 

09:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ringuvos g., iš namo rūksta dūmai. Dėl netvarkingos krosnies nebuvo traukos ir dūmai rūko į patalpų vidų. Užgesintas krosnyje buvęs kuras. Namas medinis, vieno aukšto, su mansarda, 9x5 m dydžio, stogas dengtas šiferio danga.

 

10:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vytenio g., giminaitis neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Buvo atvykę medikai ir policijos pareigūnai. Buto viduje buvęs žmogus pats atrakino duris ir įleido pareigūnus.

 

10:42 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., kelio Klaipėda–Vilnius 253-iajame km, dega automobilis. Iš automobilio „Audi 80“ (1995 m.) variklio skyriaus rūko dūmai. Apdegė varikio skyrius. Apgesino pravažiuojantys vairuotojai miltelių gesintuvais.

 

12:03 val. gautas GMP prašymas Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Rupeikio g., atidaryti buto duris, nes viduje esanti moteris negali jų atidaryti. Vykstant į iškvietimo vietą gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nebereikalinga.

 

12:56 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., dega konteineris. Metaliniame 3x2 m dydžio konteineryje degė atliekos.

 

12:28 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Jiezno sen., Vėžionių k., Lankų g., griovyje deginamos atliekos. 35 m nuo pastatų 3 m² plote buvo deginamos gamtinės atliekos.

 

13:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., dega padangos. 5 m² plote degė sukrautos padangos.

 

Pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Negirvos k., Liepų g., senyvo amžiaus akla kaimynė neprižiūrima, keletą dienų nevalgiusi, durys užrakintos, baiminasi dėl senolės sveikatos. Atvykus pasitiko pranešėja. Senolės namų durys buvo neužrakintos, moteris po medikų apžiūros vykti į gydymo įstaigą atsisakė.

 

14:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Miško g., dega šiukšlės. Degė apleisto namo mediniai griuvėsiai ir viduje esančios šiukšlės 30 m² plote.

 

15:20 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kranto g., dega žolė. Užgesinta 2 arų plote degusi žolė.

 

14:48 val. pranešė vyriškis, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Karsakų k., Karsakų g., užkūrę krosnį kartu su žmona užmigo, dabar, prirūkus patalpoms, abu apsinuodijo smalkėmis. Atvykus kūrenosi krosnis, patalpose dūmų kvapo nebuvo. Žmonės sunkiai sergantys, teigė pavartoję vaistų, pasijautė blogai. Iki GMP atvykimo išvesti į lauką. Medikų teigimu, savijauta galimai pablogėjo nuo vaistų.

 

15:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., dega miškas. 20 m² plote degė sukrauta padangų krūva.

 

16:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Šatijų k., Saulėtekio g., kaimynai degina laužą. Gaisro pavojaus nebuvo, gatvės gyventojai kiemuose saugiu atstumu nuo pastatų kepė šašlykus.

 

14:34 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav. Kulautuvos mstl., dega miškas. 60 arų plote išdegė miško paklotė.

 

17:11 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., balkone asmenys kepa šašlykus. 5 aukšte bendro naudojimo balkone šašlykinėje degė anglys.

 

19:51 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Jiezno sen., Jundeliškių k., reikalinga pagalba atidaryti duris. Durys atidarytos. Viduje buvusi moteris perduota medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., dega žolė. Gaisro požymių nesimatė. Pranešimas nepagrįstas.

 

17:12 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gaižiūnų k., dega miško paklotė. 5 hektarų plote degė miško paklotė.

 

Marijampolės PGT

 

2019-05-17

 

03:49 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Kriūkų sen., Žemosios Panemunės mstl., Nemuno g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio.

 

2019-05-18

 

19:41 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, Vilniaus g., reikalinga pagalba pernešti sunkiasvorį ligonį į GMP automobilį. Ligonis perneštas į GMP automobilį.

 

23:31 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Patunkiškių k., Paežerių g., namuose sugedo dujų balionas, eina dujos, reikalinga pagalba, nes senyvo amžiaus žmogus negali jo išnešti į lauką. Dujų balionas išneštas į lauką, išvėdintos patalpos.

 

23:55 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Stoties g., dega metalo apdirbimo pastatas. Degė laidai. Pastatas gelžbetoninis, apskardintas. Nudegė ir išsilydė apie 10 m kabelio, aprūko siena.

 

2019-05-19

 

13:50 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Vasario 16-osios g., dega medinis 2 aukštų namas. Degė namo siena iš kiemo pusės, laiptinė, buvo pradėjęs degti stogas. Iš 2 aukšto buvo iškelta moteris, iš kitos namo pusės iškeltos dvi moterys. Iki PGP atvykimo pats kopėčiomis evakavosi vyras. Atjungta elektra. Žmonės nenukentėjo, tik patyrė stresą. Gaisras kilo 1 aukšte laiptinėje nuo fotelio. Užsidegus foteliui ugnis išsiplėtė į išorinę namo sieną bei kilo laiptine į antrą aukštą bei palėpę. Apgadinta apie 35 m² gyvenamojo ploto, apdegė laiptinėje buvę laidai. Namas daugiabutis, medinis, 15x10m dydžio, 2 a., su palėpe, stogas dengtas šiferiu.

 

15:15 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Vytauto g., miške rusena neprižiūrimas laužas. Užgesinta.

 

16:45 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Kudirkos Naumiestyje, Tilto g., į šulinį įkrito volas su grandine, daugiabutis namas liko be vandens. Volas ir grandinė ištraukti iš šulinio.

 

17:41 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Kumelionių k., Ungurinės g., dega žolė. Atskirais židiniais 1 a plote degė žolė. Užgesinta.

 

16:03 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Kazlų I k., dega miškas. Išdegė apie 3 a miško paklotės.

 

Jurbarko PGT

 

2019-05-17

 

00:10 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Jakaičių k., Raseinių g., dega namas. Atvira liepsna degė pastatas. Iš pastato išnešti 3 dujų balionai. Pastatas 9x 5m, medinis, viduje medinės pertvaros, įrengtos trys patalpos (du garažai ir vasaros virtuvė), stogas dengtas skarda. Pastate stovėjo dvi statinės, kurui laikyti. Viena statinė tuščia, kitoje – apie 600 l dyzelinio kuro. Pastebėjus, kad iš statinės per skylę teka kuras, skylė užsandarinta. Nudegė ir nuardyta apie 20 m2 perdangos, apdegė stogo konstrukcijos, deformuota stogo danga. Sudegė palėpėje buvusios 6 padangos ir 8 padangos su ratlankiais. Aprūko ir sulieti vandeniu virtuvėje esantys namų apyvokos daiktai, sugadinta 150 kg šviežios mėsos. Sugadinti garažuose buvę daiktai: suvirinimo aparatas, trimeris, benzopjūklas, grandininis pjūklas, 2 perforatoriai, 2 kampiniai šlifuokliai, vandens siurblys. Išsaugoti du pastatai: 2 aukštų (15x10 m, medinis gyvenamasis namas, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis, stogas dvišlaitis, dengtas skarda) ir ūkinis pastatas (20x10 m, pusė mūrinis, pusė – medinis, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu, su prie medinės dalies priblokuotu L formos mediniu garažu). Atstumai nuo gaisravietės iki išsaugotų pastatų  – apie 6 m.

 

2019-05-19

 

16:24 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Muitinės g., pamiškėje deginamas laužas. Prie karjerų degė be priežiūros paliktas laužas 1 m2 plote.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,377 unikalūs lankytojai