Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-21

2019-05-21

 

00:24 val. pranešė, kad Kaune, Savanorių pr., susidūrė 2 automobiliai, mergina negali išlipti. Buvo susidūrę automobiliai BMW (vairuotojas gim. 1997 m.) ir „Citroen“ (vairuotojas gim. 1996 m.). Hidrauliniais plėstuvais atidarytos automobilio BMW užpakalinės dešinės pusės durelės, iškelta sąmoninga mergina (1999 m.). Dar 4 šiuo automobiliu vykę žmonės išlipo patys. Po medikų apžiūros į gydymo įstaigą išvežti 5 žmonės: 4 BMW keleiviai ir „Citroen“ vairuotojas. Atjungti automobilių akumuliatoriai. 40 m² plote nuvalyta kelio danga, teršalai ir duženos sudėti į maišą, palikti šalikelėje surinkimo įmonei.

 

02:47 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jonavoje, Kauno g., reikalinga pagalba nukabinti pakaruoklį. Vyriškos lyties kūnas iškeltas iš garažo duobės.

 

08:57 val. gautas GMP pranešimas, kad Prienuose, Stadiono g., reikalinga pagalba išnešti daug sveriantį ligonį. Ligonė (1940 m.) išnešta iš buto ir įkelta į GMP automobilį.

 

08:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., kelio Vilnius–Klaipėda 107-ajame km, ties Muniškių k., susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Buvo susidūręs lengvasis automobilis „Renault Kangoo“ ir vilkikas „Mercedes-Benz“. Prispaustas lengvojo automobilio vairuotojas (1983 m.), gelbėjimo įranga iškeltas iš automobilio ir sąmoningas perduotas medikams, išvežtas į gydymo įstaigą.

 

10:24 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Sukilėlių pr. ir J. Lukšos-Daumanto g. sankryžoje, ant kelio išsilieję tepalo. 5 m ² plote buvo išsilieję aušinimo skysčio. Nuplauta kelio danga.

 

12:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., išsilieję tepalo. 2 m² plote buvo išsilieję dyzelinio kuro. Kelio danga sutvarkyta.

 

14:43 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Kumpių k., Verslo g., dega žolė. 10 m² degė plote žolė.

 

15:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, , dega kelmas. Užgesinta.

 

16:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g., išbėgo didelis kiekis kuro ant važiuojamosios kelio dalies. Iš automobilio „VW Golf“ 0,5 m² plote buvo išsilieję kuro.

 

12:06 val. gautas pranešimas, kad kelio Kaunas–Marijampolė 39-ajame km, ties Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen., Galginių k., dega sausa žolė ir sukrauti šieno rulonai. Išdegė 500x3 m ruožas sausos žolės šalia kelio, sudegė 9 šieno rulonai.

 

15:29 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., iš automobilio bėga tepalas. Iš automobilio „VW Golf“ apie 3 m² plote buvo išsilieję tepalo. Teršalai surinkti, kelio danga nuplauta.

 

18:51 val. pranešė, kad Jonavoje, Žemaitės g., automobilyje užsitrenkė 2 m. vaikas. Atlenktas automobilio „Audi A6“ durelių viršus ir pro tarpą metaliniu strypu durys atrakintos.

 

18:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., anyta neatidaro durų. Autokopėčiomis per langą 4 aukšte patekta į butą, viduje rastai moteriai (1941 m.) medikai konstatavo mirtį.

 

19:13 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Taikos pr., reikia atidaryti duris. Duris atidarė viduje buvę asmenys. Priemonės nenaudotos.

 

21:08 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš kaimynų buto rūksta dūmai. Virtuvėje ant dujinės viryklės buvo pridegęs indas su maisto produktais. Buto duris atidarė vyras, jis puodą nukėlė iki PGP atvykimo. Išvėdintos patalpos.

 

21:45 val. pranešė, kad Raseiniuose, Pieninės g., iš senos apleistos pieninės pastato rūksta dūmai, viduje gali būti benamių. Iš apleisto pastato veržėsi dūmai, 1 aukšto gamybinėse patalpose 10 m2 plote degė šiukšlės, skudurai, benamių sunešti rakandai ir baldai. Žmonių nerasta. Pastatas mūrinis, 2 aukštų, 25x45 m, netaisyklingos formos, stogas kombinuotas (dengtas šiferiu ir skarda).

 

02:34 val. gautas pranešimas, kad dega konteineris. Plastikinis konteineris degė atvira liepsna.

 

14:25 val. pranešė, kad Marijampolėje, Palangos g., dega suoliukas. Užgesinta.

 

21:21 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Mažųjų Šelvių k., Giedrių g., nuvirtęs medis trukdo eismui. Važiuojamoji kelio dalis nuvalyta.

 

22:14 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Lakštučių k., Mokyklos g., dega ūkinis pastatas. Pastato viena dalis mūrinė, kita – medinė, 11x6 dydžio, viena dalis perdangų – gelžbetonio plokštės, kita – medinė. Sudegė sofa-lova bei aprūko 4x4 dydžio patalpa ūkiniame pastate, apsvilo elektros laidai bei elektros dėžutė. Gražiškių UK grąžinta kelyje.

 

11:02 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Girdžių sen., Pavidaujo k., nuo kelio nuvažiavo automobilis, viduje yra prispausta moteris. Nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis „Audi A4“, viduje sėdėjo moteris. Moteris prispausta nebuvo. Atjungtas automobilio akumuliatorius, vairuotoja (1959 m.) po medikų apžiūros išvežta į gydymo įstaigą.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,280 unikalūs lankytojai