Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-22

2019-05-22

 

00:35 val. Iš PK gautas pranešimas, kad Jonavoje, Birutės g., asmuo nori nusižudyti, reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos neprireikė, pilietis pats atidarė duris ir įsileido policijos pareigūnus.

 

02:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų g. ir Taikos pr. sankryžoje, dega konteineris. Plastikinis konteineris degė atvira liepsna. Gaisras užgesintas.

 

08:23 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Servitutų g., susidūrė du automobiliai, rūksta dūmai. Buvo susidūrę BMW ir VW. Degimo nebuvo, atjungti automobilių akumuliatoriai.

 

11:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., bute sprogo dujų vamzdis. Sprogimo nebuvo, buvo nedidelis dujų nuotėkis iš viryklės. Užsukta dujų sklendė, išvėdintos patalpos.

 

11:45 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., kelio Kaunas–Klaipėda 155-ajame km, dega žolė. Užgesinta žolė ir krūmai, degę 2 arų plote.

 

13:53 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Vilniaus g., reikalinga pagalba medikams išnešti sunkiasvorę ligonę. Sąmoninga moteris (1947 m.) išnešta į kiemą ir įkelta į GMP automobilį.

 

14:43 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Žemaitkiemio k., Žemaitkiemio g., kažkas dega. 3,5 a plote degė atliekos, žolė ir krūmai.

 

15:56 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Pyplių k., dega žolė. Užgesintos 3 a plote degusios šakos ir krūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., 71 m. moteris turi sveikatos bėdų, neatidaro durų, durys iš vidaus užrakintos. Pranešėjas turi raktą, paskambinus moteris telefonu atsiliepia, bet nekalba, girdėti dusimo garsas. Pagalbos neprireikė, buto savininkė pati atidarė duris.

 

18:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., laiptinėje ir lifte jaučiamas aštrus chemikalų kvapas, graužia akis, kvėpavimo takus. Balkone rasta dėžutė su ašarinėmis dujomis. Informacija perduota PK. Patalpos išvėdintos.

 

19:10 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Nevėžio upės lankste ties Babtų mstl., dega žolė. Užgesinta 100x40 m plote degusi žolė.

 

19:42 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Vilainių k. Bičkų g., mato, kad galimai, dega padangos. Moteris 3x4 m. plote degino sukrautas šakas.

 

Gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Jančių k., miške, jaunuolyne, daug dūmų. Gaisro požymių nepastebėta, iš miškelio kilo rūkas.

 

20:00 val. gautas pranešimas iš PK, kad Šakių r. sav., Barzdų sen., Barzdų mstl., Šakių g. ir Kudirkos Naumiesčio g. sankirtoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. Ant kelio važiuojamosios dalies buvo išbėgę skysčių, pažirę automobilių nuolaužų. Važiuojamoji kelio dalis nuvalyta.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,412 unikalūs lankytojai