Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-24–2019-05-26

2019-05-24

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Guikalių k., po žaibo iškrovos dega laidai. Ant keliuko ir ant elektrinio piemens buvo nukritęs elektros laidas. Laidas kibirkščiavo, kol išsijungė elektra. Budėta, kol atvyko elektrikai.

 

09:45 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Narėpų k., Garažų g., pareigūnams reikalinga pagalba nuo elektros stulpo nukabinti pakaruoklį, virvė pririšta 4 m aukštyje. Virvė nupjauta, žmogaus kūnas nukeltas ant žemės.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šėtos g., bute jaučiamas dujų kvapas. Buvo atvykę dujų avarinės tarnybos darbuotojai ir apžiūrėjo dujų balioną.

 

11:00 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Veiverių g., reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. 2 m² plote iš automobilio „Škoda Yeti“ buvo išsilieję teršalų. Sutvarkyta kelio danga.

 

12:24 val. gautas pranešimas, kad Kaune, L. Ivinskio g., kažkas dega. Prižiūrint buvo deginamos atliekos. Žmogus įspėtas, kad mieste negalima deginti atliekų.

 

13:33 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Marių g., dega neprižiūrimas laužas. Laužas užgesintas.

 

14:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jonavos g., apvirto lengvasis automobilis, galimai yra prispaustų žmonių. Prispaustų žmonių nebuvo. Atjungta hibridinio automobilio elektra, nušluotos nuo važiuojamosios dalies duženos.

 

15:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rasytės g., negali patekti į butą, viduje girdi mamos pagalbos šauksmą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą per pravirą langą ir atrakintos durys iš vidaus. GMP ir pareigūnai įleisti į butą.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Giraitės k., Automagistralės g., dega vilkikas. Degimo požymių nebuvo.

 

16:49 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Kovo 11-osios g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio, ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo tepalo. 2 m² plote buvo išsilieję naftos produktų. Nušluotos duženos, nuplauta kelio danga.

 

13:38 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Bublių k., dega durpynas. Užgesintas 3 ha plotas degusios durpingos pievos.

 

17:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., dega buto balkonas penktame aukšte. Degimo nebuvo, degusią antklodę buvo užgesinęs pats buto savininkas.

 

18:31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno g., dega laužas, įvairios atliekos. Užgesinta.

 

19:08 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Virbališkių k., kelyje Kaunas–Šakiai, nuo kelio į griovį nuvažiavo automobilis, gali būti prispaustų žmonių. Prispaustų žmonių nebuvo. Buksyravimo lynu iš griovio ištrauktas automobilis „VW Golf“. Atjungtas automobilio „Opel“ akumuliatorius.

 

21:31 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Lizdeikių k., Pievų g., mato dūmus. Gaisro požymių nepastebėta.

 

2019-05-25

 

02:22 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos nereikėjo.

 

00:39 val. Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Balbieriškio mstl., Užupio g., 50 m² plote prie kapinių degė sukrautos šiukšlės.

 

13:03 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Krakių sen., Krakių k., ant kelio nuvirtęs medis. Medis patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

13:44 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Pajautiškių k., dega žolė. 10 a plote degė šiukšlės, sausa žolė.

 

16:51 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Sausinės k., Vyšnių g., kaimynai degina laužą, visi dūmai eina į namus. Buvo kūrenamas prižiūrimas laužas. Dėl nesaugių atstumų laužą savininkai užgesino patys.

 

17:16 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Taurakiemio sen., Piliuonos k., Taikos pl., dega ūkinis pastatas. Degė 1x1 m medinis lauko tualetas. Apdegė siena ir durys 0,5 kv. m plote, nudegė stogas. Ugnis buvo išplitusi į priblokuotą medinį 3x5 m ploto sandėliuką, stogas dengtas šiferiu. Apdegė 0,25 kv. m sienos. Nuardyta 0,5 kv. m stogo. Išsaugotas šalia esantis medinis 21x5 m ūkinis pastatas.

 

20:04 val. gautas pranešimas iš Poderiškių UK, kad vyksta gesinti degančių nendrių Kauno r. sav., Alšėnų sen., Girininkų II k., Žiemkelio g. Degė 2,5 ha žolės, krūmų ir nendrių.

 

23:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Perkūno al., Vytauto parke dega laužas. Degimo požymių nepastebėta.

 

2019-05-26

 

01:47 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., į Nemuno upę įkrito žmogus. Nemune buvo įkritęs žmogus, laikėsi už akmenų, kablinėmis kopėčiomis išlipo pats. Vyras perduotas medikams.

 

05:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Prancūzų g., apsivertė automobilis, gali būti prispaustų žmonių. Buvo susidūrę du lengvieji automobiliai, prispaustų žmonių  nebuvo. Atjungti automobilių „Toyota Yaris“ ir SAAB 95 akumuliatoriai, nuvalyta kelio danga 10 m² plote. Buvo išsilieję aušinimo skysčio ir pažirę duženų. „Toyota“ vairuotoja po medikų apžiūros vietoje išvežta į gydymo įstaigą, automobilio SAAB vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

 

08:51 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., kaimynė neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Pro buto langus pastebėta ant žemės gulinti moteris. Į butą patekta pro 1 aukšte esantį balkoną nupjovus metalinių grotų spyną. Atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Nukentėjusioji (1943 m.) be sąmonės išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

09:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., sesuo neatidaro durų. Policijos pareigūnai duomenų bazėje nustatė, kad moteris yra ligoninėje ir pagalbos patekti į namus nereikia. Priemonės nenaudotos, pranešimas nepagrįstas.

 

09:50 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Pernaravos sen., Pernaravos mstl., Jadvygos Juškytės g., prie kapinių dega šiukšlių konteineris. Užgesintos metaliniame konteineryje degusios šiukšlės.

 

13:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., dega padangos. Degė dvi neprižiūrimos 3x3 m dydžio laužavietės su degančiomis padangomis. Apdegė krūmai ir žolė.

 

13:39 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Vytauto ir Artojų g. sankryžoje, dega laužas. Degimo požymių nebuvo.

 

12:27 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen., Svilonėlių k., dega miškas. Užgesinta 5 arų plote degusi miško paklotė.

 

15:23 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Taikos pr., reikalinga pagalba patekti į butą. Autokopėčiomis patekta į butą 5 aukšte, atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai. Viduje rastas miegantis buto savininkas (1946 m.) pagalbos atsisakė.

 

16:54 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pienių g., dega pieva. Atviroje teritorijoje 6 m² plote degė gamtinės atliekos.

 

21:59 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje gali būti sergantis žmogus. Buto durys atidarytos, GMP darbuotojai pateko į vidų, suteikė gyventojui pirmąją pagalbą.

 

Marijampolės PGT

 

2019-05-24

 

07:28 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vilkaviškio g., dega lengvasis automobilis. Degė automobilio „Ford Galaxy“ variklio skyrius. Išdegė variklio skyrius, apgedė variklio dangtis, sutrūko priekinis stiklas.

 

15:07 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Antanavo sen., Antanavo k., Bagotosios g., dega medis. Degė pavojingai pasviręs medis. Buksyravimo lynu medis parverstas ant žemės ir užgesintas.

 

23:49 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., uždūmintas butas. Per duris patekus į vidų išneštas dūmais apsinuodijęs, sąmoningas, apdegęs pilvo sritį buto savininkas (1962 m.). Vyras išvežtas į ligoninę. Užgesintas smilkęs čiužinys, išvėdintos patalpos.

 

2019-05-25

 

18:14 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vytauto g., draugė neatidaro durų, galimai nori nusižudyti. Pagalbos nereikėjo, su moterimi bendravo policijos pareigūnai.

 

19:00 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., kelio Višakio Rūda–Kazlų Rūda 6-ajame km ant važiuojamosios dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas į šalikelę iki PGP atvykimo.

 

19:37 val. gautas Bagotosios UK pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Bagotosios k., Beržų g., dega šiukšlės. Sename apleistame pastate degė seno šieno, šiaudų likučiai. Pastatas 9x10 m, mūrinis, perdanga gelžbetoninė.

 

Gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Piliakalnių k., Piliakalnio g., mato juodus dūmus, kas dega – neaišku. Gaisro požymių nepastebėta.

 

2019-05-26

 

12:27 val. gautas vyro pranešimas, kad Marijampolėje, Liudvinavo sen., Netičkampio k., Parko g., jis nori pasikarti. Pranešėjas užrakintas namuose. Pagalbos neprireikė. Susisiekus su PK buvo gauta informacija, kad pranešėjas buvo neblaivus, sėdėjo savo garaže, pagalbos jokios neprašė.

 

13:25 val. gautas PK pranešimas, kad Kalvarijos sav., Akmenynų sen., Krijobalių k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminavimo kuopa ir 105 mm artilerijos sprogmenį sunaikino vietoje.

 

17:36 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės mstl., miške deginamas laužas. Miško poilsiavietėje buvo deginamas prižiūrimas laužas, tačiau dėl didelio gaisrų pavojaus miškuose laužavietė buvo užgesinta.

 

Jurbarko PGT

 

2019-05-25

 

23:02 val. PK pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Vencloviškių k., Plento g., reikalinga PGP pagalba, nes ant kelio po eismo įvykio yra išsilieję tepalo. Ant važiuojamosios kelio dalies 15 m² plote buvo išsilieję tepalo ir eksploatacinių skysčių. Teršalai neutralizuoti, kelio danga nuplauta.

 

2019-05-26

 

06:20 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Raudonės sen., Raudonėnų k., prie Raudonėnų g., dega mikroautobusas. Mikroautobusą „Ford Transit“ (1997 m.) gyventojai užgesino iki PGP atvykimo vandeniu ir miltelių (2 kg) gesintuvu. Išdegė variklio skyriaus degios detalės, apdegė ir aprūko salonas.

 

08:24 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Taubučių k., Taubučių g., dega 1 aukšto namas. Pastatas degė atvira liepsna. Lauko virtuvė 4x6 m, medinė, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Vasaros virtuvė ir joje buvę daiktai sudegė visiškai.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,306 unikalūs lankytojai