Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-27

2019-05-27

 

00:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Naujakurių g., reikalinga pagalba, durų niekas neatidaro, girdisi riksmai su grasinimais nužudyti. Užkūrus diskinį pjūklą duris atidarė pats gyventojas. Pagalbos neprireikė, pareigūnai pateko į vidų.

 

07:55 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., užsitrenkė buto durys, viduje yra mama, kuriai sutriko sveikata. Į butą patekta išlaužus duris, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rasta sąmoninga buto savininkė (97 m.) perduota medikams.

 

10:23 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., dega automobilis „Opel“. Degimo požymių nebuvo.

 

12:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Technikos g., dega ekskavatorius. Gaisras buvo užgesintas miltelių gesintuvais. Degė ekskavatoriaus variklio skyrius. Atjungtas akumuliatorius.

 

12:40 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Šilavoto sen., Prienlaukio k., dega miškas, sena žolė. Užgesinta žolė, degusi 15 arų plote.

 

14:07 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jonavoje, Prezidento g., reikalinga pagalba medikams išnešti ligonę (66 m.), sveriančią daugiau nei 100 kg. Sąmoninga moteris išnešta į kiemą ir įkelta į GMP automobilį.

 

14:05 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Drąseikių k., Vieversių g., dega pavėsinė. Pavėsinė jau buvo sudegusi. Sudegė degios automobilio priekabos dalys, medinė pavėsinė ir apdegė šalia augę želdiniai.

 

17:13 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Birutės g., dega pieva, netoliese pastatai. Užgesinta žolė ir lapai, degę 1 aro plote.

 

18:29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Briedžių tak., Kleboniškio miško parke, dega laužas. Miške degė neprižiūrimas laužas 1,5 m² plote.

 

18:02 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Alėjų k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies. Nušluota kelio danga.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., SB "Baltasis berželis", Aušros Tako g., kažkas dega, mato baltus dūmus. Laužavietėje prižiūrint 0,5x0,5 m plote saugiu atstumu nuo pastatų buvo deginamos gamtinės atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Kiemelių k., Ežero g., dega didelė krūva šakų. Vyras degino prižiūrimą laužą, saugūs atstumai išlaikyti. Dėl tamsaus paros meto laužas užgesintas.

 

21:30 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Laisvės al., sprogo elektros skydinė, daug dūmų. ESO darbuotojai patikino, kad degimo nėra, dėl gedimo kibirkščiuoja laidai. Elektrikai liko gedimą šalinti.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Rumšiškių mstl., Rumšos g., kieme jaučiamas stiprus dūmų kvapas, kas dega – nemato. Moteris 1 m² plote degino prižiūrimą laužą, dėl tamsaus paros meto laužas užgesintas.

 

01:59 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Pilviškių g., dega šiukšlių konteineris. Plastikiniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės.

 

12:56 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vokiečių g., dega žolė prie kanalo už transformatorinės. Užgesinta 6 a plote atskirais židiniais degusi žolė.

 

11:54 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., daugiabutyje pranešėjos bute dūmai. Atvykus PGP buvo išdužę virtuvės langai, veržėsi liepsna pro langą. Patekus į butą atjungta elektra bei užgesintas ugnies židinys virtuvėje. Žmonės iš buto išėjo iki PGP atvykimo, nenukentėjo. Išdegė virtuvė, koridorius bei juose buvę namų apyvokos daiktai. Apdegė kambaryje buvę namų apyvokos daiktai, aprūko dar vienas kambarys. Iš viso apgadintas visas 49,06 m³ ploto butas. Išvėdinta laiptinė. Atvykusi ESO tarnyba atjungė elektrą visai laiptinei ir butams.

 

14:27 val. gautas PK pranešimas, kad Šakių r. sav., Plokščių sen., Voniškių k., Pašlaičių g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

17:49 val. gautas PK pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Bagotosios k., Šilo g., namų valdose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvykę išminuotojai išsivežė tuščią 120mm sviedinį sunaikinti.

 

19:45 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, SB "Uosis", dega sodo namelis. Sodo namelis (4x3 m dydžio, mūrinis, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu) degė atvira liepsna. Nudegė pastato stogas, sudegė viduje buvusi sofa-lova, aprūko vidus.

 

23:28 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Daukšių mstl., Žuvinto g., dega švendrės. Užgesinta.

 

09:03 val. PK pranešė, kad Jurbarko r. sav., Veliuonos sen., Veliuonos mstl., ties Nemuno g., reikia sutvarkyti kelią po eismo įvykio. Ant važiuojamosios kelio dalies apie 40 m2 plote buvo automobilių duženų, išsilieję kuro ir aušinimo skysčio. Duženos nušluotos, išsilieję skysčiai surinkti, kelias nuplautas.

 

14:01 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Skirsnemunės k., Nemuno g., 10 m. sūnus įsilipo į medį, nebeišlipa. Vaikui isterijos priepuolis. Du ugniagesiai ištraukiamosiomis kopėčiomis įlipo į medį, apjuosė vaiką gelbėjimo virve ir saugiai nuleido žemyn. Berniukas (2009 m.) perduotas medikams.

 

23:56 val. pranešė PK, kad Jurbarke, Kęstučio g., reikalinga pagalba patekti į butą antrame aukšte, kur galimai slapstosi policijos ieškoma mergina. Pagalba buvo nereikalinga, moteris pati atidarė duris ir įsileido pareigūnus.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,396 unikalūs lankytojai