Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-28

2019-05-28

 

06:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ukmergės g., iš mikroautobuso bėga kuras. Iš mikroautobuso „Ford Transit“ kuro bako ant važiuojamosios kelio dangos 10x0,5 m plote buvo išsilieję kuro. Kuro bakas užsandarintas, nuvalyta kelio danga.

 

10:00 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., prie parduotuvės iš automobilio VW bėga tepalas. 2 m² plote po autoavarijos surinkta teršalų.

 

11:30 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė (1980 m.), sverianti apie 200 kg, išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

11:41 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Topolių g., kibirkščiuoja ir rūksta dūmai iš elektros skydinės. Kibirkščiavo ir svilo laidai elektros stulpo skydelyje. Pabudėta, kol atvyko elektrikai.

 

12:17 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Virbalio g., dega neprižiūrimas laužas. 3 m² plote buvo deginamos šiukšlės.

 

16:17 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Karmėlavos II k., Vilniaus g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis (1936 m.) iškeltas iš vonios ir nuneštas į medikų automobilį.

 

16:57 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, Pastrėvio g., nepavyksta susisiekti su kaimynu, nuo ryto jo kieme niekas nejudinta, laukuose vilkų išpjautos avys, reikalinga pagalba atidaryti namo duris. Pilietis, turintis klausos sutrikimą, duris atidarė pats.

 

20:43 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., po balkonu kažkas dega. Po balkonu degė šiukšlės ir plastiko atliekos. Apžiūrėtos rūsio patalpos.

 

21:17 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Čekiškės sen., Čekiškės mstl., Raudonės g., dega namo įvadinis kabelis. Kibirkščiavo elektros tinklų įvadas. Sertifikuotas elektros tinklų meistras, kurį išsikvietė namo savininkė, nukirpo įvadinį elektros kabelį į namą.

 

21:11 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Paprūdžių k., Beržų g., dega elektros įvadinis kabelis. Gaisro požymių nebuvo. Namas medinis, apmūrytas, 1 aukšto, stogas šiferio.

 

22:29 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Būtkiemio II k., Ežero g., dega ūkinis pastatas, šalia namas ir daugiau kitų pastatų. 22:35 val. gautas papildomas pranešimas, kad jau dega ir namas. Pamainos vado sprendimu (kadangi Kaišiadorių r. buvo stipri liūtis, sudėtingos važiavimo sąlygos) pajėgos išsiųstos pagal PIN 2. Atvira liepsna degė ūkinis pastatas, stogas buvo įkritęs. 

 

23:25 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pievų g., kibirkščiuoja elektros stulpas. Kibirkščiavo laidai elektros stulpe. Budėta, kol atvyko elektros tinklų avarinės tarnybos darbuotojai.

 

19:20 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, Vištyčio g., dega namas. Pro langus rūko dūmai. Namas penkių butų, mūrinis, 2 aukštų, perdanga medinė, stogas šiferio. 2 aukšte apdegė buto palėpė 5 m² plote, aprūko virtuvės patalpa, sutrūko lango stiklas. Nuardyta 4 m² stogo dangos.

 

21:04 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Giedrių k., Upelio g., name kibirkščiuoja elektros laidai. Atjungus elektros kirtiklį kibirkščiavimas liovėsi. Atvykę ESO avarinės tarnybos darbuotojai atjungė elektros laidus. Namas mūrinis, 10x8 m dydžio, 1 aukšto, su mansarda, stogas šiferio.

 

01:44 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Žvyrių k., Pašilio g., atvira liepsna dega namas. Atvira liepsna degė gyvenamasis namas, stogas buvo sukritęs. Namas medinis, 1 aukšto, 9x9 m, stogas dengtas šiferiu. Nudegė namo stogas, išdegė vidus, sudegė name buvę daiktai.

 

17:46 val. PK Jurbarke, Kauno g., įvedė planą ,,Skydas". Iš pastato evakuoti keturi policijos pareigūnai. Pastatas aptvertas STOP juosta. Budėta, kol atvyko išminuotojai. Įvykio vietoje buvo rastos dvi mokomosios granatos.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,340 unikalūs lankytojai