Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-29

2019-05-29

 

01:08 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., po eismo įvykio išsilieję tepalo. Automobilis BMW, buvo atsitrenkęs į elektros stulpą, išsiliejusio tepalo nebuvo. Atjungtas akumuliatorius, nušluota kelio danga.

 

02:01 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Panemunės g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas.

 

02:10 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Gaižėnėlių k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas.

 

09:43 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Užliedžių k., Erdvės g., deginamos šiukšlės arba padangos. 1 m² plote degė šiukšlės.

 

10:47 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šėtos g., uždūminta laiptinė. Išlaužtus buto duris nuo viryklės nukeltas svilęs puodas. Patalpos išvėdintos.

 

10:47 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Paliepių k., Ilgojoje g., užklimpo GMP automobilis. Buksyravimo lynu automobilis ištrauktas.

 

08:39 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarke reikalinga pagalba Nemuno upėje ieškoti įkalčių. Nieko nerasta.

 

15:09 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Grėbliaučiškių k., Paukštininkų g., apvirto lengvasis automobilis, galimai yra prispaustas žmogus. Prispaustų žmonių nebuvo. Automobilis „VW Golf“ buvo apvirtęs ant stogo. Buksyravimo lynu atverstas automobilis, atjungtas akumuliatorius.

 

17:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Gražinos g., iš balkono rūksta dūmai. Moteris balkone kūreno šašlykinę. Užgesino pati.

 

19:56 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Šilelio k., Pakalnės g., įvyko eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Buvo susidūrę du automobiliai. Iš automobilio „Opel Vectra“ vairuotojas negalėjo išlipti. Kai nukentėjėlį medikai stabilizavo, jis buvo iškeltas ir įkeltas į GMP automobilį. Kitam automobiliui „Audi“ atjungtas akumuliatorius. Nušluota kelio danga.

 

21:20 val. pranešė, kad Prienuose, J. Basanavičiaus g., reikalinga pagalba atidaryti duris, nes sutrikus sveikatai, tėvas negali pasikelti iš lovos ir atidaryti durų. Į antrame aukšte esantį butą patekta per pravirą balkono langą, atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Po medikų apžiūros vyriškis (1940 m.) išneštas iš namų ir įkeltas į GMP automobilį.

 

00:39 val. pranešė, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Prūselių k., kažkas dega. Gaisro požymių nepastebėta.

 

Pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartuose, Vištyčio g., iš buvusios gaisravietės kyla dūmai. Buvusioje gaisravietėje gyventojai įsijungė elektrą, gretimame bute pradėjo svilti elektros laidai. Atjungtas elektros tiekimas į butą, nuardyta apie 2 m² buto sienos.

 

18:18 val. pranešė, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdoje, M. Valančiaus g. ir Gedimino g. sankirtoje, reikia nuvalyti kelio dangą. Išsiliejusių naftos produktų nebuvo, nušluotos nuo kelio po eismo įvykio 6 m² plote pabirusios duženos.

 

16:53 val. gautas pranešimas iš PK, kad Šakių r. sav., Kudirkos Naumiesčio sen., Kubilėlių k., rastas sprogmuo, įvedamas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,294 unikalūs lankytojai