Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-30

2019-05-30

 

07:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Kudirkos g., iš automobilio rūksta dūmai. Degimo požymių nepastebėta, automobilio salone jautėsi silpnas įkaitusių laidų kvapas.

 

11:21 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Upninkų sen., Upninkų k., Darbininkų g., socialinė darbuotoja, atėjusi pas globotinę, negali patekti į vidų, iš vidaus spynoje yra įkišti raktai, telefonas skamba, bet juo niekas neatsiliepia. Laužtuvu durys atidarytos, sąmoninga moteris (1948 m.) perduota medikams.

 

11:23 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Švedų g., reikalinga pagalba patekti į namą, viduje gali būti moteris, kuriai sutrikusi sveikata. Laužtuvu atidarytos durys, įleisti medikai.

 

13:56 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Radvilėnų pl., iš automobilio išsiliejo tepalo. 2 kv. m plote buvo išsilieję tepalo.

 

14:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr. ir Taikos pr. sankirtoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą, išsilieję tepalo, pažirę šukių. Kelio danga nuvalyta.

 

12:33 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Kalnujų sen., Kalnujų mstl., dirbant laukuose atkasti du sprogmenys – granata ir prieštankinis sviedinys. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 76 mm artilerijos sviedinį susprogdino vietoje.

 

19:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vėdrynų g., kūrenamas laužas, deginami laidai. 0,5 m² plote degė neprižiūrimas laužas. Buvo deginami laidai, šiukšlės.

 

19:43 val. GMP pranešė, kad Birštone, B. Sruogos g., reikalinga pagalba išnešti ligonį. Ligonis (1933 m.) išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

22:17 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Kačerginės sen., Šakių pl., galimai dega padangos. Gaisro požymių nenustatyta.

 

22:31 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Pikelių k., daug dūmų, kas dega – nežino. Reabilitacijos centro teritorijoje pilietis saugiu atstumu nuo pastatų, 1x2 m dydžio apibetonuotoje laužavietėje degino buitines atliekas.

 

23:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., jaučiamas dujų kvapas. Daugiabutyje buvo dujų tiekimo gedimas. Išvėdintos patalpos. Dirbo dujų avarinė tarnyba.

 

22:55 val. gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštono sen., Siponių k., Miško g., dega šiukšlių konteineris. Konteineris sudegė visiškai.

 

10:20 val. gautas pranešimas, kad Šakiuose, A. Jakšto g., kaimynas dvi dienas neatidaro durų, gali būti kažkas nutikę. Laužtuvu namo durys atidarytos, įleisti policijos pareigūnai ir medikai. Lovoje rastas be gyvybės ženklų buto savininkas (1938 m.).

 

13:05 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Jungėnų k., Ežero g., į šulinį įkrito šuo. 4 m gylyje šulinyje buvo įkritęs šuo. Gelbėjimo virve nusileista į šulinį ir šuo gyvas iškeltas. Dangčiu uždengtas atviras šulinys.

 

14:39 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Paežerių k., Vinco Kudirkos g., ant vyro užkrito namo stogas. 14:41 val. gautas papildomas pranešimas, kad žmogus ištrauktas, pagalba nereikalinga.

 

23:14 val. gautas pranešimas iš PK, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos nereikėjo, buto savininkė pati atidarė duris.

 

10:35 val. Raudonės UK gavo pranešimą, kad Jurbarko r. sav., Raudonės sen., Raudonės mstl., reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą, ant kelio išsilieję tepalo. Iš traktoriaus ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsilieję tepalo 400 metrų ruože. Nuplauta kelio danga.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,435 unikalūs lankytojai