Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-05-31–2019-06-02

2019-05-31

 

00:11 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Perkaso tak., laiptinėje jaučiamas stiprus smalkių kvapas. Puode buvo prisvilęs maistas. Puodas nukeltas, išvėdintos patalpos. Savininkė perduota medikams, nenustačius sveikatos sutrikimų palikta namie.

 

01:28 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Gruodžio g., suveikė priešgaisrinė signalizacija. Nuo dulkių buvo suveikusi priešgaisrinė signalizacija. Gaisro požymių nebuvo.

 

02:26 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Kruonio mstl., Kauno g., dega ūkinis pastatas. Degė ūkinio pastato vidus. Pastatas 6x4 m dydžio, medinis karkasinis, stogas dengtas šiferiu. Apdegė langų rėmų. Apsaugotas ūkinis pastatas už 4 m, taip pat apsaugoti 4 lengvieji automobiliai už 2 m nuo gaisro vietos.

 

10:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., dega automobilis. Automobilis degė atvira liepsna, sudegė visos degios medžiagos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Kėdainių sen., Keleriškių k., Jurginų g., važiuojant nuo Kėdainių Josvainių link, laukuose mato dūmus, galimai dega kažkoks pastatas. Buvo deginamas prižiūrimas laužas.

 

14:14 val. gautas pranešimas iš gyvūnų globos tarnybos "Nuaras" darbuotojo, kad reikalinga pagalba Kėdainiuose, Respublikos g., iš medžio iškelti katiną, nes jau antra para yra 8 aukštų namo aukštyje. Autokopėčiomis bandyta iš medžio nukelti katiną. Katinas pats iššoko ir pabėgo.

 

18:54 val. PK pranešė, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Pergalės g., reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą, išsilieję tepalo. 5 m² plote buvo išsilieję aušinimo skysčio ir pabirę duženų. Nušluota ir nuplauta kelio danga.

 

19:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Fredos tak., deginamas plastikas. Degė prižiūrimas laužas. Saugūs atstumai iki pastatų išlaikyti.

 

Gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Naujakurių g., reikalinga gelbėtojų pagalba. Policijos pareigūnų prašymu buvo ištiestos ištraukiamosios kopėčios, kad policijos pareigūnai galėtų atlikti žvalgybą.

 

20:52 val. pranešė, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., prie Nevėžio upės jaunuoliai kūrena laužą. Laužas užgesintas iki atvykimo.

 

21:38 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Stoškų k., kelyje apsivertė automobilis, galimai yra prispaustų žmonių. Šalia kelio buvo apvirtęs automobilis BMW 5, prispaustų žmonių nebuvo. Atsegtas saugos diržas, piliečiui (1996 m.) uždėtas kaklo įtvaras, užkeltas ant lentos, perduotas GMP.

 

2019-06-01

 

09:08 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogaloje, Melioratorių g., reikalinga pagalba atidaryti duris. Pilietis pats atidarė duris, pagalbos neprireikė.

 

10:59 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Vanagų g., atliekant kasimo darbus, pažeistas dujų vamzdis, veržiasi dujos. Budėta, kol ESO avarinės tarnybos darbuotojai užsuko dujų sklendę.

 

10:56 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., medyje nuo vakar tupi katinas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis katinas iškeltas, perduotas šeimininkei.

 

12:58 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Apie 180 kg sverianti ligonė. (1938 m.) išnešta iš namų ir įkelta į GMP automobilį.

 

Pranešė, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Ireniškių k., Serbentyno g., kaimynų kieme deginamas laužas. 0,5 m² plote degė medienos atliekos.

 

14:15 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., reikalinga pagalba surinkti išsiliejusį tepalą,. 50 m² plote buvo išsilieję ir išvažinėta tepalo.

 

21:24 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Tvirtovės al., bute jaučiamas dujų kvapas. Nei laiptinėje, nei bute dujų kvapo nesijautė. Atvykę dujų avarinės tarnybos darbuotojai dujų nuotėkio nenustatė. Buto savininkas.

 

20:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Pabrėžos g., iš pastato rūksta dūmai. Iš 20x11 m dydžio pastato rūko dūmai. Pastatas gelžbetoninis, apleistas (nenaudojamas). Gaisras kilo 20 m² patalpoje – degė sukrautos šiukšlės.

 

2019-06-02

 

00:46 val. Kaune, Juodelynės g., 1 m² plote degė padangos.

 

Gautas pranešimas iš PK, kad Kaišiadoryse, Sodų g., viduje 30 m. vyras, kuriam gali būti kažkas nutikę, serga depresija. Šarvuotos durys iš vidaus užrakintos, praviras langas, yra balkonas. Vyras pats atidarė duris, pagalbos neprireikė.

 

04:13 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Neries g., į moters butą teka vanduo iš buto virš jos. Iš buto 5 aukšte bėgo vanduo, niekas neatidarė durų. PK nustatė buto savininką, kuris atvykęs užsuko vandenį. Atjungta elektra dėl žmonių saugumo, nes sulieta elektros laidų instaliacija.

 

06:50 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pašilės g., reikalinga pagalba atidaryti buto duris, brolis kalbėjo apie savižudybę, dabar neatsiliepia telefonu. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro 2 aukšto langą patekta į buto vidų. Vyras miegojo, iškviesti medikai, kadangi žmogus į aplinką reagavo, tik negalėjo atsikelti iš lovos.

 

14:00 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Neveronių sen., Neveronių k., Kertupio g., dega lengvasis automobilis. Automobilis „Peugeot 405“ (2000 m.) degė atvira liepsna. Automobilis sudegė.

 

14:01 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Kruonio k., reikia nuvalyti kelio dangą. Kelio danga nuvalyta.

 

15:48 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Respublikos g., reikalinga pagalba atidaryti duris, viduje – serganti moteris. Buvo užsitrenkusios buto durys. Durys atidaryto, daugiau pagalbos neprireikė.

 

16:11 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., dega automobilis. Degė apleistas lengvasis automobilis „Fiat“ atvira liepsna. Automobilis sudegė.

 

17:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sąjungos a., reikia atidaryti duris, piliečiui gali būti sutrikusi sveikata. Žmogus pats atidarė duris.

 

17:52 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., reikalinga pagalba patekti į butą, nes viduje gali būti užsirakinusi neblaivi motina su mažamečiais vaikais. Autokopėčiomis ir laužtuvu per balkoną patekus į butą viduje nieko nerasta.

 

18:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Ašmenos 1-ojoje g., karių kapinėse rūksta laužavietė. Motinos paminklo skulptūros rankose degė šiaudai. Užgesinta.

 

18:47 val. Kaune, Drobės g., degė sausa žolė ir šakos.

 

19:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Jonučių II k., Elnio g., dega automobilis. Gaisro požymių nebuvo, automobilį BMW 5 apgesino kaimynai. Atvykęs automobilio savininkas atrakino automobilį, PGP atjungė automobilio akumuliatorių.

 

19:47 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Neveronių sen., Neveronių k., Keramikų g., iš apleisto pastato rūksta dūmai. Iš pastato 2 aukšto rūko dūmai. Pastatas mūrinis, 50x80 m dydžio, stogas gelžbetoninis. Gaisras kilo 2 aukšte administracinėje patalpoje. 15 m² plote degė popierius, nuo jo apdegė namų apyvokos daiktai, baldai, aprūko patalpa, apdegė langų rėmai, išdužo langai.

 

Marijampolės PGT

 

2019-05-31

 

10:28 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolėje, Sporto g., reikalinga pagalba atidaryti duris. 10:30 val. pranešė, kad pagalba nebereikalinga.

 

09:17 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Keturvalakių sen., Bačkiškių k., Derliaus g., melioracijos griovyje išpilta neaiškios kilmės skysčio. Griovyje apie 20 m² plote buvo išpilta riebaus skysčio (manoma, kad tai panaudotas aliejus ). Skystis surinktas ir supiltas į gamtosaugininkų atvežtą statinę, žemė nupurkšta skystu sorbentu.

 

2019-06-01

 

13:41 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės k., Lauko g., dega sausa žolė. Išdegė apie 5 arai sausos žolės.

 

18:42 val. pranešė PK, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Margų k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvykę išminuotojai II pasaulinio karo laikų 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

2019-06-02

 

00:51 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Selemos k., Kazio Griniaus g., dega ūkinis pastatas. Degė du pastatai atvira liepsna. Nudegė medinio 13x8 m ūkinio pastato pusė stogo, nuardyta apie 20 m² sienos, viduje apdegė apie 4 t šieno. Kitas pastatas taip pat medinis, stogas šiferio, 8x5 m nudegė, nuardytas stogas.

 

10:24 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kalvarijoje, Darbininkų g., reikalinga pagalba pernešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė pernešta į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas iš PK, kad reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dangos buvo išsibarstę įvairių automobilių duženų. Važiuojamoji kelio dalis nušluota.

 

Jurbarko PGT

 

2019-06-01

 

11:29 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Žukaičių k, .reikalinga pagalba patekti į namą, nes viduje esančiai pranešėjos močiutei gali būti sutrikusi sveikata. Laužtuvu patekta į vidų, moteris (80 metų) buvo sąmoninga ir gulėjo ant grindų. Atvykus GMP perduota medikams.

 

 

 

Užkrauta per 0.03 sekundes
2,358,383 unikalūs lankytojai