Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-03

2019-06-03

 

00:27 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Žaslių mstl., Joninių g., pranešėja dvi valandas mato laukuose liepsną, aitrus kvapas, šalia yra rąstinis namas. Užgesinti statinėje deginti skudurai.

 

00:59 val. Kauno r. sav., Raudondvario sen., Bernatonių k., Upytės g., degė plastikiniai konteineriai. 3 konteineriai sudegė visiškai, 3 išgelbėti.

 

08:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Tilžės g., įvyko eismo įvykis, iš automobilio rūksta dūmai. Prispaustų žmonių ar automobilio degimo požymių nebuvo. Suteikta pagalba medikams stabilizuojant nukentėjusį asmenį. Ant kelio važiuojamosios dalies buvo išsilieję transporto priemonių eksploatacinių skysčių, surinkta 5 l teršalų.

 

10:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g., dega autobusas. Degė troleibuso „Škoda“ hidraulinių variklių skyrius. Apdegė sėdynė ir aprūko keleivių salonas. Ant kelio važiuojamosios dalies išsiliejo eksploatacinių skysčių. Kelio danga nuvalyta, surinkta 10 l teršalų.

 

14:01 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Tunelio g., ties Dainų slėniu, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. 1 m² plote buvo išsilieję automobilių eksploatacinių skysčių ir pažirę duženų. Surinkta 5 kg teršalų.

 

14:00 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Noreikiškių k., Šiltnamių g. ir Stirnų g. sankryžoje, kaimynė kūrena laužą. Prižiūrint buvo deginamos gamtinės atliekos, saugūs atstumai iki pastatų buvo išlaikyti.

 

12:53 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Islandijos pl., ties Ašigalio g. pėsčiųjų tiltu, rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol išminuotojai karo laikų 120 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

14:45 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Išlaužo sen., Purvininkų k., po eismo įvykio išsiliejo tepalo. 6 kv. m plote buvo išbėgę tepalo. Kelio danga sutvarkyta.

 

16:28 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Darbininkų g., dega laužas. Žmogus degino gamtines atliekas 2 m² plote.

 

16.28 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Kalvių k., Lapainios g., iš dujinės viryklės kyla liepsna. Gaisro požymių nebuvo.

 

18:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Mateikos g., kaimynas neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Buto duris atidarė pats gyventojas. Pagalba nebuvo reikalinga, pranešimas nepagrįstas.

 

23:16 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Kaune ketina nušokti nuo Baltų pr. ir Žemaičių pl. viaduko tilto. Atvykus PGP asmuo jau buvo sulaikytas policijos pareigūnų, pagalbos nereikėjo.

 

23:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, A. Jakšto g., laiptinėje juntamas svilėsių kvapas. Degimo požymių nepastebėta, pranešimas nepagrįstas.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Jiezno sen., Jiezne, Vytauto g., vyras užsirakino namie, grasina nusižudyti. Susisiekus su PK patikslinta, jog pranešimas nepagrįstas, pranešėjas pajuokavo.

 

23:59 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega medis. Degė nupjauto medžio kamienas.

 

13:13 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Jankų sen., Jankų k., Romuvos g., dega miškas. Degė kirtavietė. Išdegė apie 25 a miško paklotės.

 

17:11 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Santaros k., reikalinga pagalba, laukuose rastas karo laikų sprogmuo. Pabudėta, kol atvyks išminuotojai. 75 mm artilerijos sviedinį sunaikinti išsivežė išminuotojai.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,325 unikalūs lankytojai