Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-05

2019-06-05

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Paukščių k., mato kylančius dūmus, kas dega, nežino. Dūmų ir gaisro požymių nebuvo. Iškvietimas nepagrįstas.

 

07:48 val. gautas pranešimas iš Babtų UK, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Piepalių k., Algupio g., yra išsilieję cheminių medžiagų, reikalinga pagalba. 4 m² plote buvo išsilieję rūdžių rišiklio.

 

09:10 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jonavoje, Panerių g., reikalinga pagalba išnešti ligonę. Ligonė (1932 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

09:50 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., 80 m. moteris neatidaro durų, dukra negali patekti į vidų, galimai sutriko sveikata. Patekus į butą, moteris rasta gyva.

 

10:19 val. gautas pranešimas iš Kulautuvos UK, kad Kauno r. sav., Kulautuvos sen., Kulautuvos mstl., Lelijų g., prie mokyklos, kažkas dega. 1 m² plote degė žolė.

 

12:17 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Minties Rato g., moteris grasina iššokti pro langą. 2 aukšte ant palangės stovėjo močiutė. Išsitraukus ištraukiamąsias kopėčias ir užlipus bendrauta su močiute (1941 m.), kol atvyko jos dukra ir atrakino duris, įleido medikus ir policijos pareigūnus.

 

12:20 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Rokų sen., Raželių k., Rokų poligone, dega žolė. 1,5 ha plote degė žolė ir krūmai.

 

Gautas pranešimas, kad mato, jog iš Kėdainių, J. Basanavičiaus g., kažkas dega, galimai krūmai. Dūmai kilo iš degančio sąvartyno Pelėdnagių sen., Zabieliškės k., Zabieliškės g.

 

17:04 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Avilių k., Žiežmarių g., susidūrė du automobiliai, žmonės šaukiasi pagalbos, situacija neaiški. Buvo susidūrę „Audi A4“ ir „Ford Transit“. Dvi moterys ir kūdikis buvo automobilio „Audi A4“ viduje (viena moteris prispausta). Kūdikis ištrauktas iš automobilio ir perduotas medikams. Plėstuvais moteris išlaisvinta, uždėtas kaklo įtvaras, paguldyta ant gelbėjimo lentos, perduota medikams. Kita moteris (vairuotoja) išlipo pati. Visi trys nukentėjusieji sąmoningi išgabenti į gydymo įstaigą. Atjungti abiejų automobilių akumuliatoriai. Nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

 

16:56 val. gautas pranešimas, kad girdi, jog Kaune, Partizanų g., veikia priešgaisrinė signalizacija. Degimo požymių nenustatyta. Pranešimas nepagrįstas.

 

15:36 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Zabieliškio k., Zabieliškio g., dega sąvartynas. 20 arų plote degė šiukšlės.

 

18:18 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Šakių k., Šilelio g., dega šiukšlės. 3 m³ plote degė sukrautos šakos.

 

21:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Romuvos g., dega laužas. Pranešimas nepagrįstas.

 

22:05 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Veiverių mstl., Ąžuolo g., kažkas dega šalia pastato. Užgesintos sukrautos į krūvą šakos ir aplink degusi sausa žolė.

 

23:47 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav. ,Išlaužo sen., Kazimieravos k., dega žolė. Užgesinta 20 arų plote degusi sausa žolė.

 

09:29 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Geisteriškių k., Vilkaviškio g., dega šakos, nuo jų užsidegė žolė. Išdegė 5 arų plotas.

 

Pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Opšrūtų k., dega žolė. Vyras 3 m² plote degino senus šiaudus.

 

14:07 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Šimkaičių sen., Vadžgirio k., Bebirvos g., dega žolė. Išdegė apie 4 arų plote žolė ir šiukšlės.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,419 unikalūs lankytojai