Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-06

2019-06-06

 

02:18 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Akademijos mstl., Parko g., ant gatvės guli nuverstas kelio ženklas ir suoliukas, viena kelio juosta užtverta. Autobusų stotelės suoliukas ir kelio ženklas paimti nuo važiuojamosios kelio dalies ir nunešti į šalikelę.

 

02:16 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Zabieliškio k., Zabieliškio g., sąvartyne dega šiukšlės. Užgesintos 20 m³ plote degusios šiukšlės.

 

07:02 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Raseiniuose, Žemaičių g., apie savaitę negali susisiekti su savo motina. Moteris (1946 m.) pati atidarė duris.

 

08:53 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos sen., Vilkijoje, Čekiškės g., užsidegė virtuvė. Buvo įvykęs trumpasis elektros instaliacijos jungimas valgyklos viryklėje. Darbuotojai jau patys buvo užgesinę ir išjungę elektrą.

 

10:22 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Surviliškio sen., Surviliškio mstl., Kėdainių g., namuose pilna dūmų, kas dega, neaišku. Patalpos buvo uždūmintos, gaisras užsigesintas iki PGP atvykimo. Gyvenamojo namo virtuvėje buvo užsidegusi elektros instaliacija. Namas medinis, 11x11 m dydžio, stogas skardinis, dvišlaitis. Apdegė ir nuardyta apie 2 m² sienos apdailos lentelių.

 

13:23 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., Aušrinės g., rūksta dūmai, kažkas dega, įtaria, kad namas. Gaisro požymių nerasta.

 

14:08 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen., Išorų k., Slėnio g., kelių sankirtoje pavojingai pakibęs šviesoforas, gali nukristi. Nukritusi šviesoforo sekcija pakelta ir sutvarkyta.

 

15:24 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Basanavičiaus al. ir Studentų g. sankirtoje, dega lengvasis automobilis., Buvo sugedusi automobilio „Audi A4“ turbina ir iš išmetamojo vamzdžio buvo pradėję eiti dūmai, gaisro požymių nebuvo.

 

15:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., kieme yra išsilieję dyzelinio kuro. Po automobiliu BMW 316 2 m² plote buvo išsilieję kuro. Kelio danga nuplauta.

 

16:40 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Koliupės k., dega žolė. Išdegė apie 5 arai žolės.

 

17:00 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Serbentyno g., dega žolė. Žolę 2 arų plote buvo užgesinę gyventojai iki PGP atvykimo.

 

17:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Baršausko g., reikalinga pagalba patekti į butą. Durys buvo neužrakintos. Bute rastas vyro (1986 m.) kūnas. Medikai konstatavo mirtį.

 

13:06 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Stakliškių sen., dega Pazelvės miškas. Degė miško paklotė, žolė, krūmai. Išdegė apie 1 ha miško paklotės, žolės, krūmų.

 

14:55 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., Lampėdžių ežere skęsta žmogus. Paauglio (2004 m.) kūnas buvo rastas 8 m gylyje, maždaug 40 m nuo kranto.

 

19:30 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav. Užliedžių sen., Užliedžių k., Ledos g., reikalinga pagalba patekti į butą. Duris atidarė viduje buvę asmenys.

 

19:15 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Veiviržo g., dega laužas. Moteris degino laidus. Laužas užgesintas iki atvykstant PGP.

 

17:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., buto gyventojas neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Namo pirmininkas nesutiko, kad būtų laužiamos buto durys, ir iškvietė durų atidarymo avarinę tarnybą. Atvykę darbuotojai atrakino duris, įleido medikus ir policijos pareigūnus. Viduje rastam vyrui (1936 m.) medikai konstatavo mirtį.

 

20:16 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Stonų SB, Apynių tak., dega kaminas, matosi liepsna. Atvykus PGP, suodžiai kamine jau buvo išdegę. Namas 6x6 m dydžio, dalis medinė, dalis mūrinė, stogas dengtas šiferiu.

 

21:16 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, S. Lozoraičio g., kažkas dega. Atviroje teritorijoje 3 m² plote degė medienos atliekos.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Taučiūnų k., Bublelių g., mato didelę liepsną. Degė į 4 krūvas po 4 m² ploto sugrėbtos pluoštinės kanapės. Krūvos buvo išstumdytos ir perlietos vandeniu.

 

23:08 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jonavoje, Chemikų g., reikalinga pagalba atidaryti duris, viduje yra smurtautojas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis ir laužtuvu patekta į butą 3 aukšte per balkoną ir įleisti policijos pareigūnai.

 

03:10 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Marijampolėje, Draugystės g., reikalinga pagalba išnešti daug sveriantį ligonį. Ligonis (apie 150 kg) išneštas ir perduotas medikams, įkeltas į GMP automobilį.

 

07:04 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Jankų sen., Būdelės k., smilksta durpinga miško paklotė. 1 a plote smilko miško paklotė.

 

08:41 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Didžiųjų Šelvių k., Stoties g., atliekant kasimo darbus rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai išvežė du (150 mm ir 75 mm) artilerijos sviedinius.

 

16:22 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Bartininkų sen., Sausininkų k., Širvintos g., dega kluonas, gyvulių nėra, šalia – namai. Atvykus PGP gaisras jau buvo užgesintas. Pastatas medinis, 13x6 m, stogas dengtas šiferiu. Po žaibo iškrovos buvo užsidegusios stogo konstrukcijos. Apdegė apie 1 m² stogo konstrukcijų.

 

18:39 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Liepynų k., Šaltalankių g., dega žolė. Durpingoje pievoje užgesinta 3 a plote degusi žolė.

 

13:43 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Vencloviškių k., nuvirtęs medis trukdo eismui. Šaka patraukta.

 

 

 

Užkrauta per 0.03 sekundes
2,358,364 unikalūs lankytojai