Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-07–2019-06-09

2019-06-07

 

07:52 val. gautas pranešimas, kad Kaune, B. Sruogos g., iš automobilio rūksta dūmai. Iš automobilio "Landrover Discovery 4" rūko dūmai, atjungtas akumuliatorius.. Degė automobilio dugnas ties duslintuvu.

 

12:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Liutauro akl., iš pastato rūksta dūmai. Iš apleisto 5x6 m pastato (stogas skardinis) rūko dūmai. Prie pastato sienos 5 m² plote degė sukrautos šakos bei šiukšlės, apdegė 5 m² stogo konstrukcijų.

 

13:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., ties Ateities plentu, apvirtęs sunkvežimis su priekaba „Citroen Berlingo“. Automobilis buvo apvirtęs antrojoje kelio juostoje ir šalikelėje. Atjungtas akumuliatorius, atverstas automobilis su puspriekabe ir patrauktas į šalikelę. Apie 2 m² plote buvo išsilieję tepalo, pribyrėję žvyro.

 

14:27 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Paprūdžių k., rūksta dūmai iš medžio. Medis užgesintas.

 

15:13 val. PK pranešė, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Papilvio k., Pilvės g., reikalinga pagalba patekti į namą. 15:25 val. pranešė, kad pagalba nebereikalinga.

 

18:01 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., deginamas laužas kempingo ir irklavimo bazėje. Laužą užgesino patys poilsiautojai.

 

18:11 val. Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Teleičių k., Vytauto g., nuo važiuojamosios kelio dalies pašalinta didelė šaka.

 

17:56 val. Kaune, Slėnio g., buvo nuvirtę 2 dideli medžiai prie daugiabučio namo išvažiavimo. Medžiai patraukti nuo pravažiavimo.

 

18:47 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltų pr., dega virtuvė. Bute buvo pridegęs maistas ant viryklės, puodas nukeltas iki PGP atvykimo.

 

19:13 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Šlienavos k., Sodų g., ant stogo užlipo katinas. Gyvūnas nukeltas katinas ir perduotas šeimininkei.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., iš elektros skydinės rūksta dūmai, dingo elektra. Pabudėta, kol atvyko ESO darbuotojai.

 

Gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, Partizanų g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos nereikėjo, duris atidarė gyventojai.

 

22:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Žiogų take, dega šiukšlės. 0,5 m² plote buvo užgesęs laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., iš buto veržiasi dūmai. Pro langą patekta į butą, viduje rastas miegantis vyras (1965 m.) ir prisvilę maisto produktai. Puodas nukeltas, patalpos išvėdintos, žmogus nenukentėjo medikų pagalbos atsisakė.

 

22:12 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Kulautuvos sen., nuo Kulautuvos mstl. link Zapyškio mstl., Nemuno upėje srovė neša šunį, negali išplaukti. Šuo vandenyje plaukiojo nuo Kulautuvos iki Zapyškio krantų, neskendo. 00:09 val. gautas papildomas pranešimas, kad šuo pats išlipo į krantą.

 

22:21 val. gautas pranešimas, kad Birštone, Kampiškių g., regioniniame parke medžiai pasvirę ant elektros laidų. Vienas medis pašalintas, kitus pašalino ESO darbuotojai.

 

2019-06-08

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Lašinių k., Kauno mariose, apie 100 m nuo Kruonio elektrinės kranto, kad yra valtis be žmogaus ir meškerės valtyje. Gali būti, kad žmogus įkritęs į vandenį. Valtyje miegojo žmogus, pagalbos neprireikė.

 

10:27 val. pranešė, kad Kaune, Savanorių pr., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje esančiai moteriai gali būti sutrikusi sveikata. Per balkoną patekta į vidų, viduje rasta lovoje gulinti gyva moteris, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

18:45 val. pranešė, kad Kaune, Purienų g., merginos nori iššokti pro langą. Dėl saugumo pastatyta oro pagalvė, netrukus policijos pareigūnai nusivedė ketinusią šokti merginą į vidų.

 

17:52 val. gautas pranešimas iš Užusalių UK, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen., Užusalių k., Apylankos g., už gaisrinės pastato mato dūmus. Atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Pastatas 6x5 m dydžio, karkasinis - medinis, perdanga medinė, stogas skardinis. Sudegė ūkinis pastatas ir nuo jo 2 m atstumu buvusi medinė 2x2 m dydžio vištidė.

 

19:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Laisvės al., ant Soboro kupolo mato žmogų, laikosi apsikabinęs kryžių. Žmogaus nepastebėta. Pranešimas nepagrįstas.

 

20:31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., paliktas be priežiūros laužas. 3 m² plote degė į krūvą sukrautos šakos.

 

21:36 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Giraitės k., Tyrlaukio g., ant paminklo apie 30 m aukštyje užlipęs vyras. Žmogus nulipo pats.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Kaštonų g., prie sodų kažkas dega, jaučiasi dūmų kvapas. Gaisro požymių nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, kažkas dega, mato dūmus. Gaisro požymių nebuvo.

 

23:10 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vievio g., kaimyno bute bėga vanduo, baiminasi, kad jam sutriko sveikata. Buto nuomininkas duris atidarė pats.

 

2019-06-09

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Panerių g., iš buto rūksta dūmai, niekas neatidaro durų. Pilietis atidarė duris, viduje rastas svylantis puodas ant viryklės.

 

07:37 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jonavoje, Sodų g. ir Vasario 16 g. sankryžoje, reikia nuvalyti kelio dangą. Kelio danga nuvalyta.

 

09:11 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Vaižganto g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonį padėta išnešti.

 

11:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Technikos g., dega garažas. Garaže degė elektros skydelis. Nudegė elektros skydelis, elektros laidai ir 2 m² medinės sienos. Iš garažo išneštas dujų balionas ir du traktoriai-žoliapjovės.

 

13:02 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Vladikiškių k., Vladikiškių g., dega laužas šalia ūkinio pastato. Buvo deginamos gamtinės atliekos, laužas prižiūrimas, niekam pavojaus nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., mato dūmus, kas dega – nežino. Gaisro požymių nebuvo.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Antakalnio k., mato dūmus, kad dega – nežino. Buvo deginamos gamtinės atliekos, laužas prižiūrimas, niekam pavojaus nebuvo.

 

14:55 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Noreikiškių k., Šiltnamių g., dega konteineris. Konteineryje (6 m³) degė atliekos ir šiukšlės.

 

14:53 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltijos g., iš automobilio bėga tepalas ir kuras. Iš automobilio „Opel Vectra“ bėgo dyzelinis kuras. Sutvarkyta kelio danga.

 

17:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, A. ir J. Gravrogkų g., dega laužas. Gaisro požymių nepastebėta.

 

16:55 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, J. Janonio g., ant kelio yra išbėgę apie 3 l naftos produktų. 50 m ruože buvo išsilieję tepalo. Tepalas surinktas, nuvalyta kelio danga.

 

17:59 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Gervėnupio k., Smilgos g., kaimynai degina šiukšles. Metalinėje dėžėje degė šiukšlės.

 

16:00 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Stoškų k., „Stumbro“ SB, Lakštingalos g., dega pirtis. Degė 3,5x4,5 m pirtis (stogas dengtas skarda), du ūkiniai pastatai 5x3 m ir 3x4 m (stogai dengti šiferiu), pavėsinė 3x7 m (stogas dengtas šiferiu), lauko virtuvė 3x3 m (stogas dengtas šiferiu). Sudegė abu ūkiniai pastatai, pirtis, virtuvė ir pavėsinė. Išsaugotas gyvenamasis namas, apdegė namo stogo apie 1 m2. Išgelbėti 45 viščiukai, 15 vištų, 4 antys, 1 gaidys. Sudegė penkios vištos.

 

18:55 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Vilainių sen., Vilainių k., Juodkiškių g., dega žolė. 3 a plote degė žolė.

 

20:06 val. pranešė, kad Kaune, Savanorių pr. ir Utenos g. sankryžoje, susidūrė du automobiliai, moteris negali išlipti. Prispaustų žmonių nebuvo, atjungtas automobilio „VW Passat“ akumuliatorius, 7 m² plote surinktas išsiliejęs antifrizas, nušluotos duženos.

 

20:22 val. pranešė, kad Kaune, Neries krant., kaimynai degina šašlykinę, gali užsidegti medžiai, žolė. Saugiu atstumu nuo pastatų šašlykinėje buvo kepami šašlykai.

 

22:55 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Kėdainiuose, Mindaugo g., pažįstamas (38 m.) parašė SMS žinutę, jog blogai pasijuto. Šiuo metu giminaičiai atėję prie buto durų, negali įeiti, durys užrakintos iš vidaus, girdi skambant telefoną. Pro balkoną patekta į vidų, sąmoningas vyras (1980 m.) perduotas medikams.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Kulvos k., Trakų g., kažkas dega, nemato, kas. Gaisro požymių nerasta.

 

Marijampolės PGT

2019-06-07

 

22:26 val. pranešė, kad Vilkaviškio r. sav., Vištyčio sen., Gražupių k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis trukdo eismui. Medis supjaustytas ir patrauktas į šalikelę.

 

2019-06-08

 

06:13 val. pranešė, kad kelyje Marijampolė–Krosna, ties Būriškių k., ant kelio nuvirtęs medis. Supjaustytas medis patrauktas į šalikelę.

 

14:02 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Višakio Rūdos k., Šaltinėlio g., dega medis, nukritęs ant elektros laidų. Medį buvo užgesinę gyventojai, informuota ESO tarnyba dėl nutrauktų elektros laidų.

 

20:25 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Gražiškių sen., Gražupių k., ant važiuojamosios dalies užvirtęs medis. Medis patrauktas, nuvalyta kelio danga.

 

2019-06-09

 

06:36 val. GMP prašė pagalbos Marijampolėje, Bažnyčios g., išnešti sergantį žmogų, sveriantį apie 200 kg.

 

13:41 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., mato ant daugiabučio namo stogo dujų balioną, bijo, kad dėl kaitrios saulės nesprogtų. Dujų balionas nukeltas ant žemės. Balioną atvyks pasiimti butų ūkio atstovai.

 

13:54 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Sintautų sen., Veršių k., Ateities g., iš dujų dėžės eina dujos. Atidaryta dujų dėžė, užsuktas viduje buvęs dujų balionas. Buvo įtrūkusi dujų žarnelė, sklido dujos.

 

15:21 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Višakio Rūdos k., Kazlų Rūdos poligone, dega žolė. Išvykus gautas papildomas pranešimas, kad žolę užgesino, pagalba nereikalinga.

 

16:44 val. gautas pranešimas iš PK, kad Šakiuose, V. Kudirkos g., kavinėje įvyko konfliktas, žmogus užsirakino tualete ir neatidaro pareigūnams durų, reikalinga pagalba patekti į vidų. Pagalbos neprireikė, žmogus duris atidarė pats.

 

Jurbarko PGT

2019-06-07

 

19:35 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Kartupėnų k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis, trukdo eismui. Medis patrauktas.

 

2019-06-08

 

15:44 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Šimkaičių sen., Vadžgirio mstl., mato liepsną, kas dega – nežino. Užgesintos šiukšlės, degusios 10x10 m plote.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,310 unikalūs lankytojai