Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-10

2019-06-10

 

01:52 val. pranešė, kad Kaune, Raudondvario pl., šalia Vytauto Didžiojo tilto, dega krūmas. Gaisro požymių nepastebėta.

 

03:56 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, SB "Kalnai", Obelų g., dega medinis namas, aplinkui pastatai. Sodo namelis degė atvira liepsna. Pastatas 5x3 m dydžio, karkasinis, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Namelis sudegė.

 

07:26 val. gautas pranešimas iš Poderiškių UK, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Poderiškių k., Gelžkeliuko g. ir Juragių g. sankryžoje, įvyko eismo įvykis, išsilieję tepalo. 2 m² plote buvo išsilieję aušinimo skysčio ir išsibarstę duženų. Kelio danga sutvarkyta.

 

06:47 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Kaštonų g., mato dūmus nuo miško pusės. Degė durpinga miško paklotė. Gaisras užgesintas. Išdegė apie 1 a durpingos miško paklotės.

 

11:36 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Meškonių k., Pramonės g., automobilis atsitrenkė į stulpą, dega pieva. Automobilis „VW Sharan“ buvo atsitrenkęs į elektros stulpą. Atjungtas automobilio akumuliatorius. Įvykio vietoje 2 a plote degė žolė. Užgesinta.

 

12:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., dega apleista boilerinė. Apleistame pastate 2 m² plote degė sukrautos šiukšlės. Pastatas mūrinis, 1 aukšto, 5x10 m dydžio.

 

14:45 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Kalnujų sen., Kalnujų mstl., Kaštonų g., dega elektros transformatorinė. Aplink transformatorinę degė žolė. Išdegė apie 1 a žolės.

 

14:31 val. gautas moters pranešimas, kad Kaune, A. Smetonos al., į jos balkono langus atsirėmęs medis, gali sudužti stiklas. Medis nupjautas ir patrauktas.

 

14:28 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių g., reikalinga pagalba atidaryti duris, nes iš buto sklinda dujų kvapas. Visoje laiptinėje buvo jaučiamas dujų kvapas. Dujų avarinė tarnyba nustatė, jog dujos sklinda iš buto. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikelta iki buto trečiame aukšte ir per balkono duris patekta į vidų. Bute buvo atsuktas viryklės čiaupas. Čiaupas užsuktas.

 

12:55 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Pagojukų sen., Kaulakių k., Dvaro g., kažkas dega. Degė šiukšlės. Užgesinta.

 

15:12 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Žeimenos g., dega žolė. 100 m² plote degė miško paklotė ir krūmai.

 

16:14 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, A. Kriščiukaičio g., reikia nuo kelio patraukti medį. Kelio danga sutvarkyta.

 

17:45 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žaliojoje g., iš po mašinos kapoto rūksta dūmai. Gaisro požymių nesimatė.

 

18:51 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Rasos g., atvira liepsna dega plastmasinis konteineris, automobilių šalia nėra. Atvira liepsna degė du pusiau požeminiai plastikiniai konteineriai. Sudegė vienas plastikinis konteineris ir stipriai apdegė šalia esantis kitas plastikinis konteineris.

 

20:13 val. pranešė, kad Kaune, Panemunės g., Nemuno upėje, skęsta žmogus. Skendęs žmogus poilsiautojų jau buvo ištrauktas ant kranto, perduotas GMP.

 

15:44 val. PK budėtojas pranešė, kad Kaune, Universiteto g., įvestas planas "Skydas". Budėta, kol J. Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariai vežė sprogmenį iki Pagramdinės k.

 

20:12 val. vyras pranešė, kad Kaune, Kovo 11-osios g., dega butas. Gaisro požymių nepastebėta.

 

Gautas pranešimas, kad Birštono sav., Birštono sen., Škėvonių k., moteris savo teritorijoje degina laužą, eina dūmai. Laužo nerasta.

 

22:30 val. vyriškis pranešė, kad reikalinga pagalba atidaryti duris Kaune, Taikos pr., viduje esančiam jo tėvui gali būti sutrikusi sveikata. 22:34 val. gautas pranešimas, kad duris atidarė patys, pagalbos nebereikia.

 

23:44 val. pranešė, kad Kaune, V. Krėvės pr., dega butas. Netrukus perskambino ir informavo, kad apsiriko, gaisro nėra, degė žvakė.

 

09:16 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Jaunimo g., motina (78 m.) neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Išlaužtos durys, įleisti medikai ir policija. Viduje rastai  moteriai (1941 m.) medikai konstatavo mirtį.

 

11:36 val. gautas pranešimas iš Lekėčių UK, jog pas juos atėjo žmogus ir pranešė, kad Šakių r. sav., Lekėčių sen., Lekėčių mstl., Pušyno g., pavojingai deginamas laužas. Sutrikusios psichikos pilietė 1,5 m atstumu nuo pastato 2x2 m plote degino buitines atliekas. Moterį išsivežė medikai (dėl ligos).

 

12:53 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, S. Nėries g., namuose užsitrenkė 2 metų berniukas. Autokopėčiomis į butą patekta pro atvirą langą, durys atrakintos iš vidaus. Viduje buvo vaikas.

 

16:23 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Kreivukės k., Turgaus g., dega lengvasis automobilis. Automobilis „Crysler“ (2002 m.), degęs atvira liepsna, sudegė.

 

19:15 val. palydėti išminuotojai iki Kazlų Rūdos poligono sunaikinti sprogmenį.

 

Gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Statybininkų g., dega butas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro langą patekta į vidų, bute ant viryklės buvo paliktas maistas. Išvėdintos patalpos.

 

18:59 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Kriūkų sen., Ilguvos k., Dvaro g., ryte išėjo asmuo ir galimai nuėjo prie Nemuno, įtaria, kad gali būti nuskendęs. Išieškota 6 km Nemuno pakrantės, valtimi 5 km ieškota vandenyje, nieko nerasta, paieška nutraukta.

 

08:09 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Rotulių k., Dariaus ir Girėno g., automobilis trenkėsi į medį, vairuotojas prispaustas. Automobilis „Toyota Avensis“ buvo nulėkęs nuo kelio ir atsitrenkęs į medį. Atvykę medikai konstatavo vairuotojo mirtį. Gelbėjimo įranga kūnas išlaisvintas.

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,402 unikalūs lankytojai