Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-12

2019-06-12

 

Pranešė, kad Kaune, Marijampolės pl., jaučiamas degėsių kvapas. 2x2 m rūkykloje buvo rūkoma mėsa.

 

01:45 val. PK pranešė, kad Kaune, K. Baršausko g., reikalinga pagalba patekti į butą. 01:54 val. gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nebereikalinga.

 

03:07 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, Gegučių g., reikalinga pagalba patekti į butą. Durys atidarytos.

 

04:24 val. PK pranešė, kad Kaune, Vijūnų g., reikalinga pagalba patekti į butą. 04:28 val. gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nebereikalinga.

 

08:25 val. gautas pranešimas iš Kriminalinės policijos biuro pareigūnų, kad reikalinga pagalba patekti į butą Kaune, Antagynės g. AC atšaukta kelyje.

 

06:50 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Tvenkinio g., deginami lapai. 2x2 m² plote degė šienas. Gaisras užgesintas. Patikslintas adresas – Instituto g.

 

09:20 val. pranešė, kad Kaune, Draugystės g., giminaitė neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Vykstant gautas pranešimas, kad moteris duris atidarė, pagalbos nereikia.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Žaslių mstl., Draugystės g., deginamas laužas. Saugiu atstumu nuo pastatų 1 m² plote buvo deginama medžio žievių krūva, prižiūrima vietinių gyventojų.

 

11:46 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Mindaugo g., parduotuvėje daug dūmų, žmonės išėję. Iš oro kondicionieriaus rūko dūmai, kibirkščiavo laidai. Atjungta elektra.

 

12:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., J. Naujalio g., dega automobilis. Gaisro požymių nebuvo, buvo sugedęs automobilio „Nissan Primera“ variklis. Atjungtas akumuliatorius.

 

11:48 val. gautas pranešimas, kad Birštone, Karalienės Barboros al., dega aukštosios įtampos transformatorinė. Atvira liepsna degė aukštosios įtampos elektros skydinė. Užgesino elektrikai 1 gesintuvu.

 

12:38 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, J. Naujalio g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 4 m² plote buvo išsilieję teršalų. Kelio danga nuplauta, duženos nušluotos.

 

13:07 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Saulėtekių k., Saulėtekių g., dega šienas. Degė rulonas šiaudų, sugrėbtas šienas. Sudegė šiaudų rulonas, išdegė apie 1 a žolės.

 

13:57 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Šėtos sen., Sangailų k., Sangailų g., dega motociklas. Gaisro nebuvo. Savininkas paaiškino, kad pilant kurą į kuro baką, plykstelėjo liepsna.

 

13:16 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Batėgalos k., dega žolė. Užgesinta 5 arų plote degusi žolė.

 

13:50 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Batėgalos k., Kalno g., dega elektros laidas. Gaisro požymių nebuvo, elektros laidas buvo nutrūkęs ir gulėjo ant žemės. Budėta, kol atvyko ESO avarinės tarnybos darbuotojai.

 

15:11 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Karmėlavos mstl., Oro uosto g., dega pastatas. Gaisro požymių nepastebėta, iškvietimas nepagrįstas.

 

11:06 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Kulvos k., dega sunkvežimis. Sunkvežimio kabina degė atvira liepsna. Sudegė sunkvežimio „Volvo HH“ vairuotojo ir hidraulinio valdymo kabinos. 20 m² plote nuvalyta kelio danga.

 

14:32 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės mstl., SB "Kedras", Gėlių g., dega žolė. 10 arų plote degė žolė ir kitame sklype polietileninis šiltnamis. Šiltnamis sudegė.

 

16:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Gaižiūnų g., dega elektros pastotė. Atviros liepsnos nebuvo. Budėta, kol atvyko ESO darbuotojai.

 

17:37 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr. ir Sandėlių g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Teršalai surinkti, kelio danga nušluota.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Slabados k., Bokšto g., dega automobilis, vyras sunkiai kalbėjo. Gaisro nebuvo, pranešimas nepagrįstas. Vyriškis paprašė iškviesti GMP.

 

18:51 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., tualete užsitrenkė 6 metų vaikas. Laužtuvu tualeto durys atidarytos. Namuose buvo palikti du mažamečiai vaikai (6 ir 12 metų). Suaugusiųjų namuose nebuvo.

 

17:54 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Nemuno saloje, bėgioja apie 6 m. mergaitė, kuri šaukia, kad skęsta mama, tėtis ir brolis. Žmonės buvo saugūs Nemuno saloje. Gelbėjimo ratu parplukdyta į krantą mergaitė (apie 11 m.), berniukas (apie 5–6 m. a.) ir tėvai. Vaikai su tėvais dėl patirto šoko išvežti į Prienų ligoninės priėmimo skyrių. Skęstančius žmones iki PGP atvykimo išgelbėjo ir į salą nuplukdė šalia buvęs žmogus.

 

19:40 val. pranešė, kad Kaune, P. Lukšio g., iš po automobilio kapoto rūksta dūmai. Ant automobilio „Renault“ variklio skyriaus buvo užtiškę tepalo, todėl rūko dūmai.

 

Gautas parnešimas, kad, Kauno r. sav., Alšėnų sen., Mastaičių k., kažkas dega, matosi ugnis, dūmai juodi. Vyras degino į krūvą sukrautas gamtines atliekas.

 

18:32 val. pranešė, kad Kaune, Pašilės g., sprogo elektros transformatorinė, rūksta dūmai. Teritorija aptverta STOP juosta. Belaukiant LESTO darbuotojų gaisras užgeso savaime.

 

18:57 val. pranešė, kad Kaune, Demokratų g., susidūrė du automobiliai, yra išsilieję tepalo. Tepalo buvo išsilieję 5 m² plote. Pabudėta, kol atvyko tepalą surenkančios įmonės darbuotojai.

 

19:13 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Stakūniškės ežere, dingo žmogus. Vandens telkinyje rastas vyriškos lyties skenduolis (1972 m.).

 

20:18 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Nociūnų k., Vandžiogalos g., nuskendo vyras. 15x15 m dydžio dirbtiniame vandens telkinyje iš 2 m gylio ištrauktas vyro kūnas (1964 m.).

 

22:11 val. pranešė, kad Kaune, Draugystės g., kibirkščiuoja elektros transformatorinė. Pabudėta, kol atvyko LESTO darbuotojai.

 

22:59 val. pranešė, kad Kaune, K. Baršausko g., jaučiamas dujų kvapas. Pabudėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

 

22:54 val. pranešė, kad Kaune, Dangės g., mato kylančius dūmus. Prižiūrint buvo deginamos atliekos.

 

22:21 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Papilvio k., Gėlių g., iš kaimynų sklypo sklinda dūmų kvapas. Gaisro požymių nebuvo. Iš buvusios gaisravietės skido svilėsių kvapas.

 

15:09 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Didžiųjų Lapių k., Šaltinio g., mato juodus dūmus. Degė Lapių sąvartynas. Sudegė šiukšlės 50 m² plote, vikšrinis sąvartyno traktorius. Gaisravietė užpilta žemėmis.

 

21:37 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Šlienavos k., Nemuno g., dega namas. Namas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Sudegė namo stogas, perdanga, kelios sienos ir visi viduje buvę namų apyvokos daiktai. Namas 1 aukšto, 20x9 m, medinis, perdanga medinė, stogas dengtas skarda.

 

Gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Endrikių k., vyras miške degina šakas. Prižiūrint buvo deginamos atliekos, tačiau dėl didelio miškų gaisringumo pavojaus laužas užgesintas.

 

07:36 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Keturkaimio k., Ateities g., dega automobilis, šalia – ūkinis pastatas. Degė ardomas „Peugeot 206“ automobilis. Automobilis galimai užsidegė nuo ardymo ir pjaustymo darbų. Sudegė j visos degios detalės. Išgelbėtas šalia stovintis 6x12m pusiau medinis, pusiau mūrinis ūkinis pastatas, dengtas šiferiu. Apdegė šalia ūkinio pastato stovėjusi šiukšliadėžė.

 

15:16 val. gautas pranešimas, kad skęsta vaikinas Šakių r. sav., Šakių sen., Liepalotų k. Pokalbis nutrūko, perskambinti nepavyko. PGP išvykus į Šakių sen., Liepalotų k., pavyko susisiekti su pranešėju, kuris tiksliai pasakyti savo buvimo vietos negalėjo, paminėjo, kad už Lukšių k., kaip ir rodė mobiliojo telefono buvimo vietos nustatymas. Tuomet pajėgos informuotos, kad reikia vykti į Lukšių sen., Ragiškės k. Vietiniams žmonėms padedant iš 12x30 m dydžio kūdros ištrauktas 3 m nuo kranto paniręs kūnas. Vyras gaivintas, kol atvyko GMP. Medikai konstatavo vyriškio (1974 m.) mirtį.

 

16:10 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Gyviškių k., dega žolė kelio Kaunas–Marijampolė 41-ajame km. Gaisro požymių nepastebėta, pranešimas nepagrįstas.

 

14:09 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Čečetų k., dega miško paklotė. Išdegė 20 a miško paklotės atskirais židiniais.

 

18:47 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, A. Civinsko g., dega elektros skydinė. Rūko dūmai iš elektros skydinės ventiliacijos angos. Budėta, kol atvyko ESO darbuotojai ir atjungė elektrą.

 

19:37 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijoje, Suvalkų g., pasigedo moters, galimai kažkas atsitiko, nes dieną namuose buvo konfliktas, kelios valandos neatidaro durų. Išvykus į įvykio vietą gautas papildomas pranešimas, kad moteris policijos komisariate, pagalba nereikalinga.

 

10:12 val. gautas pranešimas, kad Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., dega krūva šakų. 1 m² plote degė šakos krūva. Užgesinta.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,358,299 unikalūs lankytojai