Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-06-13

2019-06-13

 

02:55 val. PK pranešė, kad Kaune, Raudondvario pl., įvyko eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Prispaustų žmonių nebuvo, du nukentėjusiuosius apžiūrėjo GMP. Atjungtas automobilio „Toyota Corrola“ akumuliatorius. Ant važiuojamosios kelio dalies 2 m² plot) buvo išsilieję tepalo, antifrizo ir kitų skysčių.

 

05:36 val. pranešė, kad Kaune, Gaižiūnų g., mato juodus dūmus. UAB „Kauno Baltija" siuvyklos teritorijoje degė medinės paletės. Sudegė 5x5 m plote stovėjusios medinės paletės.

 

10:48 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Pagojukų sen., Tautušių k., į medį atsitrenkęs vilkikas, rūksta dūmai. 10:51val. PK pranešė, kad degimo nėra, ugniagesiai nereikalingi.

 

Kaune, Biruliškių g., mokomosios pratybos, "Rezervuaro su skystaisiais naftos produktais gaisro gesinimas".

 

10:08 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Girionių k., Šiaurės g., dega transformatorinė. Nuo trumpojo jungimo buvo užsidegusi žolė ir medžiai. Išdegė 15 m² plote žolė ir šakos.

 

00:38 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Nemuno upėje ties A. Smetonos al., galimai nuskendo žmogus, ant kranto rasti rūbai. Dėl tamsaus paros meto paieška nepradėta, atidėta iki ryto. 09:12 val. narai išvyko vykdyti paieškos. 13:22 val. 1,6 m gylyje, apie 50 m nuo kranto, rastas vyriškio (1991 m.) kūnas.

 

12:26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Tautos g. ir Darbininkų g. sankirtoje, reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą, išsilieję tepalo. Teršalų ir automobilio duženų nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

13:22 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen. Kluoniškių k., Šviesos g., dega darželio tvora, darželyje yra vaikų. 3x3 m plote degė žolė, lapai.

 

14:43 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., dega lengvasis automobilis. Gaisro nebuvo, garavo, nes buvo trūkusi aušinimo žarna.

 

13:59 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Mažųjų Zariškių k., Riešuto g., dega žolė. 2 a plote degė žolė.

 

14:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Trakų g., dega nupjautas medis. Iš medžio drevės rūko dūmai.

 

13:27 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Lepšiškių k., Savartos g., Lapių sąvartyne dega šiukšlės. Atviros liepsnos nebuvo, 2 m² plote smilko šiukšlės.

 

16:08 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Jaunimo g., reikia išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas.

 

14:51 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Šatijų k., Barsūniškio g., dega žolė. Išdegė apie 50 arų žolės ir krūmų.

 

15:57 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Kalniečių g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pilietis duris atidarė pats.

 

17:02 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kuršių g. ir Jotvingių g. sankirtoje, dega automobilis. Degimo nebuvo, garavo išbėgęs aušinimo skystis.

 

17:24 val. gautas pranešimas, kad Kaune, keliyje Kaunas–Klaipėda, ties IX fortu, greitėjimo juostoje dega automobilis. Atvykus PGP žmonės automobilį buvo užgesinę patys. Dėl saugumo perpilta vandeniu. Išdegė automobilio „VW Transporter“ variklio skyrius.

 

16:18 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Paliepiuose, įvyko eismo įvykis, gali būti prispaustų žmonių. Buvo susidūrę „Audi A4“ ir „Volvo FH62T“. Buvo išsilieję aušinimo skysčio, nuplauta kelio danga.

 

17:51 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žeimių tak., reikalinga pagalba patekti į butą. Laužtuvu atidarytos medines durys, įleisti medikai.

 

18:03 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Viduklės sen., Viduklės mstl., Kęstučio g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas, kelio danga nuvalyta.

 

18:13 val. Prienų r. sav., Stakliškių sen., Stakliškių k., Pašto g., degė durpinga pieva.

 

18:14 val. Prienų r. sav., Veiverių sen. Kliniškių k., degė žolė.

 

19:35 val. Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Paežerio k., nuvirtusį medį patraukė gyventojai iki PGP atvykimo.

 

19:52 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Zapyškio mstl., Dievogalos g., prie medinių namų dega 2 dideli laužai. 15 m nuo pastatų 5 m² buvo deginamos gamtinės atliekos. Užgesinta.

 

20:19 val. Kėdainiuose, A. Mickevičiaus g. ir Vytauto g. sankryžoje,  nuo važiuojamosios kelio dalies patraukta liepa.

 

19:54 val. pranešė, kad Kaune, A. Rimkos g., dega žolė. Atvykus PGP elektros laidai lietėsi į krūmus, nuo kibirkščių rasta išdegusi žolė 1 aro plote. Gaisrą užgesino gyventojai. Nupjauti 2 krūmai, kibirkščiavimas liovėsi.

 

20:50 val. Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Nemakščių mstl., medį jau buvo patraukę gyventojai, nušluotos nuo važiuojamosios kelio dalies skiedros.

 

20:30 val. Prienų r. sav., Stakliškių sen., Stakliškių k., Kauno g., medis patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

20:25 val. Kaune, Skalūnų g., užgesinta 8 m² plote degusi žolė.

 

20:02 val. Jonavos r. sav., Šilų sen., Stoškų k., medis patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

Gautas pranešimas iš PK, kad reikalinga pagalba patekti į butą Kaune, Atramos g. Duris atidarė bute buvusi moteris pagalbos neprireikė.

 

20:45 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Batniavos sen., Bubių k., Darbininkų g., tarp namų kibirkščiuoja elektros laidai, yra pavojus mediniam namui. Ant atramos kibirkščiavo laidai, namui pavojaus nebuvo. Informuota ESO.

 

21:15 val. pranešė, kad Kauno r. sav. kelio Kaunas–Jurbarkas 25-26 km, ties Vilkijos apyl. sen., Jaučakių k., virš kelio važiuojamosios dalie pavojingai pasviręs medis, gali nulūžti. Medis nupjautas ir saugiai patrauktas.

 

22:35 val. pranešė, kad Kaune, Žeimenos g., devynių aukštų name, 1 aukšte, rūksta dūmai iš virtuvės. Ant viryklės svilo maisto produktai. Nuo jų užsidegė gartraukis, laidai, aprūko sienos ir spintelės 2 m² plote. Gartraukis užgesintas, išvėdintos patalpos.

 

21:31 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Taurakiemio sen., Piliuonos k., Ežero g., dega paukštienos fabrikas. Pastatas karkasinis, šiltintas daugiasluoksne metaline „Sandwich“ tipo plokšte, 100x15 m dydžio, netaisyklingos formos. Sudegė 30x15 m pastato dalis, kita 70x15 m dalis, kurioje eksploatuojami brangūs įrenginiai, išsaugota. UAB "Elevista" mėsos perdirbimo cechas.

 

05:17 val. gautas pranešimas iš PK, kad Šakiuose, Šaulių g., reikalinga pagalba, atidaryti buto duris. Buto durys buvo užsuktos medvaržčiais. Medvaržčiai atsukti, pareigūnai pateko į butą.

 

11:52 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Vištyčio sen., Girėnų k., Papečkių g., rastas sprogmuo gyvenamojo namo kieme. Budėta, kol atvyko išminuotojai. Rastas ne sprogmuo, o surūdijusi detalė.

 

15:29 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Čečetų k., Kazlų Rūdos urėdijos miške, nuo miško pusės mato dūmus. Apie 30 arų plote degė miško paklotė kirtime. Išdegė apie 30 a miško paklotės.

 

21:23 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Valaitiškės k., nuvirtęs medis. Nuvirtusio medžio nerasta.

 

21:55 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Peletrūnų k., mato dūmus. 30 m² plote degė šiukšlės.

 

23:13 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Gedimino g., iš picerijos rūksta dūmai. Picerijoje "Pizza Spot" buvo paliktos įjungtos krosnelės, ant jų buvo padėtos dvi kartoninės dėžės su picomis. Picos su dėžėmis sudegė. Patalpos išvėdintos.

 

18:16 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Viešvilės sen., Vilkdaubio vs., ant kelio nuvirtęs medis.

 

 

 

 

Užkrauta per 0.02 sekundes
2,358,439 unikalūs lankytojai