Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-01

2019-07-01

 

02:30 val. pranešė, kad Kėdainiuose, Respublikos g., dega automobilis. Daugiabučio kieme atvira liepsna degė automobilis BMW 530. Apdegė automobilio variklio skyrius ir salonas, išsaugota bagažinė ir joje buvę daiktai.

 

09:17 val. PK pranešė, kad Kauno r. sav., Akademijos sen., Akademijos mstl., Universiteto g., po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. 2 m² plote surinkti išsilieję naftos produktai, nuplauta kelio danga.

 

08:51 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Nemakščių sen., kelio Nemakščiai–Adakavas 3-iajame km, griovyje automobilis VW, langai tamsinti, ar yra žmonių – nematyti. Automobilis „VW Transporter“ (1995 m.) buvo griovyje apvirtęs ant šono, prispaustų žmonių nebuvo. Automobilis atverstas ant ratų ir buksyravimo lynu patrauktas į šalikelę.

 

11:51 val. pranešė, kad Kaune, Kovo 11-osios g., bute užsitrenkė vaikas, reikalinga pagalba atidaryti duris. Pro balkoną patekta į butą, viduje rasta moteris ir vaikas, atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

08:46 val. gautas pranešimas iš Kaišiadorių PGT, kad Kaišiadorių r. sav., Paparčių sen., Palapojės k., dega durpynas. Degė durpinga pieva 10 arų plote.

 

16:06 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Viduklės sen., Paupio k., Ateities g., iš pastato rūksta dūmai, žmonių nėra. Pastatas medinis, 1 aukšto, negyvenamas, prie daugiabučio, malkinė prikrauta senų daiktų. Užgesintos mediniame 5x4 m dydžio garaže degusios į krūvą sukrautos šiukšlės 1 m² plote ir lova.

 

16:22 val. pranešė, kad Kaune, Marijampolės pl., dega žolė. Užgesinta 3 arų plote degusi žolė ir krūmai.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Upninkų sen., Vyšnialaukio k., nuo Neries eina dūmai, kas dega –  nežino. Gaisro požymių nerasta.

 

14:23 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Čičinų k., Lauko g., už fermos 15 m² plote dega šienas. Šalia–  medžiai, durpės. Degė 4 m aukščio mėšlo su šiaudais krūva 70x15 m plote.

 

17:43 val. pranešė, kad Kaune, Pramonės pr., reikalinga pagalba atidaryti duris, viduje esančiai moteriai sutriko sveikata. Durys atidarytos, viduje rasta negyva moteris, įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

17:33 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Gaižėnėlių k., Vyšnių g., kieme ant kito medžio nuvirto medis, mano, kad gali kilti grėsmė namo gyventojams. Teritorija aptverta "Stop" juosta, pavojaus nėra, informacija perduota Ežerėlio girininkijai, kuri nurodė, kad darbus atliks kitos dienos rytą.

 

17:55 val. PK pranešė, kad Kaune, Butrimonių g. ir Partizanų g. sankryžoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. 4 m² plote surinkta 13 litrų teršalų (aušinimo skysčio, alyvos, šukių), nuplauta kelio danga.

 

18:37 val. PK pranešė, kad Kaune, Taikos pr., reikalinga pagalba atidaryti duris pirmame aukšte, viduje esančiai moteriai galimai sutrikusi sveikata. Atidarytos medinės durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Sąmoninga, tačiau nusilpusi moteris nunešta į GMP automobilį.

 

18:04 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Papilvio k.,. Ramunių g., kaimynas degina šakas, krūmus sodo viduryje. Kaimynas neklauso užgesinti laužą, didelis vėjas pranešėjas baiminasi, kad nekiltų gaisras. Vyras degino augalines atliekas nesilaikydamas saugių atstumų. Užgesinta.

 

19:08 val. pranešė, kad Kaune, Gandrų al., Panemunės šile, dega žolė. 1 m² plote degė durpinga miško paklotė.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kaišiadorių apyl. sen., Gudienos k., Palomenės g., dega pieva. Gaisro židinių niekur nebuvo.

 

18:18 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos k., nuo Gegužinės kaimo Jonavos link dega miškas. Degė didelis plotas miško paklotės. Išdegė apie 1,9 ha. miško paklotės. Gaisravietėje liko budėti miškininkų brigada.

 

19:25 val. pranešė, kad Kaune, Skalūnų g., dega žolė ir krūmai. Išdegė 4 m² plotas.

 

19:49 val. pranešė, kad Kaune, Tunelio g., Dainų slėnyje, dega medis. Užgesintas degęs nuvirtęs medis.

 

19:57 val. pranešė, kad Kaune, Pramonės pr., moteris neatidaro durų, neatsako į telefono skambučius. Ištraukiamosiomis kopėčiomis į butą patekta pro balkoną (durys buvo praviros), atrakinus duris į vidų įleisti policijos pareigūnai ir GMP. Viduje buvusią moterį. (1969 m.) apžiūrėjo medikai.

 

20:13 val. pranešė, kad Kaune, Tunelio g., dega žolė. 30 m² plote degė krūmai, medžiai, lapai.

 

23:01 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Salupių k, už Karmėlavos važiuojant Zatyšių karjero link matė, kaip kažkas nustūmė automobilį į Neries upę, viduje galimai yra žmonių. Neries upėje apie 8 m atstumu nuo kranto buvo iki pusės paskendęs automobilis „Fiat Doblo“, viduje žmonių nebuvo. Atvykus techninei pagalbai automobilis buvo ištrauktas iš vandens, įvykio aplinkybes tiria policijos pareigūnai.

 

23:50 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainiuų sen., Svilių k., Vyturių g., dega ūkinis pastatas. 20x8 m mūrinis, stogas dengtas šiferiu, pastatas degė atvira ugnimi. Nudegė stogas, apdegė ir sulieti kiti ūkio paskirties daiktai bei malkos.

 

17:25 val. gautas GMP pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen. Kybartuose, Darvino g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Ligonė (1938 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolėje, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio g., reikalinga pagalba patekti į butą, moteris neatidaro durų, neatsiliepia telefonu. Atvykus PGP moteris buvo išėjusi iš buto 3 aukšte ir nukritusi prie laiptinės durų. Medikai ją išsivežė į gydymo įstaigą.

 

23:25 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Didžiųjų Zariškių k., Zariškių g., dega laužas, gali užsidegti miškas. Degė sukrautos šiukšlės.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,283,400 unikalūs lankytojai