Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-02

2019-07-02

 

00:27 val. pranešė, kad Kaune, Pašilės g., kieme dega šiukšlių konteineris. Iš požeminio šiukšlių konteinerio rūko dūmai, užgesinta.

 

02:19 val. pranešė, kad Kaune, Kovo 11-osios g., kieme iš konteinerio rūksta dūmai. Požeminiame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės, užgesinta.

 

10:41 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Norgilų k., važiuojant nuo Raseinių Ariogalos link, Sujainių ir Andriušaičių sankryžoje, susidūrė mikroautobusas ir automobilis. Yra sužeistų ir prispaustų žmonių. Buvo susidūręs lengvasis automobilis „Opel Astra“ ir mikroautobusas „VW Transporter“. Iš lengvojo automobilio „Opel Astra“ išlaisvinta buvusi prispausta vairuotoja (1970 m.) sąmoninga perduota medikams. Iš mikroautobuso „VW Transporter“ išlaisvintas buvęs prispaustas vairuotojas (1999 m.) taip pat sąmoningas perduotas medikams. Ant kelio buvo išsilieję tepalo 12 m² plote. Surinkta 3 kg teršalų.

 

12:02 val. pranešė, kad Kaune, Miško g., dega jau degusio namo likučiai. 2 m² plote užgesintos degusios šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Šviesos g., iš automobilio VW rūksta dūmai. Gaisro požymių nerasta.

 

13:58 val. pranešė, kad Kaune, P. Višinskio g., dega automobilis. Atvykus PGP automobilio „Renault Megane“ savininkas miltelių gesintuvu jau buvo užgesinęs gaisrą variklio skyriuje.

 

16:03 val. pranešė, kad Kaune, Energetikų g., ant kelio nulūžę medžių. Medžiai supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

12:26 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Tartoko k., dega miškas, matyti liepsnos. Degė miško paklotė 200 arų plote.

 

17:18 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Kymantų k., įvestas planas "Skydas", laukuose rastas apie 20–30 cm cilindro formos sprogmuo. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 75 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

18:14 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Krakių sen., Krakių mstl., Dariaus ir Girėno g., ant kelio nuvirtęs medis, ant jo pakibęs kitas medis. Medžiai supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

18:33 val. pranešė, kad Kaune, Gintariškių g., reikia atidaryti duris, viduje sužeistas vyras. Buto savininkas pats atidarė duris, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

18:42 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Maironio g., parke yra nulūžęs ir pasviręs medis, gali bet kada nuvirsti. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

Gautas vyriškio pranešimas, kad Kaune, Vilijampolės sen., Raudondvario pl., jo ranka užstrigo tešlos maišymo aparate. Vėliau gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nereikalinga, ranką ištraukė pats.

 

20:03 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Plaktinių k., ant važiuojamosios dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas.

 

20:50 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Stakliškių sen., Stakliškių k., Trakų g., nuvirtęs medis. Medis patrauktas, nuvalyta kelio danga.

 

20:08 val. gautas PK pranešimas, kad Kaune, Petrašiūnų sen., R. Kalantos g., po eismo įvykio yra pasviręs apšvietimo stulpas. Automobilis „Renault Megane“ buvo atsitrenkęs į stulpą. Aptverta teritorija, atjungtas automobilio akumuliatorius ir laukta, kol atvyks tarnybos patraukti stulpą.

 

Gautas pranešimas, kad už Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Velpesių k., pravažiavus Danutės piliakalnį, vyras pakelėje degina šakas. Gaisro židinių nerasta.

 

14:30 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Darsūniškio k., miške dega paklotė. 0,5 ha plote degė durpinga miško paklotė.

 

10:30 val. pranešta, kad Šakių r. sav., Lukšių sen., Pūdymų k., laukuose rastas sprogmuo, įvedamas planas "Skydas". Išminuotojai F1 rankinę granatą sunaikino vietoje.

 

20:37 val. gautas pranešimas iš Lukšių UK, kad atėjęs žmogus pranešė, jog Šakių r. sav., Lukšių sen., Lukšių mstl., Beržų g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas, nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

 

20:49 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Paželsvių k., Krosnos g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas, nušluota kelio danga.

 

Pareigūnai prašė pagalbos Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., įvestas planas „Skydas“, gautas pranešimas, kad prie savivaldybės padėtas sprogmuo. Išminuotojai patikrino teritoriją, pranešimas melagingas.

 

20:57 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarke, Mokyklos g., reikia pabudėti prie sprogmens. Budėta, kol atvykę išminuotojai sprogmenį išsivežė.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
2,283,289 unikalūs lankytojai