Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-03

2019-07-03

 

02:33 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Kuro k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas.

 

Iš PK gautas prašymas Kėdainiuose, Algirdo g., atidaryti duris. Duris atidarė pats gyventojas.

 

06:12 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Pernaravos sen., Pernaravos mstl., Gegužių g., kibirkščiuoja laidai. Pabudėta, kol atvyko ESO. Pavojaus niekam nebuvo.

 

09:48 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Sodų g., vyras negali išeiti iš buto. Pagalbos neprireikė, atvykusi giminaitė atrakino duris, pavojaus niekam nebuvo.

 

08:48 val. pranešė, kad Kaune, Jonavos g., iš traktoriaus ant važiuojamosios kelio dalies bėga tepalas. Naftos produktai buvo išvažinėti 2000 m² plote Teršalai neutralizuoti.

 

11:48 val. pranešė, kad Kaune, Varpo g., dega namas. Iš namo kamino stipriai rūko dūmai. Bute koklinės krosnies alkūnėse ir kamine degė suodžiai. Namas 10x6 m, 2 aukštų, medinis, su mansarda, stogas dengtas skarda, dviejų butų.

 

15:10 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, Algirdo g., reikalinga pagalba atidaryti duris, nes viduje slapstosi ieškomas asmuo. Ištraukiamosiomis kopėčiomis policijos pareigūnams padėta patekti į vidų. Viduje rastas pilietis.

 

17:20 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Karaliaus Mindaugo g., dega sandėlis, medinis priestatas, atvira ugnis. Atvira liepsna degė prie pastato priblokuotas medinis priestatas. Lentpjūvė 80x16 m dydžio, mūrinė, perdanga gelžbetonio, stogas dengtas šiferiu, prie jos priblokuotas medinis 4x4 m dydžio priestatas. Sudegė prie lentpjūvės priblokuotas medinis priestatas. Nuardyta dalis stogo perdangos ir šiferinio stogo 35 m².

 

21:08 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Prienuose, Stadiono g., medikai atvyko į kvietimą pas vyrą (78 m.), sergantį cukriniu diabetu, niekas neatidaro durų. Mano, kad žmogui gali būti sutrikusi sveikata, reikalinga pagalba atidaryti duris. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į balkoną, pabeldus į langą žmogus (1930 m.) pats atidarė duris.

 

21:34 val. pranešė, kad Kaune, Žvangučių g., reikia atidaryti duris, viduje moteriai sutrikusi sveikata. Atidarytas langas, viduje rasta sąmoninga moteris, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

22:22 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Muziejaus g., pranešėjas išgirdo, jog kaimynas bute šaukiasi pagalbos, vyrui galimai sutriko sveikata. Metalinės durys, įstiklintas uždarytas balkonas. Laužtuvu atidarytos durys, sąmoningas vyras perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Paežerės k., Palių g., dega sunkiasvoris automobilis. Atviros liepsnos nebuvo, nuo užstrigusių vilkiko stabdžių kaladėlių kilo dūmai.

 

11:34 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Našlaičių g., automobilyje užsirakino 1 metų vaikas. Durys atidarytos.

 

12:42 val. gautas pranešimas iš PK, kad Marijampolėje, Vilkaviškio g., reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. 15 m² plote buvo išsilieję tepalo ir aušinimo skysčio. Kelio danga nuvalyta.

 

Gautas, pranešimas, kad Vilkaviškyje, Vienybės g., namuose sudužo senas televizorius, išsiliejo gyvsidabris. Gyvsidabrio nerasta, pranešėjas neblaivus, kodėl kvietė pagalbą, paaiškinti negalėjo.

 

14:37 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Sangrūdos sen., Pasiekų k., Europos g., nuo kelio nuvažiavo vilkikas, iš bako bėga kuras. Iš vilkiko MAN buvo išbėgę apie 100 l dyzelinio kuro. Panaudojus 20 kg. Teršalai surinkti.

 

14:38 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Jurbarkų k., Ryto g., dega ūkinis pastatas. Degė dalis 20x8 m pastato stogo. Pastatas mūrinis, dengtas šiferiu, perdanga betoninė. Nudegė apie 120 m² pastato stogo, sudegė apie 5 t šieno. Išgelbėtas už 3 m kitas ūkinis 20x8 m mūrinis pastatas.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
2,283,442 unikalūs lankytojai