Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-04

2019-07-04

 

00:24 val. pranešė, kad Kaune, Jotvingių g., ant kelio pribėgę tepalo. 6 m² plote nušluotos duženos, sutvarkyta kelio danga.

 

00:22 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jonavoje, Kosmonautų g., reikalinga pagalba medikams iš trečio aukšto išnešti ligonę, sveriančią apie 140 kg. Sąmoninga moteris (74 m.) išnešta į kiemą ir įkelta į GMP automobilį.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Stasiūnų k., Ateities g., senelė ir mama neįsileidžia į butą. Girdi kaip loja šuo, veikia televizorius, į telefono skambučius neatsako, durys užrakintos. Baiminasi, kad galėjo kas nors atsitikt. Durys šarvuotos, yra balkonas, 2 a., langai plastikiniai, vienas jų praviras. Gyventojai patys atidarė duris, pagalbos neprireikė.

 

00:52 val. pranešė, kad Kaune, Nemakščių g., į šulinį be vandens įkritęs kačiukas. Iš 10 m gylio šulinio kačiukas ištrauktas, paliktas pranešėjo globai.

 

07:35 val. pranešė, kad Kaune, V. Krėvės pr., dega šiukšliadėžė. Užgesintos šiukšlės, degusios metalinėje šiukšlių dėžėje.

 

10:15 val. pranešė PK, kad Kaune, Islandijos pl. ir Kleboniškio g. sankirtoje, reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Nuplauti 20 m² plote išvažinėti naftos produktai, nuo kelio dangos sušluotos duženos.

 

09:25 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Bromos k., miške dega durpės. Vieno hektaro plote pavieniais židiniais degė durpinga miško paklotė.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Pumpurų k., suveikė dūmų detektorius. Pavojaus niekam nebuvo, buvo išsikrovęs dūmų detektoriaus elementas.

 

18:56 val. pranešė, kad Kaune, Taikos pr., reikia atidaryti duris, viduje pranešėjai sutrikusi sveikata. Per balkono duris patekta į butą, atrakintos durys, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Poškiškės k., pievoje mato dūmus. Vėjas pustė smėlį, gaisro požymių nebuvo.

 

21:37 val. pranešė, kad Kaune, Birutės g., šeimos krizių centre, dėl prisvilusių maisto produktų įsijungė priešgaisrinė signalizacija. Signalizacija perkrauta.

 

22:11 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Senųjų Bernatonių k., dega medinis namas. Užgesintas 1 m² plote degęs laužas.

 

23:58 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Kačerginės sen., Kačerginės mstl., kažkas dega. Užgesinta 12 šieno rulonų.

 

18:42 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Bagdoniškių k., galimai dega sandėlis. Gelžbetoniniame 66x18 m dydžio angare degė seni šiaudai. Sudegė 50 m³ senų šiaudų.

 

08:03 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Jūrės mstl., Klevų g., dega miškas. Išdegė apie 2 arai miško paklotės.

 

19:45 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarko r. sav., Raudonės sen., Ambručių k., įvestas planas "Skydas", tvarkydamas kiemą vyras rado pailgą daiktą, panašų į granatą, su grioveliais ant korpuso. Vyras ištraukė daiktą iš žemės, padėjo ant vasarnamio stogo. Budėta, kol išminuotojai rankinę granatą išsivežė.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,283,383 unikalūs lankytojai