Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-05–2019-07-07

2019-07-05

 

01:42 val. pranešė, kad Kaune, Savanorių pr., kieme dega mikroautobusas. Mikroautobusas ir lengvasis automobilis degė atvira liepsna. Visiškai sudegė „Mitsubishi“ mikroautobusas ir „MB Sprinter“, atjungti akumuliatoriai, sudegė automobilių salonai, apsilydė plastikinės detalės, termiškai paveikti kėbulai.

 

01:44 val. pranešė, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr. ir Skuodo g. sankryžoje, ant bėgių apsivertė lengvasis automobilis, gali būti prispaustų žmonių. Prispaustų, sužeistų žmonių nebuvo, atjungtas „Nissan“ akumuliatorius, patraukus automobilį sutvarkyta kelio danga.

 

Gautas pranešimas iš PK, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Mačiūnų k., Draugų g., kelio Kaunas–Prienai–Alytus 30-ajame km, gali užsidegti automobilis, iš po kapoto rūksta dūmai. Po eismo įvykio lengvojo automobilio „Volvo S60“ prietaisų skydelyje svilo laidai, gaisro požymių nebuvo. Atjungtas akumuliatorius.

 

06:39 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Marviliaus k., Kėdainių pl., važiuojant iš Kėdainių Jonavos link, ant važiuojamos kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dangos.

 

10:03 val. pranešė, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., parduotuvėje "Ecodūmas", jaučiamas stiprus dujų kvapas, iš kur, nežino. Dujų kvapo nesijautė, informuota dujų avarinė tarnyba.

 

09:56 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., bute jaučiamas dujų kvapas. Dujų kvapo nebuvo, pranešimas nepasitvirtino.

 

11:15 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Miško g., dega žolė. 1 m² plote degė žolė. Užgesino praeiviai.

 

13:44 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Borutos g., dega žolė. 1 aro plote miške degė žolė ir krūmai.

 

14:57 val. gautas pranešimas, kad Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno g., po eismo įvykio ant kelio išsiliejo tepalo. Ant kelio važiuojamosios dalies iš automobilių buvo išsilieję naftos produktų ir eksploatavimo skysčių. Budėta, kol atvyko atsakinga įmonė ir neutralizavo teršalus. Nuplauta kelio danga.

 

13:50 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav. Ringaudų sen., Virbališkių k., Šakių pl., dega šienas. Apartoje pievoje degė šieno rulonai.

 

14:53 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Ariogaloje, nuo Vytauto Didžiojo g. iki Melioratorių g., ant važiuojamosios kelio labai daug tepalo, labai slidi kelio danga. 1,5 km ruože išsilieję ir išvažinėti teršalai nuvalyti.

 

19:09 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Naujųjų Muniškių k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio.

 

19:27 val. gautas pranešimas iš PK, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Petkeliškių k., Jungties g., reikia patraukti nuo važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį. Medis patrauktas.

 

21:11 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Ilgakiemio k., Pagirių g., kibirkščiuoja elektros laidai. Informuota ESO.

 

21:44 val. pranešė, kad Kaune, Baltaragio g., šlaite smilksta žolė. Užgesinta 1 m² plote smilkusi žolė.

 

21:10 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Josvainių g., dega laužas. Degė trys laužai. Sudegė šiukšlės.

 

Pranešė, kad Kaune, Įgulos g., dega laužas. Atvykus PGP laužas jau buvo užgesęs.

 

23:03 val. gautas pranešimas iš ESO, kad Kaišiadorių r. sav., Pravieniškių sen., Pravieniškių k., Pravieniškių g., dega durpės. Miško kirtime 1x1 m plote  smilko durpinga miško paklotė.

 

2019-07-06

 

11:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kalkinės g., šalia namo dega šakos. Buvo kūrenama šašlykinė, saugūs atstumai iki pastatų išlaikyti.

 

14:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Kudirkos g., kaimynei sutriko sveikata, negali atidaryti durų. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta per pravirą langą į butą antrame aukšte. Atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Buto savininkė (1936 m.) po medikų apžiūros nunešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

17:12 val. pranešė, kad Kėdainiuose, SB ,,Užuovėja", Žaltvykslių g., prie įvažiavimo į sodų bendriją, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus PGP medis nuo kelio jau buvo patrauktas į šalikelę.

 

17:16 val. pranešė, kad Kaune, Medevėgalio g., parkelyje, dega nuvirtęs medis. Užgesintas degęs nuvirtęs supuvęs medis.

 

17:37 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Stoškų k., SB ,,Šilelis", prie Miško g., dega pieva. Užgesinta žolė 10 arų plote.

 

18:29 val. pranešė, kad Kaune, Medvėgalio g., parkelyje jaunuoliai degina laužą. Užgesintas 1 m² plote degęs prižiūrimas laužas.

 

17:00 val. pranešė, kad Kėdainiuose, Saulėtekio g., dega metalinis garažas, viduje automobilio nėra. Apleistų garažų masyve atvira liepsna degė nenaudojamas 6x3 m metalinis garažas, iš vidaus apkaltas medinėmis lentelėmis, stogas bituminės dangos. Išdegė vidus ir viduje sukrautos šiukšlės.

 

19:08 val. pranešė, kad Kauno r. sav., kelio Kaunas–Jurbarkas 37-ajame km, įvykęs eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Nuo kelio buvo nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Toyota Corola Versus“, viduje buvusiai moteriai buvo prispausta galva. Moteris (1953 m. gim.) išlaisvinta ir be sąmonės perduota medikams. GMP konstatavo mirtį. Automobiliu kartu važiavęs vyriškis atvykus PGP jau buvo GMP automobilyje.

 

19:19 val. pranešė, kad Kaune, Šilainių pl., prie miško dega sukrautos lentos. Užgesinta.

 

19:54 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Tauralaukio k., Spaustuvininkų g., miške dega laužas. Užgesintas 1 m² plote degęs laužas.

 

20:13 val. pranešė, kad Kaune, Taikos pr., dega lengvasis automobilis. Degė automobilio „Opel Omega“ variklio skyrius. Išdegė variklio skyrius, apdegė priekinis stiklas, žibintai.

 

22:07 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseinių r. sav., Raseinių sen., Stonų k., Molynės g., reikia atidaryti duris, nes viduje yra pilietis, kuris nori nusižudyti. Atidarius duris piliečio viduje nebuvo, pranešimas nepagrįstas.

 

20:36 val. pranešė, kad Kaune, P. Lukšio g., reikalinga pagalba atidaryti duris, nes viduje esančiam senyvo amžiaus žmogui reikalinga medikų pagalba. Į butą patekta laužtuvu atidarius pravirą langą 2 aukšte, iš vidaus atrakintos durys, įleisti medikai. Viduje buvo sąmoningas vyriškis.

 

22:49 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių sen., Žiežmariuose, A1 kelio Vilnius–Kaunas 249-ajame km, ant pėsčiųjų tilto turėklų užlipęs vyras ir gali nušokti. Piliečio nebuvo, pranešimas nepagrįstas.

 

2019-07-07

 

00:09 val. gautas PK pranešimas, kad Jonavoje, A. Kulviečio g., reikia atidaryti duris. Atvykus PGP piliečiai patys atidarė duris, pranešimas nepagrįstas.

 

02:17 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Kačerginės sen., Kačerginės mstl., J. Biliūno g., girdi, kaip kaimynė šaukiasi pagalbos, tačiau kas nutiko, nežino. Sunkiai vaikštanti moteris buvo iškritusi iš lovos, GMP jai suteikė pagalbą.

 

02:42 val. pranešė, kad Kaune, Kiškių g., iš kaimynų buto jaučiamas dūmų kvapas. 4 aukštų namo laiptinėje buvo jaučiamas degėsių kvapas, patikrinus butus ir laiptinę gaisro požymių nerasta. Lauke prie medinio pastato komposto dėžėje (2x1 m dydžio) degė gamtinės atliekos. Užgesinta, išgelbėtas prie pat esantis medinis pastatas.

 

05:54 val. pranešė apsaugos darbuotojas, kad Kaune, Miežėnų g., degalinė pilna dūmų. UAB "Viada" degalinės patalpa buvo pridūminta. Dėl suveikusios apsaugos signalizacijos sistemos įsijungė dūmų apsauga, dūmų užsklanda netikra, gaisro nebuvo. Patalpos išvėdintos.

 

06:01 val. gautas pranešimas, kad mato, kaip Kaune, Girios g., sprogo laidai, matėsi liepsna. Elektros laidai kibirkščiavo be degimo.

 

11:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Naujakurių g., parke deginamas plastikas. Keli asmenys degino lauželį, užgesino patys.

 

11:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Geležinkelio g., iš lengvojo automobilio eina dujos. Dujos ėjo iš automobilio „Pontiac“ dujų baliono. Atjungtas akumuliatorius užsuktas dujų vožtuvas.

 

12:32 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Šėtos sen., Liolių k., Tvenkinio g., suskilęs medis prie sodybos, pavojingai pasviręs. Medis buvo suskilęs ir atsirėmęs į kitą medį, kėlė pavojų namui. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

14:56 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Salomiškio k., Slėnio g., nuvirtęs medis, trukdo eismui. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

19:03 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Jurbarko g., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios dalies 200 m² plote buvo išvažinėta naftos produktų. Surinkta apie 10 kg teršalų.

 

19:13 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kuršių ir Jotvingių g. sankryžoje, po eismo įvykio iš automobilio rūksta dūmai. Prispaustų žmonių ar degimo požymių nebuvo. Buvo susidūrę lengvieji automobiliai „Toyota Yaris“ ir „VW Golf“. Atjungti transporto priemonių akumuliatoriai ir 6 m² plote nuvalyta važiuojamoji kelio danga.

 

20:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., vaikinas nori iššokti pro langą. Asmenį (1998 m.), kuris norėjo nušokti, buvo sulaikę policijos pareigūnai. Po medikų apžiūros vaikinas išvežtas į gydymo įstaigą.

 

21:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Naujakurių g., dega garažas. Apleistame mūriniame pastate smilko lova.

 

23:28 val. GMP pranešė, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g., medikams reikalinga pagalba iš buto išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

Marijampolės PGT

 

2019-07-05

 

01:19 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Marijampolėje, Vilkaviškio g., jo draugė prisigėrė vaistų su alkoholiu, raktus paslėpė. Atvykus PGP policija pranešė, kad pagalba nebereikalinga.

 

16:24 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, P. Armino g. ir Vasaros g. sankirtoje, po eismo įvykio išsiliejo tepalo. Buvo susidūrę automobiliai „Fiat Scujo“ ir „VW Crafter“. Patraukus automobilius nuo kelio ir atjungus akumuliatorius, nuvalyta kelio danga.

 

16:54 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Jankų sen., Katinų k., ant kelio nuvirtęs medis. Medis patrauktas nuo kelio, danga nuvalyta.

 

Gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Judrarūdės k., ant kelio užvirtęs medis. Pranešimas nepagrįstas.

 

18:06 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Didžiųjų Zariškių k., ant kelio užvirtęs medis. Medis patrauktas nuo važiuojamosios dalies, kelio danga nuvalyta.

 

20:16 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., kelio Kazlų Rūda–Čečetų k. 1-ajame km, dega žolė. Buvo nutrūkęs elektros laidas ir kibirkščiuodamas uždegęs žolę. ESO darbuotojai atjungė elektros srovę. Išdegė apie 2 arai sausos žolės.

 

2019-07-06

 

01:23 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav. Gižų sen., Baltrakio k. Baltrakio g., dega ūkinis pastas atvira liepsna. Pastatas degė atvira liepsna. Pastatas medinis, 8x7 m, dengtas šiferiu. Pastatas ir viduje buvę įvairūs apyvokos daiktai sudegė visiškai. Apsaugotas už 20 m stovintis medinis gyvenamasis namas.

 

18:53 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Puskelnių k., Kauno g., dega žolė. Degė 20 m² ir 10 m² plotai.

 

21:27 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Ožkabalių I k., kažkas dega. Pranešimas nepagrįstas.

 

17:40 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Kataučiznos k., Parko g., rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas",. Budėta, kol atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai F1 granatą sunaikino vietoje.

 

23:33 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Aržuolupių k., į griovį nuvažiavęs lengvasis automobilis, gali būti sužeistų. Prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo. Pagalbos atsisakė, automobilį „Opel Zafira“ iš griovio išsitrauks patys.

 

2019-07-07

 

01:08 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškyje, Vytauto g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje galimai yra žmogus, kuriam sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta per langą į butą, viduje atlikta žvalgyba. Bute žmonių nebuvo.

 

01:03 val. gautas pranešimas iš PK, kad Šakių r. sav., Plokščių sen., Jotyškių k., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Kelio danga nušluota ir nuplauta.

 

Gautas moters pranešimas, jog jai paskambino krikštamotė (apie 60 m.) ir pasakė, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Netičkampio k., Paparčio 3-ojoje g., persipjovė venas. Atvykus PGP moteris jau buvo išvežta medikų į gydymo įstaigą.

 

11:32 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Alvito k., Mechanizatorių g., moteris 3 paras neatsiliepia į telefono skambučius ir beldimą į duris, dega šviesa. Sirgo, galimai sutriko sveikata. Į butą patekta pro langą, viduje rastas moters (apie 60 m. amžiaus) kūnas.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Šunskų sen., Mokolų k., Mokyklos g., priešais Pašešupio parką, kyla pilki dūmai. Įtaria, jog kažkas degina atliekas, bet liepsnos nemato. Prižiūrint buvo deginamos šakos 10x10 m plote.

 

14:57 val. gautas pranešimas iš PK, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Balsupių k., įvestas planas "Skydas", Balsupių tvenkinyje prie naujojo paplūdimį, rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai 76 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

Gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Gelgaudiškio sen., Branduoliškių k., Dvaro g., dega elektros laidai. Atvykus PGP elektros laidai nekibirkščiavo. Pabudėta, kol atvyko ESO darbuotojai.

 

Jurbarko PGT

 

2019-07-05

 

08:33 val. GMP pranešė, kad Jurbarke, Kauno g., medikams reikalinga pagalba išnešti ligonę, sveriančią 120 kg. Iš buto išnešta ir įkelta į GMP automobilį ligonė.

 

2019-07-06

 

00:25 val. gautas pranešimas iš Jurbarko PGT pamainos vado, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Šilinės k., Raseinių g., nuvirtęs medis ant važiuojamosios dalies. Medis supjaustytas ir patrauktas.

 

16:39 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Veliuonos sen., Liucinavos k., dega žolė. Išdegė 10 arų žolės.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
2,283,309 unikalūs lankytojai