Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-08

2019-07-08

 

09:54 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pernaravos g., į namo ventiliacinę angą įskrido paukštis ir įstrigo. Vėliau pranešė, kad žmogus pats išlaisvino paukštį, pagalba nereikalinga.

 

10:09 val. gautas pranešimas iš PK, kad reikalinga pagalba patekti į butą Raseiniuose, Vilniaus g. Buto durys atidarytos.

 

10:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltų pr., požeminiame garaže, dega motociklas. Degė motociklas „Honda CBR“ (2005 m.). Sudegė visos degios motociklo detalės, aprūko požeminio garažo sienos (30x4 m). Patalpos išvėdintos.

 

09:43 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kauno g., iš kelkraštyje stovinčio automobilio bėga tepalas. 2 m² plote aplink automobilį „Opel Zefira“ buvo išsilieję tepalo. Kelio danga sutvarkyta.

 

12:19 val. gautas pranešimas iš PK, kad reikia nuplauti kelio dangą Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., J. Naujalio ir Pakalnės g. sankirtoje. 10 m plote po techninio eismo įvykio buvo išsilieję tepalo. Kelio danga nuplauta.

 

12:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., ant automobilio užvirto medis. Ant automobilio „Toyota Auris“ stogo buvo užvirtęs medis.

 

13:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., reikalinga pagalba patekti į butą, nes viduje galimai yra peiliu perdurtas asmuo. Atvykus PGP policijos pareigūnai nurodė, kad pagalba nereikalinga, pranešimas nepagrįstas.

 

12:47 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., ant važiuojamosios kelio dalies yra išsilieję tepalo. 5 m² plote buvo išsilieję tepalo. Kelio danga nuplauta.

 

14:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., kelio Klaipėda–Kaunas–Vilnius 191-ajame km, nuo važiuojamosios kelio dalies nuvažiavęs automobilis, viduje yra žmonių. Automobilis BMW 530 buvo nuvažiavęs nuo važiuojamosios kelio dalies. Sužeistų, prispaustų žmonių nebuvo.

 

15:51 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Krašteliškių k., „Via Baltica“ kelio 33-iajame km, nuvažiavęs nuo kelio lengvasis automobilis, mato žmogų viduje. Automobilis „Audi A4“ buvo nuvažiavęs nuo kelio, sužeistų, prispaustų žmonių nebuvo. Nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., kelyje Klaipėda–Kaunas, griovyje yra automobilis, neaišku, ar viduje yra žmonių. Pagalbos nereikėjo, automobilio keleiviai laukė policijos.

 

22:52 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., kelyje Šakiai–Kaunas, ties Zapyškio mstl., ant kelio nuvirtęs medis. Medis patrauktas į šalikelę.

 

13:45 val. gautas seniūno pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, Vilniaus g., reikalinga pagalba patekti į butą, pilietis (65 m.) neatidaro durų, pro langą mato, kad guli lovoje. Viduje rastas ligonis išneštas iš buto ir įkeltas į GMP automobilį.

 

14:28 val. gautas pranešimas, kad Šakiuose, Kęstučio g., lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio, dėl prispaustų žmonių neaišku. Automobilis „WV Golf“ buvo nuvažiavęs nuo kelio, prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas akumuliatorius.

 

16:43 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Kumečių II k., kasant melioracijos kanalą laukuose rastas sprogmuo. Užtikrintas saugumas šalia sprogmens, kol atvyko išminuotojai ir 82mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
2,283,423 unikalūs lankytojai