Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-09

2019-07-09

 

03:01 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., dega kelmas. Atviroje teritorijoje degęs kelmas užgesintas.

 

11:08 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Kosmonautų g., reikalinga pagalba patekti į butą, nes mato gulintį tėvą. Į butą patekta pro langą, atrakintos durys iš vidaus, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje rastas be gyvybės vyras (59 m.).

 

12:04 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., dega konteineris. Degė atliekos požeminiame konteineryje.

 

12:41 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Rupeikio g., bute užsitrenkė 2 metų vaikas. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro balkoną patekta į butą. Durys atidarytos iš vidaus.

 

16:14 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Raudondvario pl., dega automobilis. Buvo užsikirtusi automobilio turbina, dėl to kilo dūmai. Degimo nebuvo.

 

15:58 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Hipodromo g., bute svyla maistas, niekas neatidaro durų. Į butą patekta per langą, puodas nukeltas nuo ugnies, patalpos išvėdintos.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Pagynės k., Liepų g., dega apleistas namas. Degimo požymių nenustatyta, pavojus niekam negrėsė, pranešimas nepagrįstas.

 

Pranešė, kad Birštone, S. Dariaus ir S. Girėno g., iš buto pirmame aukšte rūksta dūmai. Nukeltas ant viryklės prisvilęs maistas, išvėdintas butas ir laiptinė.

 

11:12 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Šunskų sen., Strazdiškių k., Rudžių k., susidūrė automobiliai (kiek, neaišku). Buvo susidūrę automobiliai „Toyota Yaris“ ir „Fiat Ducato“, prispaustų žmonių nebuvo. Dvi lengvojo automobilio keleives GMP išvežė į ligoninę apžiūrai. Atjungti automobilių akumuliatoriai, nuvalytas 3 m² plote išsiliejęs tepalas. Iš griovio ištrauktas lengvasis automobilis.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Kauno g., bute nori nusižudyti moteris, gali reikėti pagalbos atidaryti duris. Pagalba buvo nereikalinga, GMP ir policiją įsileido buto šeimininkė.

 

13:54 val. pranešta, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Kiaulupių k., išdžiūvusio Aukspirtos upelio dugne, rastas sprogmuo. Budėta, kol atvykę išminuotojai 81 mm II pasaulinio karo laikų minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

17:08 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje,  Vytauto g., prie konteinerio rastas stiklainis, kuriame galimai pripilta gyvsidabrio. Pabudėta, kol gyvsidabrį (apie 50 g) išsivežė UAB "Marijampolės švara". Gyvsidabris bus perduotas UAB "Žalvaris".

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,534,301 unikalūs lankytojai