Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-10

2019-07-10

 

04:07 val. PK pranešė, kad reikalinga pagalba patekti į butą Kėdainiuose, P. Lukšio g. Į butą trečiame aukšte patekta pro langą, į vidų įleisti policijos pareigūnai. Viduje buvęs asmuo sulaikytas.

 

08:37 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Jonavoje, Kauno g., reikalinga pagalba medikams iš namo išnešti sunkiasvorę pacientę. Ligonė (1961 m.) išnešta iš apleisto pastato ir įkelta į GMP automobilį.

 

08:47 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Brastos g., reikalinga PGP pagalba patekti į butą. Atvykus PGP policijos pareigūnai jau buvo patekę į butą.

 

09:39 val. gautas pranešimas, kad Kaune, magistralės Klaipėda–Vilnius 220-ajame km, susidūrė 3 automobiliai, gali būti prispaustų žmonių. Buvo susidūrę „Audi A6“ (ugniagesiai vairuotojui suteikė pirmąją pagalbą, uždėjo kaklo įtvarą), „Smart“ (moteris išlaisvinta iš automobilio be gelbėjimo įrangos, jai suteikta pirmoji pagalba, uždėtas įtvaras) ir MAN (vairuotojas nenukentėjo). Atjungtas „Smart“ akumuliatorius, automobilis patrauktas, nuplauta važiuojamoji dalis, nušluotos šukės. Abu nukentėjusieji išgabenti į gydymo įstaigą.

 

13:07 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., UAB "Afidea Lietuva" patalpose, įsijungė priešgaisrinė signalizacija. Signalizacija išjungta, pavojaus niekam nebuvo.

 

12:16 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, A. Mapų g., savivartis manevruodamas kliudė medį. Medis nupjautas.

 

Gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., laiptinėje pirmame aukšte jaučiamas dūmų kvapas. Ant viryklės svilusį puodą nukėlė savininkė iki PGP atvykimo.

 

15:19 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių pr. ir Purienų g. sankirtoje, susidūrė du automobiliai ir troleibusas, rūksta dūmai. Degimo nebuvo, atjungti automobilių akumuliatoriai, 30 kv. m plote sušluotos duženos.

 

15:51 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., laiptinėje jaučiamas dujų kvapas. Atvykusi dujų avarinė tarnyba nustatė nuotėkį.

 

18:38 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jėgainės ir R. Kalantos g. sankirtoje, dega motociklas. Atvykus PGP motociklas buvo užgesintas, vairuotojas pasišalinęs. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

 

19:24 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Linksmakalnio sen., Linksmakalnio k., Sodų g., reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP į butą jau buvo patekta.

 

02:17 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Trakiškių k., Trakėnų g., dega šiukšlių konteineris. Metaliniame konteineryje degė buitinės atliekos.

 

19:33 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Marijampolės sav., Marijampolės sen., Skaisčiūnų k., Skaisčiūnų g., reikalinga pagalba patekti į namą, viduje žmogus gali būti išgėręs neaiškių tablečių. Atvykus PGP vyras duris buvo atidaręs pats.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,391 unikalūs lankytojai