Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-11

2019-07-11

 

01:54 val. gautas pranešimas iš GMP, kad reikalinga pagalba patekti į butą Kaune, Verkių g. Atvykus PGP durys jau buvo atidarytos.

 

01:46 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen.,, Stašėnų k., Pakrantės g., dega medinis namas. Atvykus PGP pirtis degė atvira liepsna. Pastatas medinis, 11x6 m dydžio, perdanga medinė, dengtas šiferiu. Nudegė stogas, stipriai apdegė pastato sienos bei perdanga.

 

05:55 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Ilgakiemio k., Kauno g., nuo kelio nuvažiavęs krovininis automobilis, ar viduje yra žmonių, nematyti. Atvykus paaiškėjo, jog tai vakarykštis įvykis, prispaustų, nukentėjusių asmenų nebuvo.

 

12:30 val. pranešė PK, kad reikalinga pagalba atidaryti duris Jonavos r. sav., Kulvos sen., Čičinų k., Ateities g. Atvykus PGP pareigūnai jau buvo patys atidarę duris, pagalbos nereikėjo.

 

12:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šiaurės pr., bute dega skalbimo mašina. Vonios patalpoje degė skalbimo mašina. Gaisras užgesintas, patalpos išvėdintos. Apdegė skalbimo mašina, aprūko vonios sienos. Sulietas žemiau esančio buto koridorius.

 

13:43 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Uosio g., name jaučiamas stiprus dujų kvapas. Patalpos išvėdintos, budėta, kol atvyko avarinė dujų tarnyba.

 

14:32 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Blinstrubiškių k., Dvaro g., kūdroje skęsta vyras. Žmogus ištrauktas 4 m nuo kranto. Ugniagesiai iki medikų atvykimo nukentėjėlį gaivino. Atvykę medikai tęsė gaivinimą. 15:00 val. nenustatytos tapatybės vyresnio amžiaus vyriškiui konstatuota mirtis.

 

14:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune ant Pažaislio dviračių tako nuvirtęs medis. Medžio šaka, gulėjusi ant dviračių tako, patraukta į šalikelę.

 

16:07 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Rokų pl., dega žolė. 10 arų plote degė žolė.

 

17:11 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Josvainių mstl., Kėdainių g., prie kelio kažkas dega, galimai padangos. Laukuose buvo deginamos gamtinės atliekos.

 

18:29 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Zapyškio mstl., dega automobilis. Degė variklio skyrius. Išdegė lengvojo automobilio „VW Golf 6“ (2011 m.) variklio skyriaus degios detalės.

 

19:26 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Vaistariškių k., dega suoliukas. Degė laužas ir buvo užsidegęs supuvęs suoliukas.

 

20:43 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Veiverių g. ir  Briedžių g. sankirtoje, po eismo įvykio prispausta moteris. Automobilis BMW buvo nuvažiavęs nuo kelio, žmogus nebuvo prispaustas, medikai patys jį nusinešė į GMP automobilį.

 

22:39 val. gautas pranešimas iš saugos tarnybos "Jungtis", kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Muitinės g., sprogus katilui užsidegė namas. Kietojo kuro katilas buvo sprogęs ir degė. Katilinės patalpa nenukentėjo, išvėdintos patalpos. Nukentėjusi šeimininkė po medikų apžiūros išvežta į gydymo įstaigą.

 

23:44 val. gautas pranešimas iš psichologės, kad Kaune, Kalniečių g., mergina ruošiasi iššokti iš 4 aukšto pro langą. Atvykus PGP mergina buvo persisvėrusi per langą. Pastatytas pripučiamas batutas. Vienas policijos pareigūnas įleistas į butą išlaužus duris, kitas pakeltas bokšteliu iki lango, mergina įtraukta į vidų.

 

16:30 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Višakio Rūdos k., Miško g., per langą mato kaimyną, kuris nereaguoja, durų neatidaro, galimai sutriko sveikata. Išlaužtos durys, įleisti GMP darbuotojai. Žmogui konstatuota mirtis.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,553 unikalūs lankytojai