Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-12–2019-07-14

2019-07-12

 

10:47 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Piepalių k., Verslo g., dega žolė. Pranešimas nepagrįstas.

 

10:45val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Kumpių k., Parmos g., dega žolė. Degė 10 m³ šieno krūva.

 

10:38 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Eidintų g., įvedamas planas "Skydas". Budėta, kol išminuotojai 3 artilerijos sviedinius išvežė sunaikinti į karinį poligoną.

 

11:59 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Byliškių k., Byliškių g., dega apleistas pastatas. Degė medinės durys ir šalia sukrautos šiukšlės. Pastatas 6x5 m, nenaudojamas, pusiau nugriautas, nuardytu stogu.

 

14:05 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Europos pr., įvedamas planas „Skydas“. Išminuotojai sprogmenį jau buvo išvežę.

 

16:14 val. pranešė, kad reikalinga pagalba patekti į butą Jonavoje, Žeimių tak., viduje esančiai senyvo amžiaus moteriai sutriko sveikata. Į butą patekta pro balkoną 1 aukšte, atidarius langą iš vidaus atrakintos durys ir įleisti medikai. Viduje rasta sąmoninga buto savininkė.

 

16:23 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Pryšmantų k., mato dūmus, galimai dega ūkinis pastatas, šalia yra pastatų. Ūkiniame pastate degė šienas. Pastatas 20x10 m, medinis, dengtas šiferiu. Sudegė 1 t šieno. Išgelbėtas pats pastatas ir viduje 18 t šieno.

 

20:05 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Suomių g., dega garažas. Iš VšĮ "Automoto garažas" 19x24 m pastato rūko dūmai. Išlaužus duris patekta į vidų. 11x12 m patalpoje ant keltuvo degė BMW 320 variklio skyrius. Apdegė variklio skyrius ir salonas, aprūko patalpa.

 

23:33 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, Gegučių g. ir A. Kanapinsko g. sankirtoje, reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Nušluotos duženos.

 

23:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, S. Žukausko g., iš kaimynų balkono eina dūmai. Laiptinėje buvo jaučiamas degėsių kvapas, balkone degė durpės vazone.

 

2019-07-13

 

00:37 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Kruonio mstl., Vilniaus g., mato daug dūmų, kas tiksliai dega – nemato. Atvira liepsna degė negyvenamas namas, stogas ir perdanga buvo įkritę. Pastatas medinis, 12x6 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Išdegė 40 m² vidaus, sudegė visos sienos ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, nudegė perdanga ir stogas.

 

01:55 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen., Žeimių mstl., Sodų g., atvira liepsna dega vieno aukšto namas, šalia yra pastatų. Ar yra viduje žmonių, neaišku. Namas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Pastatas rąstinis, 10x8 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dvišlaitis, šiferio. Nudegė stogas ir perdanga, išdegė trys kambariai ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

 

11:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Šeštokų g. garažų masyve, kažkas dega. Atviroje teritorijoje tarp garažų smilko šakos.

 

11:45 val. PK pranešė, kad Jonavos r. sav., Kulvos sen., Gurelių k., kelio Vilijampolė–Žeimiai–Šėta 24-ajame km, reikia nuvalyti kelio dangą. Automobilių plastikinės detalės nušluotos.

 

12:48 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Jazminų g., kaimynai galimai degina plastiko atliekas. Prižiūrint metalinėje statinėje buvo deginamos atliekos, saugūs atstumai išlaikyti, pavojaus nebuvo.

 

13:25 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Surviliškio sen., Kalnaberžės k., į ekskavatorių įvažiavo automobilis, yra prispaustų žmonių. Remontuojamame kelio ruože atsitrenkus lengvajam automobiliui į ekskavatorių buvo prispausti 3 žmonės. Atjungtas automobilio BMW 530 akumuliatorius, gelbėjimo įranga išlaisvintas vairuotojas (1981 m.) ir keleivis (1970 m.) bei moteris be sąmonės, kurios asmenybė nenustatyta. Nukentėjėliams uždėti kaklo įtvarai. Kartu važiavusi moteris (1983 m.) iš automobilio išlipo iki PGP atvykimo. Visi 4 automobiliu vykę žmonės GMP išvežti į gydymo įstaigą. Nuvalyta kelio danga.

 

16:19 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Truskavos sen., Pavermenio k., dega žemės ūkio bendrovės ferma, sprogo boileris. Mūrinėse fermose (40x16 m, 1 aukšto, stogas šiferio) patalpa buvo stipriai uždūminta, greitai patekti į vidų buvo neįmanoma. Dušo patalpoje (2x2 m) prie vandens šildytuvo smilko plastikinės lubų dailylentės ir apšiltinimo medžiaga. Išsilydė ir buvo nuardyta 4 m2 plastikinės lubų apdailos. Pastatas priklauso ŽŪB ,,Vermena“.

 

16:42 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Veiverių mstl., Pažėrų g., po eismo įvykio dega motociklas. Motociklas buvo užgesintas. Ant važiuojamosios kelio dalies 15 m2 plote buvo pabirę motociklo detalių ir išsilieję tepalo. Patraukus transporto priemonę nuvalyta ir nušluota kelio danga.

 

19:26 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., pakrantėje įkritusi moteris. Moteris buvo nuvažiavusi dviračiu nuo krantinės ir susižeidusi. Ištraukiamosiomis kopėčiomis moteris (1976 m.) ištraukta, perduota medikams.

 

21:06 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Pravieniškių sen., Pravieniškių II k., Pravieniškių g., atvira liepsna dega lentpjūvė. Nenaudojamos lentpjūvės patalpoje (4x10 m) degė sukrautos pjuvenos. Iišdegė patalpa (40 m²), keliose vietose apdegė 15 m² stogo ir buvo nuardyta 100 m² stogo konstrukcijų. Pastatas 1 aukšto, 20x40 m, metalinių konstrukcijų, sienos skardinės, stogas šiltintas vata ir dengtas skarda, stogo konstrukcijos medinės.

 

22:27 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių pr., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 15 m² plote buvo išsilieję aušinimo skysčio, pribyrėję stiklo duženų. Kelio danga nuvalyta.

 

2019-07-14

 

07:24 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Griškabūdžio g., iš dujų vamzdžio girdėti šnypštimas. Atliekant kelio remonto darbus buvo pažeistas dujų vamzdis ir ant pažeidimo vietos uždėta vamzdžio mova, per kurią tekėjo dujos. Budėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

 

10:09 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Linksmakalnio sen., Linksmakalnio k., Saulės g., kaimynė neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą 3 aukšte per pravirą balkoną. Viduje žmonių nebuvo.

 

11:31 val. gautas moters pranešimas, kad Kaune, S. Daukanto g., jai sutriko sveikata ir negali atidaryti durų. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą 2 aukšte per pravirą balkoną, atidarytos durys, įleisti medikai. Buto savininkė sąmoninga perduota medikams.

 

13:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš buto rūksta dūmai. Bute buvo atliekami remonto darbai ir per langus kilo dulkės. Pavojaus nebuvo, priemonės nenaudotos, pranešimas nepagrįstas.

 

13:45 val. pranešė, kad Jonavoje, Kosmonautų g., iš automobilio teka tepalas. Daugiabučio namo automobilių stovėjimo aikštelėje iš automobilio „Renault Scenic“ buvo išbėgę tepalo. 1 m2 plote išsilieję teršalai surikti.

 

14:14 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmarių apyl. sen., Kiemelių k., Ežero g., neužsisuka dujų balionas. Balionas išneštas į lauką saugiu atstumu nuo namų.

 

17:02 val. pranešė, kad Jonavoje, Rambyno g., prie pervažos, kur kraunama iš traukinių anglis, dega žolė. 5 arų plote degė žolė ir krūmai.

 

18:37 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, P. Lukšio g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje yra vyras, kuriam galimai sutriko sveikata. Keltuvu patekta į butą 4 aukšte, atidarytos durys ir įleisti medikai bei policijos pareigūnai. Ant grindų rastas sąmoningas vyras perduotas medikams.

 

19:52 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Giraitės k., Girios g., kaimynai kūrena laužą. Saugiu atstumu buvo kūrenama šašlykinė.

 

20:30 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Varnių g., reikia atidaryti duris. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą per balkoną 4 aukšte, durys atrakintos iš vidaus. Sąmoninga moteris (1933 m.) perduota medikams.

 

21:33 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš automobilio išbėgę tepalo. Iš automobilio „Lexus“ 1 m² plote buvo išsilieję vairo stiprintuvo skysčio. Teršalai surinkti.

 

23:14 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen., Juškonių k., Draugystės g., reikalinga pagalba atidaryti duris, nes viduje esančiam žmogui sutriko sveikata. 23.23 val. gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nereikalinga.

 

Marijampolės PGT

 

2019-07-12

 

15:09 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Sangrūdos sen., Navininkų k., Navininkų g., dega žolė. Užgesinta 10 a plote degusi sausa žolė.

 

15:11 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškyje, Mindaugo g., policijos pareigūnai atvykę į įvykį rado atjungtą dujų balioną, iš kurio teka dujos. Dujų tekėjimas sustabdytas, balionas prijungtas, patalpos išvėdintos.

 

2019-07-13

 

02:55 val. gautas moters pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Vytauto g., ją balkone užrakino draugė, kuri kalbėjo apie savižudybę. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pagalba pasiektas balkonas. Laužtuvu balkono durys atidarytos, iš vidaus atrakintos buto durys. Policija ir GMP pateko į vidų.

 

2019-07-14

 

16:12 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijoje, Naujojoje g., dega žolė. Išdegė 4 a žolės.

 

Jurbarko PGT

 

2019-07-12

 

13:46 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Girdžių sen., Girdžių k., Mituvos g., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio.

 

2019-07-13

 

12:32 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav. iš Raudonės miestelio mato tirštus dūmus. Pranešimas nepasitvirtino.

 

9:43 val. pranešė, kad Jurbarke, Muitinės g., karjere nuskendo vyras, nes rasti ant kranto palikti drabužiai ir dviratis. Skenduolis (apie 70 m.) rastas plūduriuojantis vandens paviršiuje 2 m nuo kranto ir ištrauktas į krantą.

 

11:34 val. pranešė, kad Jurbarke, A. Giedraičio-Giedriaus g., kamine dega suodžiai. Pavojaus niekam nebuvo. Namas mūrinis, 14x14 m., 1 aukšto, su mansarda, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

 

17:00 val. pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Antkalniškių k., Jaunimo g., laukuose dega kombainas. Degė ražienos. Išdegė 7 a ražienų.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,283,406 unikalūs lankytojai