Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-15

2019-07-15

 

05:10 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kovo 11-osios g., jaučiamas dujų kvapas. Pranešimas nepagrįstas.

 

05:08 val. pranešė, kad Raseinių r. sav., Betygalos sen., Ilgižių III k., dega angaras, galimai grūdų saugykla. Grūdų saugykloje garavo džiūstantys rapsai.

 

09:44 val. pranešė, kad Kaune, Technikos g., dega žolė. 15 m² plote degė žolė, šiukšlės, krūmai.

 

Iš Kaišiadorių PGT buvo gautas pranešimas, jog gavo pranešimą, kad Kaišiadorių r. sav., Paparčių sen., Palapojės k., galimai rūksta durpynas. Gaisro požymių nebuvo.

 

11:55 val. iš Aplinkos apsaugos agentūros buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Ąžuolaičių k., reikalinga pagalba iš lizdo iškelti gandriukus. Ištraukiamosiomis kopėčiomis 2 gandriukai buvo iškelti iš lizdo ir perduoti aplinkos apsaugos atstovams.

 

Pranešė, kad Kauno r. sav., Babtų sen., Vareikonių k., iš automobilio rūksta dūmai. Degimo požymių nebuvo, dėl automobilio „Citroen Berlingo“ gedimo buvo pradėję rūkti dūmai. Atjungtas transporto priemonės akumuliatorius.

 

12:23 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Stadiono g., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 3x2 m plote buvo išsilieję tepalo. Surinkta apie 10 kg teršalų, nuo kelio dangos sušluotos šukės.

 

12:57 val. pranešė, kad Kaune iš kitos Nemuno upės pusės Panemunės šile mato dūmus. Gaisro požymių nepastebėta.

 

10:53 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Mikališkių k., įvyko eismo įvykis, gali būti prispaustas žmogus. Vilkikas MAN buvo apvirtęs ant šono, prispaustų žmonių nebuvo, vairuotojas buvo išlipęs. 300 m kelio atkarpoje nuvalytos duženos.

 

13:05 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav. Kėdainių sen., Keleriškių k., dega Josvainių miškas. Išdegė apie 20 m² miško paklotės.

 

15:20 val. PK pranešė, kad Kaune, Kalniečių g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pagalbos neprireikė, durys atidarytos iki PGP atvykimo.

 

15:24 val. pranešė, kad Kaune, J. Bakanausko g., dega namas. Iš namo pastogės rūko dūmai. Namas mūrinis, 6x5 m, 1 aukšto, su mansarda, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu ir čerpėmis. Nudegė bei nuardyta 15 m² stogo dangos, aprūko mansardos patalpa.

 

17:09 val. gautas pranešimas, kad Prienuose, Stadiono g., išsilieję tepalo. 0,3 m² plote buvo tepalų dėmė. Surinkta apie 0,5 kg teršalų.

 

Gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Byliškių k., Purienų tak., kaimynai statinėje degina šakas, uždūminta gatvė. Gaisro požymių nebuvo.

 

18:47 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Vilkijos apyl. sen., Vilkijos k., Statybininkų g., prie namo deginamos šiukšlės. Vyriškis degino medienos, plastiko ir rūbų atliekas 3x3 m dydžio lauže. Gaisras užgesintas.

 

20:03 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje yra moteris, kuriai galimai sutriko sveikata. Gelbėjimo virve iš kaimyninio balkono patekta į buto 4 aukšte balkoną ir atidarytos durys. Viduje rasta sąmoninga buto savininkė perduota medikams. Padėta nukentėjusiąją išnešti ir įkelti į GMP automobilį.

 

20:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Baltų pr., teta neatidaro durų, įtaria, kad sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis patekta į butą antrame aukšte. Atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Medikai konstatavo buto viduje buvusios moters mirtį.

 

20:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., iš buto veržiasi dūmai. Svilęs puodas buvo nukeltas iki PGP atvykimo. Buto savininkas pagalbos atsisakė.

 

21:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Raudondvario k., Valančiaus g., dega laužas. Ant šaligatvio 1 m² plote pilietė degino laužą. Užgesinta.

 

21:46 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., bute jaučiamas dujų kvapas. Budėta, kol atvyko avarinė dujų tarnyba. Išvėdintos patalpos. Avarinės tarnybos darbuotojai pašalino dujų nutekėjimo priežastį.

 

22:57 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Beržų g., galimai dega sunkiasvoris automobilis. Atviroje teritorijoje 2 arų plote degė žolė ir pjuvenos.

 

23:53 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Medvėgalio g., rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Sprogmuo išminuotojų jau buvo išvežtas sunaikinti.

 

22:59 val. gautas pranešimas, kad Kaune, šalia Keramikų aklg., dega miškas. 23:05 val. gautas papildymas, kad dega namas, tačiau nenurodytas tikslus adresas. Atviroje teritorijoje 10x17 m dydžio sustumtoje krūvoje degė statybinės ir buitinės atliekos. Gaisras užgesintas. Pirmųjų pajėgų atvykimas užtruko dėl nenurodyto tikslaus adreso.

 

13:54 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Zapalimų k., Zapalimų g., dega šiukšlės. Išdegė 50 arų sausos žolės.

 

Gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Nepriklausomybės g., iš buto rūksta dūmai. Buvo prisvilę maisto produktai, puodas nukeltas nuo viryklės iki PGP atvykimo. Išvėdintas butas.

 

17:03 val. Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Antkalniškių k., išdegė 5 arai pievos, užgesino gyventojai.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,423 unikalūs lankytojai