Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-16

2019-07-16

 

00:02 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės parke iš Taikos pr. pusės, dega laužas. Degė laužas 1 m² plote. Užgesinta.

 

13:06 val. vyriškis pranešė, kad važiuodamas magistrale nuo Kauno Vilniaus link matė, kaip Kaune, Karčiupio g., apvirto automobilis. Nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis „Mercedes-Benz“ (2018 m.), nukentėjusių žmonių nebuvo.

 

12:30 val. gyvūnų globos tarnyba "Nuaras" pranešė, kad Kaune, Lampėdžių g., į požeminį konteinerį įkritęs šuo. Patikrinus 4 šiukšlių konteinerius šuns nerasta. Į įvykio vietą buvo atvykę UAB "Kauno švara" ir gyvūnų globos tarnybos "Nuaras" darbuotojai.

 

13:58 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Maironio g., dega automobilis. Iš po automobilio „Audi 80“ variklio dangčio rūko dūmai. Gaisras užgesintas, atjungtas akumuliatorius ir dujų įranga. Apdegė variklio skyrius.

 

15:40 val. pranešė, kad Kaune, Veiverių g., kraunant vilkiko priekabą pažeistas indas su skysčiu, kuris teka ir vyksta reakcija, ant indo nurodytas kodas 2031. Įkurta 100 m apsaugos zona, į kurią galima patekti tik su A1 lygio kostiumais. 16:26 val. įkurtas gelbėjimo darbų štabas. Evakuota 15 įmonės UAB "Sabina" darbuotojų. Grandžiai su A1 lygio kostiumais atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad 200 m² plote aplink vilkiką išsiliejusi azoto rūgštis, iš pažeisto indo išbėgęs beveik visas skystis. Iš vilkiko kabinos evakuotas vairuotojas išvežtas į Kauno klinikas pirminei apžiūrai. Apie 200 m² plote surinktas užterštas smėlis sukrautas į sandarius indus, iš viso surinkta apie 3 m³ teršalų. Užterštas plotas padengtas kietąja soda ir, įvykus neutralizacijos reakcijai, kelio danga nuplauta vandeniu. Surinktas pavojingas gruntas sudėtas į vieną lokalią vietą sandariuose induose ir aptvertas STOP juosta, informuotas atsakingas įmonės darbuotojas dėl tolesnio teršalų neutralizavimo. Įvykiui likviduoti papildomai buvo iškviesti Kėdainių ir Marijampolės PGT ugniagesiai su A1 lygio cheminiais kostiumais. Dirbo 4 grandys, sunaudoti 43 suspausto oro balionai.

 

21:04 val. pranešė, kad Jonavoje, P. Vaičiūno g., iš buto 4 aukšte veržiasi dūmai. Laiptinėje jautėsi degėsių kvapas, durų niekas neatidarė. Ruošiantis pjauti duris, jas atidarė buto savininkas ir įsileido PGP. Virtuvėje ant viryklės buvo prisvilęs puodas su maistu, kurį nukėlė pilietis iki PGP atvykimo.

 

21:33 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Užgirėlio k., duobėje deginamos padangos. Pranešėjas šiukšles užgesino pats, kas degino, pasakyti nenorėjo.

 

22:04 val. pranešė, kad Jonavoje, Kosmonautų g., iš balkono rūksta dūmai, kaimynai durų neatidaro, galimai yra viduje. Buvo pridegęs maistas, puodas nukeltas iki PGP atvykimo.

 

22:05 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Alšėnų sen., Narsiečių k., Vyčio Kryžiaus g., savaitę į medį įlipęs katinas ir neišlipa, gyvūno šeimininkai laukia vietoje. Ištraukiamosiomis kopėčiomis užlipus į medį katinas nukeltas ant žemės.

 

00:20 val. gautas pranešimas iš PK, kad reikalinga pagalba apšviesti teritoriją Kaune, Chemijos g. Policijos pareigūnų prašymu naudota stacionari apšvietimo sistema norint apšviesti teritoriją, kurioje galimai dingo 2 m amžiaus mergaitė. Apieškota 1 ha plote aptverta teritorija, įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis, padėjo ieškoti aplinkinių namų gyventojai. Mergaitę policijos pareigūnai rado vieno iš namų laiptinėje.

 

06:18 val. PK pranešė, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., reikalinga pagalba atidaryti laiptinės duris, užsikirto spyna ir žmonės negali išeiti. Atidarytos užsitrenkusios laiptinės durys.

 

06:35 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Tarprubežių k., prie Navasodų ežero, atvira liepsna dega automobilis. Lengvasis automobilis „Audi A4 Avant“ degė atvira liepsna. Sudegė visos degios detalės.

 

20:48 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Stirnėnų k., Vilkaviškio g., vyras nori žudytis, užsirakino namuose. Atvykus PGP vyras jau buvo atidaręs namo duris ir pabėgęs.

 

13:59 val. iš PK gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba Jurbarko r. sav., Juodaičių sen., Juodaičių k., vandens telkinyje ieškoti skenduolio. Apieškojus du vandens telkinius (apie 60 ir apie 15 arų ploto) nieko nerasta.

 

 

 

Užkrauta per 0.04 sekundes
2,283,290 unikalūs lankytojai