Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-18

2019-07-18

 

01:26 val. pranešė, kad Kaune, Marių g., name dega viryklė. Viryklė nedegė, PGP nukėlė prisvilusį puodą, išvėdino uždūmintas patalpas.

 

01:53 val. pranešė, kad Kaune, Birželio 23-iosios g., dega automobilis. Iš automobilio „Mercedes-Benz“ variklio skyriaus rūko dūmai, smilko izoliacinė medžiaga. Apdegė variklio izoliacinė medžiaga. Atjungtas akumuliatorius, užsuktas dujų baliono vožtuvas.

 

12:49 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Stonų g., prie autostrados susidūrė 2 lengvieji automobiliai, nukentėjo moteris, prispausta koja. Buvo susidūrusios 2 transporto priemonės – „Subaru Forester“ su priekaba (nukentėjusioji perduota medikams iki PGP atvykimo į vietą) ir „Opel Zafira“. Patraukus transporto priemones nuvalyta kelio danga.

 

17:32 val. PK pranešė, kad Kaune, Pikulo g., reikalinga pagalba atidaryti duris. Per langą patekta į namo vidų, atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai.

 

18:52 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Veiverių mstl., Belevičių g., dega rugių laukas. 1 m² plote degė šiaudų krūva.

 

19:15 val. pranešė, kad Kauno r. sav., Užliedžių sen., Romainių k., Upės g., pakrantėje paskendę sidabriniai lašiukai, galimai gyvsidabris. Nevėžio pakrantėje buvo išpilta apie 300 g gyvsidabrio. Gyvsidabris sumaišytas su žemėmis, supiltas į plastikinį indą, užpiltas vandeniu. Lapių UK surinktą gyvsidabrį perduos pavojingų atliekų utilizavimo įmonei.

 

23:23 val. iš PK gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Tadaravos k., reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Nuo kelio dangos 50 m ilgio atkarpoje nuvalytos duženos.

 

Gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vytauto g., dega šiukšlių konteineris. Gaisro požymių nepastebėta. Prisistatęs pranešėjas elgėsi neadekvačiai, taip pat nenurodė gaisro vietos.

 

12:09 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jurbarko r. sav., Raudonės sen., Pamituvio I k., reikalinga pagalba pabudėti, laukuose rastas sprogmuo. Pabudėta, kol II pasaulinio karo laikų 82 mm minosvaidžio mina buvo sunaikinta vietoje.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,465 unikalūs lankytojai