Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!

2019-07-22

 

Kauno PGV

 

00.24 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Rasos g. uždūminta laiptinė. Atvykus PGP jautėsi svilėsių kvapas. Atlikus žvalgybą nustatyta jog pridegė maistas. Patalpos išvėdintos, pavojaus niekam nėra.

 

00:45 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Kelias A8 Kėdainiai-Kaunas, ties 82 km. virš važiuojamos kelio dalies pakibęs medis. Atvykus PGP į įvykio vietą medis pašalintas pavojaus niekam nėra.

 

03:03 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Pramonės pr. nurodytu adresu, įmonėje „Liningas“, į talpą žemyn galva įkrito žmogus. Žmogaus neina ištraukti, sveria 140 kg. Atvykus PGP į įvykio vietą, į 1,5 m gylio talpą buvo įkritęs žmogus. Apardžius talpoje esančius papildomus įrenginius, žmogus ištrauktas sąmoningas ir perduotas GMP.

 

04:22 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav. J. Basanavičiaus g. dega reklaminis skydas. Atvykus PGP degė reklaminis stendas. Panaudojus vieną aukšto sp. šv. gaisras užgesintas. Gaisro metu sudegė S. Savicko IĮ, degalinės reklaminis stendas.

 

04.23 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Kauno m. sav. Europos pr. leidžiantis nuo kalno automobilis atsitrenkė į stulpą, reikalinga PGP pagalba nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP į įvykio vietą atlikta žvalgyba. Įvertinus situaciją, informacija perduota UAB „Sanrestos“ darbuotojams kurie atvyks ir sutvarkys įvykio vietą. PGP įvykio vietoja darbų neatliko.

 

07:13 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kovo 11-osios g. įvyko eismo įvykis, iš automobilio rūksta dūmai. Buvo susidūrę du automobiliai. Prispaustų žmonių ar automobilio degimo požymių nebuvo. PGP darbų neatliko. Budėjo kol atvyko atsakingos Kauno m. savivaldybės įmonės UAB „Sanresta“ darbuotojai ir nuvalė kelio dangą. Priemonės nenaudotos.

 

09:31 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gaižiūnų k. Vilties g. dega namas, jau baigia sudegti. PGP į vietą medinis namas buvo sudegęs, sienos ir stogas įgriuvę.

 

13:54 val. gautas pranešimas iš Kauno GMP dispečerės, kad Kauno m. sav., Sukilėlių pr. reikalinga pagalba patekti į butą, viduje yra vyras kuriam sutriko sveikata. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, autokopėčiomis per langą, esantį 9-ame aukšte, patekta į butą, atidarytos durys ir įleisti medikai. Viduje rąstas sąmoningas ant grindų gulintis vyras (g. 1959 m.). Po medikų apžiūros nukentėjęs asmuo išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

15:50 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Jadagonių k., Užtvankų g. laukuose stovi visiškai sudegęs automobilis Opel Tigra, be valstybinių numerių. Gaisro metu sudegė automobilio salone ir variklio skyriuje esančios visos degiosios detalės, padangos, išdužo stiklai, termiškai paveiktas kėbulas. Taip pat 1 m atstumu aplink automobilį išdegė žolė.

 

16:23 val. Kauno AVPK budėtojas pranešė, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Lokėnėlių k. reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą, po eismo įvykio išsilieję tepalai. Atvykus PGP, po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies 20 m2 plote išsiliejusius tepalus surinko sorbento Eco Dry plius ir parankinių priemonių pagalba.

 

16:34 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vandžiogalos sen., Vigių k. ant kelio nuvirto medis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, ant kelio važiuojamosios dalies buvo nuvirtęs medis. Grandininio pjūklo pagalba medis supjaustytas ir patrauktas į šalikelę.

 

17:10 val. Kauno GMP budėtoja pranešė, kad Jonavos r. sav., Kosmonautų g. reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Išnešta ir į GMP automobilį įkelta moteris, sverianti virš 130 kg.

 

19:24 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Praulių k., Darbibinkų g. dega namas. Atvykus PGP, atvira liepsna degė apleistas nenaudojamas namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, medinė perdanga, išdegė pastato vidus.

 

19:28 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav. Viduklės sen., Virgainių k., Žemaičių pl. galimai dega namas. Atvykus PGP, degė sukrautos padangos 4 m² plote. Likviduota panaudojus 2 „B“ šv. Išpilta 2 m³ vandens.

 

19:54 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Pramonės pr. ties 67 namu ant pėsčiųjų tako nulūžo medis. Atvykus PGP į įvykio vietą atlikta žvalgyba, medis surastas V. Krėvės pr. 74. Panaudojus grandininį pjūklą, medis supjaustytas sutvarkyta įvykio vieta, žmonėms pavojaus nėra.

 

21:43 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Kėdainių sen., Janušavos k., Gedimino g. vyriškis įkrito į šulinį, kurio gylis 6 m, be vandens. Vyriškis buvo ištrauktas iki PGP atvykimo. Duobes gylis apie 2 m. Medikai konstatavo mirtį, tapatybė nenustatyta.

 

Marijampolės PGT

 

04:54 val. gautas pranešimas iš Kauno GMPS, kad Vilkaviškio r. sav. Nepriklausomybės g. reikalinga pagalba išnešti sunkiai sveriantį ligonį. Atvykus PGP, ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

16:27 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Želsvos k., Vinco Marazo g. kaimynai savaitę nesusisiekia su moterim (1964 m. gimimo), įtaria, kad sutriko sveikata. Atvykus PGP, išdaužus buto langą ir įleidus policijos pareigūnus, bute jokių asmenų nerasta. Buto savininkė sąmoninga rasta pasislėpusi rūsyje, perduota medikams.

 

16.33 val. gautas neprisistačiusio piliečio pranešimas, kad Marijampolės sav., Kauno g. kaimynai kažką degina, daug dūmų, jaučiasi negeras kvapas. Atvykus PGP moteris metalinėje statinėje degino gamtines atliekas. Laužą užgesino savininkė.

 

 

 

 

Užkrauta per 0.00 sekundes
2,283,374 unikalūs lankytojai