Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-23

 

Kauno PGV

 

12:54 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Taikos pr. ir Garažų g. sankirtoje reikalinga pagalba po transporto priemonių avarijos. Atvykus PGP, nuo važiuojamosios kelio dalies buvo nuplautos po eismo įvykio pažirusios duženos, aušinimo skystis.

 

12.55 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Užliedžių sen., Užliedžių k., priešais Ledos g. deginama pieva. Atvykus PGP, degė žmonių prižiūrimas kontroliuojamas laužas, atstumai išlaikyti, žmonės perspėti, PGP darbų neatliko.

 

15:35 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Pramonės pr. laiptinėje jaučiasi dujų kvapas. Atvykus PGP, dujų kvapo nebuvo jaučiama. Palaukta kol atvyko dujų avarinė tarnyba.

 

15:45 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Alsėdžių g. reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP, autokeltuvu policijos pareigūnai ir ugniagesiai pakilo į balkoną. Balkono langas buvo atidarytas. Durys atrakintos ir įleisti medikai.

 

15:55 val. gautas pranešimas, kad Miško g. automobilyje užsitrenkė vaikas. Atvykus PGP, automobilyje buvo užsitrenkusi pranešėjos dukra (gimus 2017 m.). Vielos pagalba automobilio durys buvo atidarytos, vaikas perduotas mamai.

 

17:05 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Pramonės pr., prie 6 forto moteris su dviračiu nukrito nuo skardžio. Atvykus PGP, nuo skardžio (maždaug 5 m aukščio) buvo nukritusi moteris su dviračiu. Diskinio pjūklo pagalba buvo išpjautos grotos, moteris išlaisvinta ir neštuvų pagalba nunešta į PGP automobilį. Dviratis ištrauktas virvės pagalba.

 

17:08 val. gautas Kauno AVPK budėtojo prašymas po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Aušros k., Saulėtekio g. Atvykus ir panaudojus 3 kg sorbento, teršalai surinkti, kelio danga nušluota ir nuplauta.

 

18:30 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., V. Krėvės pr. kaimynė neatidaro durų, gali būti sutrikusi sveikata. Patekta į butą esantį 5-ame aukšte, atidarytos durys ir įleisti policijos pareigūnai bei medikai.

 

18:50 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Raudondvario sen., Miškinių k., Jurbarko pl. į elektros laidus įsipainiojęs gandras. Budėta kol atvyko elektros tinklų avarinės tarnybos darbuotojai ir turimomis priemonėmis pradėjo gelbėjimo darbus.

 

21:22 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Pašilės g. dega konteineris. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, metaliniame konteineryje degė plastiko atliekos.

 

23:50 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Kovo 11-osios g. dega balkonas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, buto balkonas esantis 1-ame aukšte degė atvira liepsna. Namas daugiabutis, 5-ų aukštų, 4 laiptinių. Gaisras kilo 2 laiptinėje, 1-ame aukšte. Gaisro metu buto balkone sudegė esantis vaikiškas vežimėlis, kiti daiktai, apdegė balkono lango rėmas, sutrūkinėjo du lango stiklai ir balkono durų stiklas, aprūko butas. Dėl įtariamo apsinuodijimo dūmais į LSMULKK Skubios pagalbos skyrių medikai išvežė bute buvusius vaikus (2019 m., 2006 m., 2012 m. gimimo) bei moterį (gimusią 1981 m.).

 

Marijampolės PGT

 

08:00 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Kybartai, J. Basanavičiaus g. dega anglies krūva. Atvykus PGP į vietą, smilko įkaitusios anglys, kurios buvo sukrautos į krūvą apie 60 t. Panaudojus 1 „B“ šv. smilkimas sustabdytas. Anglys buvo perkasinėjamos įmonės krautuvu ir perliejamos vandeniu.

 

15:45 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Trakėnų k., Muitinės g. dega grūdai lauke. Atvykus PGP į vietą, degė ražienos apie 2 ha plote. Ugnies plitimas užkirstas link javų lauko. Panaudojus 1 „B“ šv. bei rankinį inventorių gaisras likviduotas. Gesinime dalyvavo du vietos gyventojai.

 

Gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Kidulių sen., Valenčiūnų k. mato daug dūmų, kas dega nežino. Atvykus PGP į vietą ir išžvalgius vietovę, gaisro nebuvo. Kombainas laukuose kūlė javus. Iškvietimas nepagrįstas.

 

19:09 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Navasodų k dega ražienos, stiprus vėjas. Vykstant PGP gautas papildomas pranešimas, kad užsidegė ir javų laukas, dėl to papildomai išsiųsta Igliaukos UK. Atvykus PGP gaisras buvo užgesintas gyventojų. PGP darbų neatliko.

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,396 unikalūs lankytojai