Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-25

 

Kauno PGV

 

01:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Draugystės g. ir Pramonės pr. sankryžoje ant kelio išsilieję tepalai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, ant kelio važiuojamosios dalies, 10 m ilgio juostoje buvo išsiliejus alyva. Teršalai nuplauti 1 „RJ“ švirkštu.

 

07:41 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., J. Basanavičiaus g. reikalinga pagalba sunkiasvorę ligonę įkelti į lovą, vietoje yra socialinė darbuotoja. Atvykus PGP sunkiasvorė ligonė įkelta į lovą.

 

09:03 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., V. Grybo g. Gautas pranešimas iš GMP dispečerės, kad nurodytu adresu reikalinga pagalba išnešti iš buto sunkiasvorę ligonę ir įkelti į GMP automobilį. Atvykus PGP sunkiasvorė ligonė (gim. 1929 m.) išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

11.21 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen. Ruklos mstl. Ruklio g. iš buto sklinda dūmai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, bute ant viryklės buvo paliktas puodas su maistu. Iki PGP atvykimo puodą nuo viryklės nusikėlė patys. PGP išvėdino patalpas, pavojaus nebuvo.

 

11:53 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Taikos pr. bute jaučiamas dujų kvapas. Atvykus PGP uždūmintas butas, bute degė puodo dangčio plastikinės detalės ant jau išjungtos viryklės, užgesinta stikline vandens. Į laiptinę evakuota buto savininkė, apžiūrėta medikų palikta namie. Išvėdintas butas ir laiptinė. Aprūko virtuvės patalpa 2x3m. Dujininkai nustatę nedidelį dujų nuotėkį (nesusijęs su gaisro priežastimi) pakeitė dujų įvado sklendę.

 

12.12 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Hipodromo g. kaimynė neatidaro durų, gali būti sutrikusi sveikata. Atvykus PGP ištraukiamų kopėčių pagalba pateko į butą per langą, tačiau žmonių viduje nebuvo.

 

13:02 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Biržiškų g. reikia evakuoti namo gyventojus, kadangi griūna namas. Atvykus PGP penkiaaukščio namo pirmos laiptinės siūlėse buvo atsiradę dideli tarpai, visuose aukštuose. Namas aptvertas STOP juosta, iš namo trijų laiptinių (60 butų) evakuota 36 žmonės iš 22 butų. Į įvykį buvo atvykę civilinės saugos specialistai, PGT civilinės saugos specialistai, policijos pareigūnai, GMP. ESO, Dujų avarinė tarnyba ir Kauno vandenys. Buvo atjungtas elektros, dujų ir vandens tiekimas. Namo sienos laikinai sutvirtintos statramsčiais, todėl 1 laiptinės gyventojai galės saugiai grįžti į namus pasiimti daiktų. Dėl jų laikino apgyvendinimo rūpinsis miesto savivaldybė. Antros ir trečios laiptinės gyventojai sugrįžo į savo butus, jiems pajungtos visos komunikacijos. Įvykio vietoje liko budėti miesto civilinės saugos specialistai ir policijos pareigūnai.

 

13.18 gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Užusalių sen. Užusalių k. Lakštingalų g. nurodytu adresu vakar buvo padegta pirtis. Savininkas pirtį užsigesino pats. Į įvykio vietą išvyko Jonavos PGT atsakingas inspektorius.

 

13:39 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen. Laukagalio k. nurodytu adresu dega lengvasis automobilis. Atvykus PGP automobilis Opel Signum (2005 m.) degė atvira liepsna. Panaudojus 1 „B“ šv., 1 m³ vandens užgesintas. Gaisro metu sudegė lengvojo automobilio visos degiosios detalės.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Jūžintų g. iš garažo jaučiasi dujų kvapas. Atvykusi PGP kartu su dujų avarine tarnyba atliko žvalgybą, nustatyta, kad kvapą skleidžia gamtinių dujų išpiltos nuosėdos, pavojaus nėra.

 

14:16 val. gautas neprisistačiusio pil. pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Ringaudų k., Gėlių g. nuo deginamo laužo į namus sklinda juodi dūmai. Atvykus PGP krūvoje degė sukrautos šiukšlės. Gaisras užgesintas panaudojus aukšto sp. šv., 100 l vandens.

 

Gautas pranešimas,. kad Kauno m. sav., Kauno m., Kleboniškio miške kažkas dega, mato didelius dūmus, prie Neries. Atvykus PGP, atlikus žvalgybą, gaisro požymių nepastebėta. Iškvietimas nepagrįstas.

 

15:22 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vandžiogalos sen., Skrebiniškių k. dega laukas ir kombainas. Atvykus PGP, degė kombainas CASE 9230, kuris priklauso. Gaisro metu sudegė visos degios kombaino detalės, išdegė salonas, termiškai paveiktos visos metalinės detalės ir kėbulas. Nuo kombaino gaisras išplito į pasėlių lauką. Jame sudegė apie 180 ha kviečių ir apie 15 ha kvietrugių. Gaisro metu sunaudota 25 m³ vandens, dirbo 4 šv. „B“, 8 vnt, šluotelių, taip pat padėjo 4 ūkininkų traktoriai.

 

15.49val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Kelias Vilkija-Pagiriuose prie kelio kažkas dega, nemato kas. Atvykus PGP nurodytoje atkarpoje atliko žvalgybą, gaisro požymių nepastebėta.

 

16.25 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Užliedžių sen., Sausinės k. girdėjosi sprogimas, nuo miško pusės matosi dūmai. PGP atlikus žvalgybą gaisro požymių nepastebėta. Iškvietimas nepagrįstas.

 

16:43 val. gautas pranešimas,. kad Birštono sav., Algirdo g. reikalinga pagalba atidaryti automobilio BMW dureles, viduje užsirakino mažametis vaikas. Atvykus PGP panaudojus rankinį inventorių automobilio durelės atidarytos.

 

16:57 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Kelias Ariogala-Betygala-Šiluva 29 km. įvykęs eismo įvykis yra prispaustų žmonių. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, buvo susidūrę dvi transporto priemonės SAAB 95 (2003 m.) 1970 m. gim. vairuotojas išvežtas į gydymo įstaigą. Kita transporto priemonė – Volvo V 70, 29 metų vairuotojas, prispaustas, medikai konstatavo mirtį. 24 metų keleivis nuo smūgio iškritęs iš automobilio, medikai konstatavo mirtį.PGP atjungė transporto priemonėms akumuliatorius, nuo važiuojamosios kelio dangos panaudojus parankines priemones 2 vnt. nuvalė duženas, panaudojus hidraulinę įrangą išlaisvintas žuvęs vairuotojas. Įvykį tiria VPK darbuotojai.

 

16:59 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Laisvės al. dega namo stogas. Atvykus PGP restorano virtuvėje buvo užsidegęs ortakis. Evakuota 20 darbuotojų ir 14 lankytojų. Ventiliatoriaus pagalba išvėdintos patalpos. Apdegė ortakiai ir lubos 5x4m patalpoje. Nuardyta 10 kv. m. lubų.

 

18:23 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Karmėlavos sen., Karmėlavos mstl., Vilniaus g. dega lengvasis automobilis. Atvykus PGP, smilko lengvojo automobilio Audi A6 variklio skyrius. Gaisras užgesintas

 

Marijampolės PGT

 

01:05 val. gautas Marijampolės AVPK budėtojo prašymas, kad Kazlų Rūdos sav., Vytauto g. reikia pagalbos patekti į butą, viduje yra sutrikusios psichikos žmogus. Atvykus laužtuvu atidarytos durys, įleisti policijos pareigūnai, kurie viduje buvusį žmogų įsodino į GMP automobilį. Asmens duomenys neužfiksuoti.

 

10.10 gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen. Jūrės k. Bebruliškės dega ūkinis pastatas. 10.34 susisiekta su pranešėju, jis patikslino, kad niekas nedega, pasirodė dūmai nuo rūkyklos, kur rūkinami maisto produktai, gaisro nėra.

 

10:08 val. gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Plutiškių sen. Plutiškių k.Klevų g. dega kombainas. Atvykus PGP pranešta, kad pagalba nereikalinga. Gaisras užgesintas iki atvykimo. Gaisro metu apdegė kombaino Niva variklio skyrius.

 

16:23 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pajevonio sen. Būdviečių k. dega kombainas. Atvykus PGP kombainas nedegė, degė ražienos. Gaisro metu išdegė apie 40 arų ražienų. Kombainas nenukentėjo.

 

20:19 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Šakių sen., Plieniškių k. apvirto traktorius, nukentėjo vairuotoja. Atvykus PGP buvo apvirtęs traktorius John Deere, vairuojamas moters, prispaustų žmonių nebuvo. Vairuotojai nuo dužusių traktoriaus stiklų buvo supjaustyti sėdmenys, ji perduota medikams. Atvykus kitai žemės ūkio technikai atversti traktoriaus, PGP automobilinės gervės ir buksyravimo lyno pagalba padėjo ištraukti traktorių ant važiuojamosios kelio dalies.

 

20:45 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Gulbiniškių k. dega ražienos. Nurodytu adresu išsiųsta Kalvarijos kom. AC. 20.51 val. gautas neprisistačiusio asmens pranešimas kad adresu Marijampolės sen., Gulbiniškių k. mato rūkstančius dūmus, kas dega neaišku. Išsiųsta Vilkaviškio r. Rausvės UK. Atvykus Kalvarijos kom. į Trakiškių k. gaisro požymių nebuvo matyti, susisiekus su pranešėju patikslinta jog ražienos dega galimai Kalvarijos sen., Gulbiniškių k. Atvykus nurodytu adresu Kalvarijos kom. AC ir Rausvės UK AC degė ražienos, ūkininkas dalį jų buvo aparęs traktoriumi kad neužsidegtų kviečių laukas. Gaisro metu išdegė 2 ha ražienų. Savininkas nustatinėjamas.

 

22:49 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Sasnavos mstl., Didvyrių g. atvira liepsna dega gatvės apšvietimo lempa. Atvykus PGP lempa baiginėjo degti, daugiau pavojaus kilti gaisrui nebuvo. PGP pabudėjo kol lempa visiškai nustojo degusi, gesinimo darbų dėl elektros įtampos neatliko.

 

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,491 unikalūs lankytojai