Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-30

 

Kauno PGV

 

00.15 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., P. Kalpoko g. kibirkščiuoja elektros laidai stulpe, kuris stovi šalia namo. Atvykus PGP, degimo požymių nebuvo. Pabudėta iki atvyko „Eso“ avarinės tarnybos darbuotojai.

 

07:08 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Lapių sen., Smiltynų II k., Marčiupio g. tvenkinyje plūduriuoja žmogaus kūnas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, tvenkinyje, 20 m nuo kranto pastebėtas plūduriuojantis žmogaus kūnas. Kūnas ištrauktas, nenustatytos tapatybės, moteriškos lyties, apie 60 m amžiaus. Kūnas perduotas policijos pareigūnams.

 

09:52 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Karaliaus Mindaugo pr. iš automobilio bėga tepalai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, PC „Akropolis“ daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje, 3-ame aukšte, iš automobilio BMW tekėjo alyva. Prekybos centro apsaugos darbuotojai išsiliejusius teršalus lokalizavo. Automobilis aptvertas STOP juosta, įvykį likviduos prekybos centro atstovai.

 

10:35 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., Prieplaukos g. nuo tilto nušoko žmogus. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, nuo Vytauto Didžiojo tilto į Nemuną buvo nušokęs vyras (71 m. amžiaus), kurį sąmoningą iš vandens ištraukė krantinėje sportavęs asmuo iki PGP atvykimo. Nukentėjęs asmuo perduotas medikams. Priemonės nenaudotos.

 

10:29 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Dubravų miške smilksta laužas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, miške, durpingoje vietoje, 5 m² plote smilko laužas. Gaisras užgesintas panaudojus 1 „B“ šv. Atvykimo laikas užtruko, nes pranešėja negalėjo nurodyti tikslios įvykio vietos ir keletą kartų nepasitiko atvykstančių ugniagesių..

 

13:20 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Kauno r. sav., Kulautuvos sen., Kulautuvos mstl. reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, 20 m² plote po eismo įvykio nušluota važiuojamoji kelio dalis. Naudota parankinės priemonės.

 

14:32 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Kelias Vaišvydava−Piliuona 6 km įvyko eismo įvykis, gali būti prispaustų žmonių. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, automobilis Opel Vectra buvo atsitrenkęs į pakelės medį. Pro vairuotojo pusės dureles buvo iškritęs ir automobilio kėbulo prispaustas vairuotojas (g. 1962 m.) Nukentėjusysis panaudojus gelbėjimo įrangą buvo išlaisvintas ir perduotas medikams. 14:58 val. medikai automobilio vairuotojui konstatavo mirtį. Atjungtas transporto priemonės akumuliatorius, budėta kol atvyko tech. pagalbos evakuatorius ir patraukus automobilį. Nušluota važiuojamoji kelio danga.

 

15:00 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Kęstučio g. iš apleisto 2-jų aukštų pastato rūksta dūmai. Atvykus PGP iš apleisto pastato 2-o aukšto veržėsi dūmai, viduje degė medinės grindys. Pastatas apleistas 60x15 m. dydžio, mūrinis 2- jų aukštų. Gaisro metu išdegė ir buvo nuardyta 2 m2 medinių grindų, aprūko 20 m2 sienos ir sunešti benamių rakandai. PGP atliko žvalgybą , pastate žmonių nerado.

 

16:38 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK, kad Kauno m. sav., Panerių g. reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, po eismo įvykio ant kelio važiuojamosios dalies, 2 m² plote buvo išsiliejusi motociklo alyva. Teršalai nupurkšti naftos produktų skaidikliu ir nuplauti. Nušluota kelio danga.

 

17:07 val. gautas pranešimas, kad Kauno m. sav., S. Žukausko g. reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, po eismo įvykio ant kelio važiuojamosios dalies 7 m² plote buvo išsilieję automobilių aušinimo skysčiai ir 20 m² plote pažirusios duženos. Teršalai surinkti sorbento pagalba (panaudota 4 kg.) ir nušluota kelio danga. Surinkti teršalai (7 litr.) perduoti atsakingai Kauno m. savivaldybės įmonei UAB „Sanresta“.

 

21:38 val. gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad Kauno m. sav., Kurpių g. reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP ir pastačius ištraukiamas kopėčias, buto savininkas pats atidarė duris ir įsileido policijos pareigūnus.

 

Marijampolės PGT

 

00:14 val. gautas pranešimas iš GMP dispečerės, kad Marijampolės sav., R. Juknevičiaus g. reikalinga PGP pagalba pernešti sunkiasvorę ligonę, sveria 170 kg. Atvykus PGP į įvykio vietą, ligonė pernešta į GMP automobilį.

 

11:16 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Paežerių k., Dvaro g. užsikirto namų durys, svaigsta galva, sutriko sveikta. Atvykus PGP buto durys atidarytos panaudojus diskinį pjūklą, akumuliatorinį suktuvą ir laužtuvą. Į butą įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Viduje buvo sąmoningas vyras.

 

11:30 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Griškabūdžio sen., Katilių k. ant kelio pabirę kažkokios medžiagos (galimai grūdai), kelio danga slidi. Atvykus PGP 300m kelio ruože buvo išsibarstę grūdai. Kelio ruožas nuplautas ir nušluotas. Valymo darbus padėjo atlikti Griškabūdžio ŽŪB darbininkai, iš kurių technikos galimai ir pabiro grūdai.

 

11:44 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Lukšių sen., Bališkių k. dega kviečių laukas. Atvykus PGP degė ražienos ir kviečiai. Viso išdegė apie 5 a ražienos ir apie 35 a kviečių. Pabudėta, kad židiniai neatsinaujintų. Gaisro priežastis iš traktoriau „Belarus“ išlėkusios kibirkštys į javų lauką.

 

14:43 val. gautas gyvūnų globos „Nuaras“ darbuotojo pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Puskelnių k., Klevų g. 27 ant vandens bokšto 15-20 m aukštyje už kojos kabo pasikabinęs gandras. Atvykus PGP panaudojus ištraukiamas kopėčias, ugniagesio diržą gandras išlaisvintas ir perduotas gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ atstovui.

 

16:14 val. gautas Marijampolės AVPK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Lygumų k. valant melioracijos griovio dugną buvo rastas sprogmuo, įvestas planas ‚Skydas“. Atvykus PGP buvo užtikrintas saugumas šalia sprogmens, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminavimo kuopa ir sunaikino 120 mm minosvaidžio miną ir 75 mm artilerijos sviedinį vietoje.

 

22.42 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., S. Banaičio g. kaimynas neatidaro durų, šviesa žiba, galimai kažkas atsitiko. Atvykus PGP į įvykio vietą, buvo nuspręsta pasikelti iki buto autokopėčiomis ir į butą patekti per pravirą langą. Pradėjus statyti AK žmogus atsirado. Pranešimas nepagrįstas, žmogui viskas gerai.

 

Jurbarko PGT

 

18:44 val. gautas pranešimas iš neprisistačiusio piliečio, kad Jurbarko r. sav., Raudonės sen., Pupkaimio k. dega ražienos. Atvykus PGP, 1 ha plote degė ražienos. Gaisras užgesintas.

 

 

 

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,539 unikalūs lankytojai