Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-07-31

Kauno PGV

00:15 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. .sav.,  Vilkijos apylinkių sen., Padubysio k., Dubysos g. Dubysos upė , pil. matė, kaip pažįstamas vyriškis, kuris grasino nusižudysiąs, įbrido į vandenį ir dingo. Atvykusi PGP, panaudojant gelbėjimo valtį pradėjo paiešką Dubysos upėje ir pakrantėje. Atliekant paiešką ir nutolus apie 200 m, ant upės kranto rastas gulintis sušlapęs ir sušalęs dingęs vyriškis. Sąmoningas buvo perduotas medikams, po apžiūros išvežtas į gydymo įstaigą. Vyriškio tapatybė nežinoma.

Gautas pranešimas iš pil., kad Jonavos r. Bukonių sen., Petrašiūnų k. kažkas dega. Atvykus PGP, 20 arų plote degė sukrautos šakos. Gaisras užgesintas panaudojus 1 "B" šv. Gaisro metu sudegė sukrautos šakos. Šakas deginęs pilietis pasišalino.

13:06:00  val. Gautas pranešimas iš pil. kad Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Zabieliškio k. dega žolė. Atvykus PGP, 2 arų plote degė žolė ir sukrautos sausos šakos. Užgesinta vandens pagalba.

 14:11 val.  gautas pranešimas iš pil., kad T. Masiulio g., Kaunas,  reikalinga pagalba patekti į butą, galimai jo kolegai kažkas nutiko. Iki PGP atvykimo pagalba atšaukta, vyras darbe.

12:06 val.,  gautas pranešimas kad Pagojukų sen., Petkūniškių k. aplinkosaugininkams reikalinga pagalba iškeliant iš lizdo sužeistą gandriuką. Atvykus PGP, bandyta iškelti gandriuką, tačiau reikalingos autokopėčios, todėl papildomai išsiųsta Raseinių PGT autokopėčios. Panaudojus peilį, gandriukas išlaisvintas.

13:12 val.  Gautas pranešimas, kad Sąnašos g.  už įmonės Geralda teritorijos dega automobilis. Atvykus PGP visas automobilis degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė visos degios automobilio detalės, termiškai paveiktas kėbulas. Automobilyje akumuliatoriaus nebuvo. Automobilis, Renault 19, be valstybinių numerių.

14:03 val. Gautas pranešimas, kad Šiaurės pr.  dega sandėliukas šalia daugiabučio. Atvykus PGP nenaudojamoje daugiabučio šiukšlių šachtoje degė šiukšlės ir buities rakandai. Gaisro metu sudegė šiukšlės ir rakandai, aprūko dalis šiukšlių šachtos. Laiptinė buvo išvėdinta.

15:48 val.  Gautas pranešimas iš pil., kad Betygalos sen., Ilgižių III k., Tilto g. dega šiukšlės laukuose. Atvykus PGP, 1 aro plote degė sausa žolė, užgesinta dviejų cisternų vandeniu. Budėta kol bus saugu palikti. Savininkas nenustatytas.

14:03 val. Gautas pranešimas, kad Karmėlavos sen., Pelenių k., Tylos g į medį įvažiavęs automobilis. Atvykus PGP prispaustų žmonių nebuvo, rūko variklio skyrius. Įvykio metu apdegė automobilio variklis. Po eismo įvykio nušluota kelio danga ir atjungtas akumuliatorius. Įvykio metu nukentėjo keturi žmonės, trys iš jų išvežti į Kauno miesto klinikas, asmenybės nenustatytos. Automobilis Toyota Yaris.

14:34 val.  Gautas pranešimas, kad Savanorių pr. susidūrė automobiliai. Atvykus PGP buvo susidūrę trys automobiliai, prispaustų nebuvo. Buvo susidūrę trys automobiliai: BMW , VW Passat, Opel, ugniagesiai nušlavė kelio dangą ir surinko teplaus kurie buvo išsilieję 3m² plote.

13:30 val.  Gautas pranešimas, kad Marijampolės pl. Jiesios upės tiltas. Atvykus PGP, ant Jiesios upės tilto buvo sugedęs traktorius MTZ, iš kurio maždaug 30 m² plote buvo išsilieję tepalai. PGP pabudėjo, kol traktorius buvo patrauktas iš įvykio vietos ir UAB "Sanresa" įmonė surinko teršalus.

16:51 val. gautas pranešimas, kad M. K. Čiurlionio g. , Kaune po eismo įvykio išsilieję tepalai. Atvykus PGP išbėgęs kuras buvo 15x20cm plote, pavojaus nebuvo, darbų atlikti nereikėjo.

16:51 val.  gautas pranešimas, kad Kaune, Šalkausko g.  iš automobilio Audi, išbėgę tepalai. Atvykus PGP po automobiliu buvo išsiliejęs aušinimo skystis, 30x50cm plote, pavojaus nebuvo, darbų atlikti nereikėjo.

Gautas pranešimas, kad Gedimino g., Kaišiadoryse iš vagonėlio rūksta dūmai. Atvykus PGP, 4x2 m dydžio metalinėje kebabinėje ant ratų rūko įkaitęs aliejus. Iškvietimas nepagrįstas, gaisro požymių nerasta. Išvėdintos patalpos, atjungta elektra.

Gautas pranešimas, kad Kaune, K. Griniaus g.  bute iš elektros skydinės eina dūmai. Atvykus PGP dūmų jau nebuvo, paaiškėjo, kad svilo elektros instaliacija, degimo nebuvo.

19:14 val.  Pilietis pranešė, kad Josvainių sen., Šingalių k. ,,Ąžuolų'' miške dega miško paklotė. Atvykus , 1 aro plote smilko miško paklote. PGP užgesino 1,,B" šv. pagalba ir apkasė aplinkui.

20:32 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g. iš buto rūksta dūmai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, iš buto esančio 8-ame aukšte rūko dūmai. Priešgaisrinėmis kopėčiomis per liuką patekta iš žemiau aukštu esančio balkono į butą. Virtuvėje ant elektrinės viryklės svilo puodas su maisto produktais. Puodas buvo nukeltas, išvėdintos patalpos.

 

20:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Užnemunės g. po eismo įvykio išsiliejo tepalai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, po eismo įvykio ant kelio važiuojamosios dangos apie 20 m² plote iš automobilių buvo išsilieję eksploataciniai skysčiai ir alyva. Budėta kol atvyko atsakingos Kauno m. savivaldybės įmonės "Sanresta" darbuotojai. Priemonės nenaudotos.

Marijampolės PGT

01:03 val. Gautas pranešimas, kad Liudvinavo sen., Avikilų k. Avikilų g.  dega namas. Atvykus PGP į įvykio vietą, namo siena degė atvira liepsna. Namas mūrinis 2a. 16x13m, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu, antras aukštas apkaltas medžiu. Gaisro metu išdegė - išardyta 12 m² antro aukšto lauko sienos, apdegė 2 m² terasinių balkono lentų.

07:48 val. pil. pranešė, kad Lekėčių sen., Mikytų k., Jono Blažio g. iš sudegusio namo rūksta dūmai. PGP perliejo vandeniu 3m² plote smilkusias senas lentas, šiukšles.

13:11 val.  Pil. pranešė, kad Kalvarija, Savanorių g.  dega šiaudai. Atvykus laukuose degė ražienos, užgesinta panaudojus "B" šv. Gaisro metu išdegė 1 aro plotas.

 

15:45 val. Pil. pranešė, kad Kalvarija, Dariaus ir Girėno g dega automobilis. Šalia prietaisų skydelio degęs šviesų jungiklis užsigesintas milteliniu gesintuvu iki atvykimo. PGP atjungė automobilio Toyota Land Cruiser, akumuliatorių.

17:59 val.  Pil.pranešė, kad Liubavo sen., Mantrimų k.  prie vandentiekio šulinio dega pieva. Atvykus degė žolė, gaisro metu išdegė 50 arų plotas.

19:17 val.  Gautas neprisistačiusio pil. pranešimas, kad Pilviškių sen., Švarpliškių k.,  javų lauke dega kombainas. Atvykus PGP javų lauke stovintis kombainas buvo prigesintas savininko su gesintuvais, tačiau iš variklio skyriaus rūko dūmai. Panaudojus 1 "B" šv. ir 300l vandens gaisras likviduotas. Gaisro metu nukentėjo kombaino Dronningborg 1600 (be valst. nr.) variklio skyrius. Degimas kilo variklio skyriaus instaliacijoje. Ražienos ir javai neužsidegė.

 

19:04 val. Gautas pil. pranešimas, kad Gudelių sen., Gudelių k., SB "Šlavanta" dega žolė. Atvykus PGP degė žolė. Viso išdegė 4a žolės. Iki artimiausių pastatų buvo likę apie 7m. Gaisras likviduotas panaudojus 1 "B" šv. ir 900l vandens.

23:26 val. Gautas pil. pranešimas, kad Marijampolėje,  R. Juknevičiaus g., iš buto veržiasi dūmai, galimai prisvilo maistas. Atvykus PGP jautėsi dūmų kvapas, durų niekas neatidarė. KOAP grandžiai patekus į buto vidų pro virtuvės langą, viduje rastas prisvilęs maistas. Kambaryje, lovoje miegojo buto nuomotojas pil. Audrius Pauliukevičius (daugiau duomenų nesuteikė). Išnešus nuomotoją į lauką, jis atsigavo, GMP apžiūros atsisakė.

Jurbarko PGT

15:53 val.  Gautas pranešimas iš pil., kad Girdžių sen., Pocaičių k. dega ražienos. Atvykus PGP, 1 ha plote degė ražienos, aparta teritorija, savininkas nenustatytas.

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,470 unikalūs lankytojai