Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-08 01

2019-08-01

Kauno PGV

 

10:43 val. gautas pranešimas, kad Gedimino g. reikalinga pagalba patekti į butą, kadangi pil. galimai kažkas nutiko. Ištraukiamų kopėčių pagalba pro langą buvo patekta į butą, viduje rasta pil., be gyvybės ženklų, medikai konstatavo mirtį.

 

11:29 val. gautas pranešimas, kad Vytenio g.  iš automobilio išsilieję tepalai. Atvykus PGP po automobiliu Audi A4, buvo išsilieję tepalai dvejose vietose 2m² plote. Panaudojus 50g dispergento, tepalai pašalinti.

 

11:54 val. gautas pranešimas, kad Garliavoje, Žaros g.  dega žolė. Atvykus PGP degė 2 a sausos žolės, panaudojus šluoteles gaisras užgesintas.

 

 

12:24 val. gautas pranešimas, kad Partizanų g.  bute degėsio kvapas, durų niekas neatidaro. Atvykus PGP jautėsi degėsio kvapas. PGP, diskinio pjūklo pagalba prapjautos grotos esančios ant namo pirmo aukšto langų, pro virtuvės langą patekta į butą. Niekas nedegė, tik buvo jaučiamas degėsių kvapas, nes jau seniai buvo prisvilęs maistas. Moteris perduota medikams, dėl aukšto spaudimo.

 

17:01 val. gautas pranešimas, kad Panerių g. iš kaimyno namo dūmai. Atvykus PGP KOAP gr. atliko žvalgybą, buvo prisvilęs maistas orkaitėje. PGP patalpas išvėdino.

 

18:38 val. Alytaus AVPK budėtojas pranešė, kad Veiverių sen., Šilėnų k. Pušynėlio g.   rastas sprogmuo įaugęs į medį, įvestas planas ,,Skydas" reikalinga PGP pagalba pabudėti. PGP budėjo, kol atvyko Kazlų Rūdos Kazio Veverskio sprogmenų neutralizavimo padalinio išminuotojai ir lydėjo išminuotojus į Kazlų Rūdos poligoną, kur rastas 152 mm artilerijos sviedinys su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikintas.

 

 

21.57 val. pilietė pranešė, kad Žiežmarių apylinkės sen., Pažardžio k. iš kirtiklio plykstelėjo ir dingo mėlyna liepsna, degimo požymių nėra. Atvykusi PGP atliko žvalgybą, išmušęs šiluminis saugiklis, gaisrui kilti pavojaus nebuvo. Namas medinis 1-o aukšto.

 

23:40 val. gautas pranešimas, kad Jotvingių g. iš rūsio kyla dūmai, kažkas dega. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, iš rūsio rūko dūmai. Namas daugiabutis, 5-ų aukštų. 1-os laiptinės rūsyje, sandėliuke smilko rakandai. Iš rūsio išneštas sąmoningas nenustatytos tapatybės vyriškis apie 60 metų amžiaus ir perduotas medikams. Rakandai išnešti į lauką ir užgesinti parankinėmis priemonėmis. Atlikta žvalgyba viso rūsio patalpose. Nukentėjęs asmuo po pirminės medikų apžiūros dėl apsinuodijimo dūmais išvežtas į LSMULKK Skubios pagalbos skyrių.

 

23.07 val. pilietis pranešė, kad Šilų sen., Stašiūnų k. laukuose dega kombainas, rūksta dūmai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, degimo nebuvo, įkaitus kombaino John Dreere guoliui pradėjo svilti diržai, pasirodė dūmai. PGP panaudojo 1,,B'' šv. guolio aušinimui.

Marijampolės PGT

 

09:46 val. Marijampolės VPK budėtojas pranešė, kad įvedamas planas "Skydas", Klausučių sen., Andriškių k. laukuose rastas sprogmuo. PGP budėjo įvykio vietoje, atvykę JVIB Alytaus skyriaus išminuotojai 122mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

10:00 val. Marijampolės VPK budėtojas pranešė, kad įvedamas planas "Skydas", Sintautų sen., Balseliškių k. laukuose rastas sprogmuo. PGP budėjo įvykio vietoje, atvykę išminuotojai 72mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

13:10 val. pil. pranešė, kad Gudelių sen., kelias Gudeliai-Daugirdai-Žiūronys 1 km dega žolė. Atvykus šalia kelio degė žolė, užgesinta panaudojus rankinį inventorių. Gaisro metu išdegė 3 arų plotas.

 

15:20 val. Marijampolės VPK budėtojas pranešė, kad Šeimenos sen., Pūstapėdžių k., Pūstapėdžių g. atviroje teritorijoje rastas sprogmuo, įvedamas planas "Skydas". PGP budėjo įvykio vietoje, atvykę JVIB Alytaus skyriaus išminuotojai rastą 76mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,413 unikalūs lankytojai