Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-08-07

Kauno PGV

 

07:06 val. Kėdainių r. sav., Pavasario g. Gautas pranešimas iš Kauno GMPS, kad reikalinga pagalba išnešti sunkiai sveriantį ligonį. Atvykus PGP, ligonė buvo išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

07:51 val. Kauno m. sav., Birutės g. Gautas pranešimas, kad iš apleisto pastato rūksta dūmai. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, pro apleisto mūrinio pastato angas rūko dūmai. Viduje pil. ant laužo šildėsi maistą. Laužą užgesino pats, priemonės nenaudotos.

 

07:31 val. Kėdainių r. sav., Pelėdnagių sen., Pelėdnagių k. Kėdainių g.  Pilietis pranešė, kad prie šiukšlių konteinerio išbėgę tepalai. Atvykus PGP prie konteinerio 20 kv. m. plote buvo išpilti ir išvažinėti tepalai(apie 20 ltr.).Teršalai neutralizuoti panaudojus dispergentą HidroBrake(5 ltr.), sorbentą Sphagsorb (13 kg), rankinį purkštuvą ir ,,B" šv .

 

10.53 val. Jonavos r. sav , Ruklos sen., Ruklos mstl. Ruklio g. neprisistačiusi pilietė pranešė, kad mato išlipusį per balkoną vyrą. Galimai, bandantį nušokti. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, pranešimas nepasitvirtino. Balkone esantis vyras per virtuvės langą iš žmonos bandė paimti mikrobangų krosnelę, nušokti neketino.

 

10:58 val. Jonavos r. sav.  , Lietavos g. Pilietė pranešė, kad nuo ryto negali susisekti su drauge baiminasi, kad kažkas nutiko, nes turėjo problemų su sveikata. Atvykusi PGP ištraukiamų kopėčių pagalba atidarius balkono langą pateko į butą ir įleido policijos pareigūnus, ir medikus. Bute savininkės nebuvo. Pranešėjai pavyko tel. susisiekti su buto savininke, kuri yra išvykusi.

 

16:26 val. Kauno r. sav. , Babtų sen., Pagynės k., Gynios g gautas pranešimas, kad vyksta konfliktas su kaimyne ir pastaroji degina laužą. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, vyko kontroliuojamas atliekų deginimas. Laužavietėje 1x1 m dydžio buvo deginamos gamtinės kilmės atliekos. Atstumai iki pastatų išlaikyti, pavojaus nebuvo, priemonės nenaudotos.

 

18:26 val. Kauno m. sav., Panerių g. Gautas pranešimas, kad uždūmintos namo patalpos. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, buvo uždūmintos namo patalpos. Namas medinis, apmūrytas plytomis, stogas dvišlaitis, dengtas šiferio danga. Namas padalintas į dvi dalis. Gaisras kilo dalyje, priklausančioje Kauno m. savivaldybei, kurioje įrengtas socialinis būstas. Gyventoja PGP neįsileido, todėl į patalpas buvo patekta per langą. Ant avarinės būklės krosnies svilo puodas, šalia buvo prikrauta įvairių sendaikčių. Šildymo įrenginys ir kaminas yra avarinės būklės, todėl krosnis buvo užgesinta ir išvėdintos patalpos. Namo gyventoja, ugniagesiams patenkant į vidų, pasišalino.

 

18:50 val. Kauno r. sav.,  Vandžiogalos sen., Vandžiogalos mstl., Jonavos g. Gautas pranešimas iš Kauno AVPK, kad įvestas planas "Skydas", reikalinga pabudėti sprogmens nukenksminimo vietoje. Atvykus PGP, atviroje teritorijoje buvo rasta minosvaidžio mina 15x40 cm dydžio, kurią J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai sunaikino vietoje.

 

19:18 val. Kauno m. sav.,  Užnerio g.   Gautas pranešimas iš Kauno AVPK, kad reikalinga nuvalyti kelio dangą, po įvykusio eismo įvykio. Atvykus PGP, 20 m ilgio ruože, ant važiuojamosios kelio dalies buvo pažirusių duženų, bei išsiliejusių tepalų. Panaudojus rankinį inventorių nušluotos duženos, nuplauta kelio danga dispergatoriaus mišinio pagalba.

 

19:19 val. Kėdainių r. sav., J. Basanavičiaus g.  Gautas pranešimas, kad po eismo įvykio išsilieję tepalai. Atvykus PGP, buvo susidūrę trys lengvieji automobiliai ir motociklas: Opel Zafira,  Volo 60, Opel Astra, ir Suzuki. Panaudojus rankinį inventorių (2 vnt.) bei 5 kg biraus sorbento SPHAG SORB, 35 m ilgio ruože surinkti išsilieję teršalai, dispergento HYDRO BREAK mišinio pagalba (10 l ) nuplauta važiuojamoji kelio dalis.

 

21:19 val. Kauno m. sav., Biržų g. Gautas pranešimas iš Kauno AVPK, kad reikalinga pagalba patekti į butą. Atvykus PGP, policijos pareigūnai ištraukiamų kopėčių pagalba pasikėlė iki antrojo aukšto ir pro langą pateko į butą.

 

22:05 val. Raseinių r. sav., Turgaus g.  Gautas pranešimas, kad dega žolė. Atvykus PGP degė plastikinė komposto dėžė. Panaudojus vieną šv. "B" ir 100l vandens gaisras užgesintas. Gaisro metu sudegė plastikinė dėžė.

 

06:47 val. Kauno m. sav., K. Baršausko g. Gautas pranešimas iš Kauno AVPK, kad reikalinga pagalba atidaryti duris. Atvykus PGP, panaudojus ištraukiamas kopėčias, patekta į butą ir įleisti policijos pareigūnai.

Marijampolės PGT

 

15:31 val. Šakių r. sav. , Kudirkos Naumiesčio sen., Totorviečių k. Gautas pranešimas, kad dega šieno rulonai, ražienos. Atvykus PGP degė javų ražienos. Išdegė apie 50a ražienų. Užgesinta panaudojus 1 "B" šv. ir 200l vandens.

 

 

18:17 val. Marijampolės r. sav., Kauno g. Gautas pranešimas, kad lengvasis automobilis atsitrenkė į stovintį automobilį, aplinkybės neaiškios. Atvykus PGP automobilis BMW 5-serijos e60 buvo atsitrenkęs į kitus automobilius ir pasišalinęs iš įvykio vietos. Apgadinti automobiliai: Daewoo Leganza, ir Opel Astra. Atjungti apgadintų automobilių akumuliatoriai. Prispaustų ar nukentėjusių žmonių nebuvo.

 

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,402 unikalūs lankytojai