Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-08-08

Kauno PGV

 

09:06 val. Kėdainių r. sav. , S. Jaugelio Telegos g. Iš GMP buvo gautas pranešimas, kad nurodytu adresu reikalinga pagalba išnešti ligonę. Atvykus PGP ligonė buvo išnešta ir perduota GMP medikams.

 

Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Ilgakiemio k., Technikos g. Gautas pranešimas, kad prie įmonės rūksta dūmai. Atvykus PGP, iš kabelio apskaitos spintų rūko dūmai. Pabudėta kol atvyko ESO, jie atjungė elektrą ir nustojo rūkti dūmai. Daugiau PGP darbų neatliko.

 

12:21 val. Jonavos r. sav., Jonavos m., Lietavos g.   Buvo gautas pranešimas, kad nurodytu adresu reikalinga pagalba atidaryti duris, nes galimai kažkas atsitiko motinai su sveikata. Atvykus PGP buvo patekta į butą, į vidų įleisti AVPK pareigūnai ir GMP medikai.

 

13:14 val. Jonavos r. sav.,   Užusalių sen., Išorų k., Draugystės g. gautas pranešimas, kad nurodytu adresu ant kelio nuvirtęs medis trukdo eismui. Atvykus PGP, panaudojus grandininį pjūklą, medis buvo pašalintas nuo kelio.

 

13:48 val. Kauno m. sav., Raudondvario pl.  Gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP, po eismo įvykio buvo susidūrę du automobiliai Ford  ir Mercedes-Benz. Maždaug 20 m² plote buvo išsilieję tepalai. Sustabdytas tepalų tekėjimas panaudojus 5 l sorbento "BioSorb". Kelias nuo duženų nuvalytas šluotos ir kastuvo pagalba. Nuo automobilio Mercedes-Benz buvo atjungtas akumuliatorius. Tepalų surinkimui nuo kelio dangos informuota UAB "Sanresa".

 

16:01 val. Kauno m. sav., Raudondvario pl. Gautas pranešimas iš Kauno AVPK budėtojo, kad reikalinga pagalba po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP, 10 m² plote po eismo įvykio buvo išsilieję tepalai ir 20 m² plote išsibarstę duženos. Tepalų tekėjimui sustabdyti išpilta 10 l sorbento "bio Sorb".Nušluotos duženos šluotos pagalba. Tepalai palikti vietoje, informuota UAB "Sanresa".

 

17:20 val. Kauno r. sav., Alšėnų sen., Dievogalos k., Stiklo g.  Gautas pranešimas, kad dega statybinės atliekos. Atvykus PGP, 10 m² plote degė statybinės atliekos. Įmonė UAB "Ekobazė". Sunaudota 2.6 m³ vandens, dirbo 1 šv. "B", padėjo įmonės traktorius, ir prisijungė 1 savanoris.

 

18:28 val. Kauno m. sav., Ukmergės g.  gautas pranešimas, kad lifte jaučiamas aitrus kvapas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, liftas buvo išsivėdinęs savaime. Įtariama, kad vaikai galėjo pripurkšti į lifto kabiną pipirinių dujų. PGP darbų neatliko. Pranešimas nepagrįstas.

 

19.44 val. Raseinių r. sav., Paliepių sen., Sujainių k.  pilietis pranešė, kad plaukiodamas ežere mato kaip 2 vyrai miške kūrena laužą. Atvykusi PGP iki vietos ėjo pėstute, nes privažiuoti nebuvo galimybės. Užtvankos salelėje 2 žvejai degino ir prižiūrėjo nedidelį lauželį. PGP pabudėjo, kol vyrai laužą užpylė kibiru vandens.

 

20:47 val. Jonavos r. sav.,  Šveicarijos sen., Spanėnų k. Plento g.   Kauno AVPK budėtojas pranešė, kad po eismo įvykio reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą. Atvykus PGP, po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsiliejęs aušinimo skystis ir pabirusios automobilių detalių nuolaužos. Panaudojus 1,,B'' šv. ir parankines priemones kelio danga sutvarkyta.

 

22:25 val. Kauno m. sav., Kęstučio g.   gautas pranešimas, kad dega apleistas pastatas. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, apleistame monolitiniame pastate, 1-ame aukšte buvo deginami laidai 1 m² plote. Gaisras užgesintas panaudojus 1 a. sp. šv.

 

21:57 val. Kauno m. sav. , Taikos pr.  gautas pranešimas, kad dega automobilis. Atvykus PGP atlikta žvalgyba, automobilis degė atvira liepsna. Lengvasis automobilis Renault Laguna. Gaisro metu apdegė priekinė vairuotojo sėdynė, apsilydė vairas ir prietaisų skydas, aprūko salonas. Automobilis buvo neeksploatuojamas.

 

01:36 val. Raseinių r. sav. , Nemakščių sen., Milžavėnų k. Gluosnių g. Pilietė pranešė, kad dega traktorius, ūkinis pastatas. Kelyje pam. vado nurodymu, dėl vandens stygiaus išsiųsta papildomai AC. Atvykus PGP degė pastato medinė dalis ir prie pastato stovintis traktorius. Ūkinis pastatas 18x7 m. kombinuotas: viena dalis mūrinė (13x7 m), kita - medinė (5x7 m), stogas dvišlaitis dengtas šiferiu. Gaisro metu nudegė medinė pastato dalis, stogo danga (50 m2), sudegė viduje buvę: malūnas, žoliapjovė, galandinimo staklės, apie 5 m3 malkų, apie 1 t. grūdų, sudegė apie 2-3 m. nuo ūkinio pastato stovėjusio traktoriaus Case 4234(1994m. laidos) degiosios detalės. Išsaugoti 5 m. atstumu esantys medinis sandėliukas(5x4m.) ir mūrinė lauko virtuvė(5x6 m.), apie 50 vnt. šieno rulonų. Gyventojai iki PGP atvykimo iš ūkinio išvarė 11 vištų. Vanduo buvo vežiojamas iš dirbtinio vandens telkinio, esančio už 400 m.

Marijampolės PGT

 

11:04 val. Kazlų Rūdos sen., Krūvelių k., kelias Bagotosios  k.-Kazlų Rūda. Gautas pranešimas iš neprisistačiusio pil., tel. Nr. nenustatytas, kad nurodytu adresu ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus PGP grandininio pjūklo pagalba medis pašalintas.

 

15:27val. Vilkaviškio sav. ,  Gražiškių sen., Bambinių k.  gautas pranešimas iš PK, kad nurodytu adresu, laukuose, įvestas planas SKYDAS. Atvykus PGP budėjo iki kada atvyko J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai ir 2vnt artilerijos sviedinių, 75mm, sunaikino vietoje.

 

18:09 val. Vilkaviškio sav. ,  Rimgaudo g. Gautas pranešimas iš PK, kad nurodytu adresu reikalinga pagalba nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Atvykus PGP atjungti automobilių akumuliatoriai (Audi 80, ir Ford Galaxy). 8m² plote buvo išsilieję tepalai, ir pribirę automobilio duženų. Panaudojus biraus sorbento 30kg, skysto sorbento 3l, 1 "B" šv., 200l vandens bei 2 šluotas kelio danga nuvalyta.

Jurbarko PGT

 

23:06 val. Eržvilko sen., prie Balandžių k. Marijampolės AVPK budėtojas pranešė, kad po eismo įvykio reikia nuvalyti kelią, pribėgę daug tepalų. Atvykus PGP po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies 300 m. ruože buvo išsibarsčiusios vilkiko plastikinės detalės. Parankinių priemonių pagalba kelias sutvarkytas.

 

23:42 val. Jurbarko sav., Eržvilko sen., Pašaltuonio k. Tauragės g. Pilietis pranešė, kad prie senos mokyklos dega laužavietė, žmonių aplink nėra. Atvykus PGP degė 3 kv. m. plote sukrautos šiukšlės. Gaisras užgesintas panaudojus ,, B" šv. Išpilta 150 ltr. vandens.

 
Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,563 unikalūs lankytojai