Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-08-14–2019-08-15

2019-08-14

 

06:54 val. gautas pranešimas PK, kad Kaune, Kaunakiemio g., reikalinga pagalba ištraukti paspirtuką iš vandens. Po tiltu buvo įkritęs elektrinis paspirtukas. Transporto priemonė policijos pareigūnų prašymu buvo ištraukta ir perduota įmonės, nuomojančios paspirtukus, atstovui.

 

13:08 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Akademijos sen., Akademijos mstl., Jaunimo g., reikalinga pagalba patekti į butą. Pasiruošus naudoti diskinį pjūklą, bute buvęs vyras iššoko per langą 1 aukšte ir pabėgo.

 

15:11 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Užnemunės g., šalia degalinės "Skulas", įvyko eismo įvykis, yra prispaustas žmogus. Buvo susidūrę trys automobiliai – du sunkiasvoriai ir lengvasis. Vilkike buvęs prispaustas vairuotojas hidrauline gelbėjimo įranga išlaisvintas ir perduotas medikams. Nukentėjusiajam medikai konstatavo mirtį. Atjungtas transporto priemonės MAN akumuliatorius.

 

16:43 val. PK pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Žaslių sen., Stabintiškių k., prie Stabintiškių g., reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą, išsilieję tepalo. Ant važiuojamosios kelio dalies mėtėsi automobilio nuolaužų. Nušluota ir sutvarkyta kelio danga.

 

16:49 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Romainių g., dega ūkinis pastatas. Iš pastato rūko dūmai. Pastatas mūrinis, garažo paskirties, vieno aukšto, L formos, 10x10 ir 6 m, stogas dvišlaitis, dengtas šiferio danga, perdanga gelžbetoninė. Išlaužus duris patekta į vidų, vidus degė atvira liepsna. Apdegė įrankiai ir daiktai, sudegė degios lengvojo automobilio „Crysler Voyager“ dalys. Aprūko pastato vidus. Išgelbėtas šalia esantis garažas ir jame buvęs automobilis.

 

19:15 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Spanėnų k., Plento g., dega lengvasis automobilis „Citroen“. Transporto priemonė užgesinta iki atvykstant ugniagesiams.

 

21:40 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Ražiškių k., Tvenkinio g., reikia ištraukti pilietį iš 2–3 m gylio duobės. Vyras (1989 m.) buvo įkritęs į valymo įrengimų nenaudojamą duobę 3–4 metrų gylyje. Žmogus ištrauktas ir perduotas medikams.

 

22:11 val. gautas moters pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., ji su mama jau 5 val. negali patekti į savo butą. Bute užsirakinęs 40 m. sugyventinis į beldimą ir telefono skambučius neatsako, mano, kad sutriko sveikata. Į butą ketvirtame aukšte patekta automobilinėmis kopėčiomis, durys atrakintos iš vidaus, įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

22:29 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Domeikavos sen., Radikių k., dega padangos. 1 m² plote degė padangos.

 

2019-08-15

 

01:55 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., reikalinga pagalba patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis policijos pareigūnui padėta patekti į butą antrame aukšte per pravirą balkono langą.

 

01:34 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., ant kelio važiuojamosios dalies išsilieję tepalo. 3–4 m² plote buvo išsilieję teršalų. Sorbentu teršalai suskaidyti, kelio važiuojamoji dalis nuplauta minkštikliu.

 

07:10 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gulbiniškių k., Rasos g., neužsisuka dujų balionas, eina dujos. Namo savininkė neteisinga kryptimi mėgino užsukti dujų balioną.

 

13:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių pr., dega PC IKI sandėlis. Jokių degimo požymių nebuvo. Bandant susisiekti, pranešėja jį išjungdavo. Pranešimas melagingas.

 

PK pranešė, kad Kėdainiuose, Šėtos g., dega automobilis. Degimo požymių nebuvo, po eismo įvykio iš automobilio išsiliejo tepalo. Atjungtas automobilio „VW Golf“ akumuliatorius, naftos produktų skaidikliu neutralizuoti teršalai, nuplauta kelio danga.

 

14:48 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Pramonės pr., kaimynas kepa šašlykus. Asmenų, kepančių šašlykus, nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

15:08 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Dotnuvos glž. stotyje, Pirmūnų g., kaimynai namo kieme kūrena laužą. Nesaugiu atstumu nuo pastatų buvo deginamos šakos. Laužą savininkas užpylė kibiru vandens.

 

12:11 val. Vilkijos UK pranešė, kad gavo tiesioginį skambutį iš Kauno r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos, kad Vilkijos apyl. sen., Saulėtekių k., Saulėtekių g., reikalinga pagalba iš sienos tarpo išimti bičių spiečių. Vilkijos Antano Mackevičiaus gimnazijos „Saulėtekio“ skyriaus vaikų dienos centro pastate tarp plytų sienos prie pagrindinio įėjimo esančiame tarpe skraidė bitės. Vilkijos UK darbuotojai 0,5 m² plote išardė mūrinę lauko sieną, išėmė pagrindinį bičių lizdą ir perdavė vietiniam bitininkui. Į sienos tarpą pripilta apie 1 m³ vandens, teritorija aptverta STOP juosta.

 

13:45 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Neries kr., dega konteineris. Turgavietės teritorijoje kartono presavimo konteineryje degė atliekos. Konteineris 7x3x3 m dydžio.

 

16:32 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Paprūdžių k., nuvirtęs medis ant važiuojamosios kelio dalies, kelias nepravažiuojamas. Ant kelio užvirtęs medis supjaustytas grandininiu pjūklu ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies, nušluota kelio danga.

 

16:46 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Strielčių k., Miško g., dega senas medinis namas. Apleistas, nenaudojamas 5x5 m rąstinis pastatas skiedrų stogu buvo beveik sudegęs ir sukritęs. Pastatas sudegė visiškai, išdegė apie 20 arų žolės. Išgelbėti 10 m atstumu stovintys apleistas, be stogo 6x10 m medinis namas ir 6x8 m medinis ūkinis pastatas šiferio stogu.

 

17:04 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Karmėlavos II k., dega automobilis. Atvira liepsna degė automobilis BMW 316. Sudegė degios automobilio dalys, termiškai paveiktas kėbulas. Automobilis degė buvusio Karmėlavos raketinio poligono teritorijoje.

 

20:06 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, S. Lozoraičio g., dega konteineris. Metalinis 2x3 m dydžio konteineris užgesintas.

 

21:22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kęstučio g., ant stogo rūksta dūmai. Nenaudojamo pastato pirmame aukšte degė sukrauti į krūvą elektros laidai. Gaisras užgesintas.

 

22:10 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, S. Lozoraičio g., dega konteineris. 2x3 m dydžio metalinis konteineris užgesintas.

 

22:36 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, S. Lozoraičio g., dega konteineris. Degė du 1x1 m dydžio plastmasiniai šiukšlių konteineriai.

 

Marijampolės PGT

 

2019-08-14

 

07:30 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Geisteriškių k., Miško g., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminavimo kuopa ir vietoje sunaikino FD1 vokišką aviacinę bombą.

 

11:18 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vytauto g., kaimynas 3 m nuo tvarto kūrena laužą. Vyras šašlykinėje degino popierius. Pavojaus kitiems pastatams nebuvo.

 

14:34 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Keturkaimio k., laukuose rasta sprogmenų, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminavimo kuopa ir vietoje sunaikino du 105mm artilerijos sviedinius.

 

2019-08-15

 

17:02 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., kelio Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas 20–21 km, susidūrė 2 automobiliai, galimai yra prispaustų žmonių. Buvo susidūrę 2 automobiliai, prispaustų žmonių nebuvo. Automobilį „Toyota Verso“ vairavusiai moteriai (1976 m.), buvo sužalota alkūnė, ją išsivežė medikai. Kartu važiavę moteris (1967 m.) ir vaikinas (2001m.) po įvykio niekuo nesiskundė. „Toyota Verso“ buvo nuvažiavęs nuo kelio ir apvirtęs. Kitą automobilį „Toyota Auris“ vairavo moteris (1994 m.), su ja kartu vyko vyriškis (apie 32 m. amžiaus) ir trejų metų mergaitė. Mergaitę medikai išsivežė detalesnei apžiūrai (išoriškai be išorinių lūžių ar kraujavimų). „Toyota Auris“ po įvykio liko stovėti ant važiuojamosios kelio dalies. Atjungti automobilių akumuliatoriai. Automobilius atvertus ir patraukus nuvalyta kelio danga.

 

13:47 val. gautas PK pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Bartininkų k., miške rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol atvyko išminavimo kuopa ir sunaikinti į Kazlų Rūdos poligoną išsivežė 20 artilerijos sviedinių sprogdiklių bei vienos minos liekaną.

 

Jurbarko PGT

 

2019-08-14

 

17:13 val. pranešė, kad važiuojant iš Jurbarko Tauragės link ant kelio nuvirtęs medis, nepravažiuojama. Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Pašvenčio k., Tvenkinio g., medis supjaustytas, patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies, nušluota kelio dangą .

 

2019-08-15

 

10:08 val. pranešė, kad Jurbarke, Bišpilio Sodo 1-ojoje g., kaimynai degina laužą, rūksta dūmai. Moteris (1938 m.) kūreno 2,5 mx2,5 m mūrinę rūkyklą.

 

16:13 val. PK pranešė, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės sen., Šilinės k., po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies išsilieję tepalo. Po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies 20 m2 ruože buvo išsilieję teršalų ir pabirę automobilio detalių nuolaužų. Teršalai neutralizuoti naftos produktų skaidikliu, nuplauta kelio danga.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,544 unikalūs lankytojai