Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-08-16–2019-08-18

2019-08-16

 

05:22 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. 10 m² plote buvo išsilieję teršalų, pabirę duženų. Kelio danga nuplauta minkštikliu ir nušluota.

 

09:57 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Ramybės skv., kaimynė užtrenkė buto duris, paliko namuose verdantį puodą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis į butą patekta pro antrame aukšte esantį neįstiklintą balkoną. Nukeltas puodas nuo viryklės, surasti buto raktai ir įleista buto savininkė.

 

08:44 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Žemaičių pl., iš sunkvežimio išbyrėjo grūdai. 200 m atkarpoje buvo išbyrėję grūdų. Kastuvais ir šluotomis kelio danga nuvalyta.

 

11:23 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Draugystės g., dega troleibusas. Degė troleibuso „Škoda“ aukštosios įtampos elektros įrenginys. Sudegė elektros įrenginys.

 

12:24 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Lakštučių k., dega laukai prie tvenkinio. Nuo degusių šakų buvo užsidegusi žolė. Pilietis tvarkė aplinką ir degino šakas. Išdegė apie 2 arai žolės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., laiptinėje jaučiamas svilėsių kvapas. Gaisro požymių nepastebėta. Pranešimas nepagrįstas.

 

11:52 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Vilionių k., dega ražienos. Žmonės ražienas jau buvo apgesinę patys, dar ruseno keli židiniai.

 

13:35 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Šilų sen., Šilų k., dega žolė. Gaisro požymių nepastebėta, žmonės buvo užgesinę patys.

 

15:36 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kuršių g., dega automobilis. Degė lengvasis automobilis „Audi 80“. Išdegė automobilio variklio skyrius ir aprūko salonas. Atjungtas akumuliatorius ir dujų įranga.

 

Gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Paliepių sen., Pareizgupio k., dega lengvasis automobilis. Gaisro požymių nepastebėta.

 

18:20 val. gautas pranešimas iš PK, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Petkeliškių k., Artojų g. ir Kaštonų g. sankryžoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą, yra daug automobilių duženų. Sušluotos automobilių duženos.

 

19:18 val. gautas pranešimas, kad Kaune, J. Basanavičiaus al., iš kaimyno buto sklinda nemalonus kvapas, viduje gali būti miręs žmogus. Pastačius ištraukiamąsias kopėčias policijos pareigūnai užlipo į butą antrame aukšte ir per pravirą langą pateko į vidų. Bute rastas irstantis vyriškio (1953 m.) kūnas.

 

20:47 val. pranešė, kad dega namas. Prie namo 1,5 aro plote degė žolė ir šiukšlės.

 

20:10 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Krakių sen., Milvydų k., Milvydų g., sandėliuke dega grūdai. Degimo požymių nebuvo. Pabudėta, kol iš mobilios džiovyklos (14 t talpos) produkcija (10 t pupų) perpumpuota į traktoriaus priekabą. Išvalius džiovyklą, kita dalis produkcijos (apie 7 t) sukrauta į džiovyklą. Pastatas 15x40 m, medinis, mobili džiovykla stovėjo 15x20 m dydžio patalpoje, kitoje patalpoje buvo apie 400 t kviečių.

 

22:27 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Vytauto g., dega konteineris. Plastikiniame konteineryje degė popieriaus atliekos.

 

21:22 val. pranešė, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Išmanų k., iš miško sklinda dūmai, netoli sodyba, neaišku, kas dega. Pilietis kieme iškastoje duobėje saugiu atstumu nuo pastatų degino gamtines atliekas.

 

23:18 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Rumšiškių sen., Jakštonių k., Slėnio g., regioniniame parke, jaunimas užkūrė laužą, triukšmauja. Pavojaus gaisrui kilti nebuvo, jaunimas prie laužo vakarojo.

 

2019-08-17

 

01:01 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos pr., kažkas dega. Atviroje teritorijoje buvo sudeginti keli popieriaus lapai. Gaisro požymių ar pavojaus nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

01:45 val. pranešė, kad Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Morkūnų k., Strėvininkų g., smilksta suversta žolė. Pievoje smilko 2 arų plote suverstas senas šienas. Šienas (apie 500 kg) apkastas ir užgesintas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, A. ir J. Gravrogkų g., iš po namo stogo veržiasi dūmai. Gaisro požymių nenustatyta, kavinėje grilis kūrenamas kietuoju kuru, todėl kilo dūmai. Pranešimas nepagrįstas.

 

06:42 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Jurbarko g., iš traktoriaus pribėgę tepalo. Ant važiuojamosios kelio apie 3 km ruože (apie 0,5 m pločio) trūkus traktoriaus CASE 140 žarnai išsiliejo tepalo. Kelio danga nuplauta.

 

11:30 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Ringaudų sen., Karkiškių k., Parko g., name kažkas dega, įsijungė priešgaisrinė signalizacija. Gaisras užgesintas iki ugniagesių atvykimo. Į lauką jau buvo išmesta baigusi smilkti antklodė, PGP į lauką išnešė lovą.

 

14:06 val. gautas pranešimas, kad Kaune, A. Smetonos al., reikalinga pagalba patekti į butą. Duris atrakino kaimynė, turinti raktą. Viduje rasta ant žemės gulinti moteris (1941 m.). Sulaukta, kol atvyko medikai.

 

14:03 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Žiežmariuose, Žaslių g., dega žolė. Degė žolė, du židiniai (apie 6–8 m² ir 4 m² ploto).

 

14:58 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Prienuose, Stadiono g., reikalinga pagalba išnešti apie 130 kg sveriantį ligonį. Ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

15:10 val. gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Palomenės sen., Survelių k., dega žolė. 15 arų plote degusi žolė užgesinta.

 

12:24 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Laumėnų k., Poilsiavietės g., ant važiuojamosios kelio dalies po eismo įvykio yra išsilieję tepalo. Buvo susidūrę du lengvieji automobiliai – „Mercedes-Benz“, ir „Citroen Xantia“. Abiejų transporto priemonių vairuotojai išvežti į gydymo įstaigą. Atjungti automobilių akumuliatoriai. 10 m² plote buvo išsilieję tepalo ir pribirę duženų. Tepalas surinktas sorbentu, kelio danga sutvarkyta.

 

15:54 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kauno r. sav., Rokų sen., Patamulšėlio k., Sėmenos g., įvestas planas „Skydas“. Buvo rasta vokiečių Antrojo pasaulinio karo granata. Teritorija buvo aptverta STOP juosta. Sprogmenį išminuotojai sunaikino vietoje.

 

17:16 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Vaidoto g., iš dujų balionų eina dujos. Atvykus PGP du 5 l talpos dujų balionai jau buvo išnešti iš garažo į lauką. Ugniagesiai juos nunešė saugiu atstumu nuo pastatų, atsuko ir pabudėjo, kol ištekėjo dujos.

 

18:15 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Prienų sen., Strielčių k., Miško g., šalia pastato galimai dega žolė, šalia – sudegęs pastatas. 10 m2 plote degė šiukšlės (prieš dvi dienas degusio pastato likučiai).

 

18:41 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavoje, Gedimino g., dega garažas. Degė šiukšlių konteineris (2x3 m).

 

19:09 val. gautas pranešimas, kad Kaune, S. Lozoraičio g., dega konteineris. Metaliniame šiukšlių konteineryje degė atliekos.

 

19:35 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Domeikavos sen., Domeikavos k., Dvarkiemio g., kažkas dega. Vyriškis, nesilaikydamas saugaus atstumo nuo pastatų, degino įvairias atliekas 5 m² dydžio laužavietėje.

 

20:55 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Batniavos sen., Kvesų k., Pakalnės g., jaučiasi plastmasės kvapas lauke. Gaisro požymių nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

 

22:23 val. pranešė, kad Kėdainių r. sav., Krakių sen., Krakių mstl., J. Basanavičiaus g., prie kūdros jaunimas degina laužą. Jaunuoliai laužą užgesino patys.

 

22:46 val. pranešė, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., neadekvatus vyras prie parduotuvės užkūrė laužą. Lauželį užgesino praeiviai iki PGP atvykimo.

 

22:37 val. gautas moters pranešimas, kad Kaune, Savanorių pr., mama neatidaro durų, įtaria, kad jai sutriko sveikata. Ištraukiamosiomis kopėčiomis per pravirą balkoną patekta į butą 3 aukšte. Viduje buvusi moteris miegojo, pagalbos nereikėjo. Įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

21:37 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Jotvingių g., kaimynei sutriko sveikata, negali atidaryti durų. Policijos pareigūnams leidus buvo išlaužtos šarvuotos durys ir patekta į vidų. Viduje rasta sąmoninga buto savininkė (1951 m.) kuri perduota medikams. Po pirminės apžiūros moteris išnešta ir įkelta į GMP automobilį.

 

22:13 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Šarkuvos g., rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta. Atviroje teritorijoje automobilių stovėjimo aikštelėje rastas karo laikų sprogmuo. Atvykę išminuotojai nustatė, kad sprogmuo yra be sprogdiklio.

 

2019-08-18

 

01:08 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, K. Baršausko ir Žuvinto g. sankryžoje, reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dalies 100 m² plote buvo pažirę automobilių detalių duženų ir išsilieję aušinimo skysčio. Kelio danga nušluota ir nuplauta.

 

02:20 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kęstučio g., ant suoliuko dega plastikinis butelis. Autobusų stotelėje degė suoliukas.

 

09:36 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Kaune, K. Baršausko g., reikalinga pagalba patekti į butą. Kopėčiomis per balkoną patekta į butą, įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

 

07:41 val. gautas pranešimas, kad Kaune, kelyje Kluoniškiai–Šiliai, apsivertė automobilis, yra prispaustų žmonių. Prispaustų žmonių nebuvo. Automobilis „Nissan Terrano“ buvo apvirtęs ant šono, vairuotojas nustatinėjamas. Atjungtas akumuliatorius.

 

13:28 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Garliavos apyl. sen., Teleičių k., Vasario 16-osios g., galimai rastas didelis kiekis gyvsidabrio. Atlikus radiologinius tyrimus pavojaus aplinkai nenustatyta. Rasta apie 3,6 kg sandariai į stiklinius butelius supilto gyvsidabrio. Savininkams paaiškinta, kaip butelius su gyvsidabriu nugabenti į pavojingų atliekų surinkimo vietą.

 

15:59 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Rokakiemio g., iš automobilio rūksta dūmai. Degimo požymių nerasta, buvo užkaitęs automobilio „Opel Astra“ variklis.

 

14:50 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Mažųjų Zariškių k., Riešuto g., dega konteineris prie geležinkelio. Degė keturi plastikiniai šiukšlių konteineriai. Konteineriai sudegė.

 

16:34 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Biruliškių k., Elektrikų g., dega namas. 6 m2 ploto virtuvėje degė elektrinė viryklė. Aprūko virtuvės sienos. Išvėdintos patalpos.

 

17:08 val. gautas pranešimas, kad ant kelio nuvirtęs medis užtvėrė kelią. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

 

17:20 val. gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Taurakiemio sen., Užupių k., Klevų g., dega kombainas. Degė kombaino „Claas“ variklio skyrius.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Zapyškio sen., Dievogalos k., Pušyno g., kaimynai degina laužą. 3 a plote degė prižiūrimas laužas. Laužą užgesino pati savininkė.

 

17:08 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Pakuonio sen., Malinavo k.,, Ilgojoje g., užsidegė šieno rulonai, netoli gyvenamasis namas. Atvira liepsna degė ant savadarbės priekabos sukrauti šiaudų rulonai. Sudegė 9 rulonai šiaudų, išsaugota savadarbė priekaba.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos sen., Vilkijoje, Čekiškės g., deginamos šiukšlės. 1 m2 plote degė laužas.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Žydrynės g., buvo kliudytas elektros stulpas, nuo elektros laidų rūksta dūmai. Lengvasis automobilis buvo atsitrenkęs į elektros stulpą, stulpas buvo nuvirtęs. Teritorija aptverta STOP juosta ir pabudėta, kol atvyko policija ir elektrikai.

 

20:41 val. gautas pranešimas, kad Prienų r. sav., Veiverių sen., Gyvių k., vyras yra įkritęs į šulinį. 5 m gylyje šulinyje rastas sąmoningas vyras. Ištraukiamosiomis kopėčiomis ir virve vyras (1955 m.) iškeltas ir perduotas GMP.

 

22:56 val. gautas pranešimas, kad Raseinių r. sav., Norgėlų k., prie urėdijos mato liepsnas, galimai dega šiukšlės. Gaisro požymių nebuvo. Iškvietimas nepagrįstas.

 

22:04 val. gautas pranešimas iš Gaižiūnų poligono budėtojo, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., dega žolė. Poligone prie pakilimo tako 4 ha plote degė žolė.

 

Marijampolės PGT

 

2019-08-16

 

04:39 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Matarnų k., Šešupės g., apvirto automobilis, galimai yra prispaustų žmonių. Prispaustų, sužeistų žmonių nebuvo. Buvo apvirtęs automobilis „Nissan Almera“. Automobilis atverstas, atjungtas akumuliatorius.

 

10:23 val. gautas vyro pranešimas, kad Vilkaviškyje, Sodų g., jis parvežė savo neįgalią žmoną iš gydymo įstaigos, negali pats užnešti į antrą aukštą, kaimynų šalia nėra. Ligonė (1942 m.) užnešta į antrą namo aukštą.

 

10:35 val. pranešimas, kad Marijampolės sav., Gudelių sen., Gudelių mstl., Liepų g., prieš 1 val. gatve pravažiavo traktorius, kuris galimai vežė chemikalus, nuo kurių jaučiasi aitrus kvapas, graužia gerklę. Nieko nebuvo išsilieję, jokio kvapo nesijautė. Žmonės teigė, kad vienam senyvo amžiaus vyriškiui nuo kvapo sukosi galva. Gyventojai buvo nepatenkinti kad PGP neatliko jokių darbų, buvo pasiūlyta kreiptis į seniūniją.

 

10:43 val. gautas PK pranešimas, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Vicentiškių k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Išminuotojai nustatytė, jog rastas Antrojo pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinys su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga, pavojingas. Sprogmuo sunaikintas vietoje.

 

14:06 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolėje, Geležinkelio g. ir V. Kudirkos g. sankryžoje, reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio. Buvo susidūrę automobilis „Renault Megane“ ir motociklas „Honda“ (vairuotojo tapatybė nenustatyta, jį išsivežė medikai). Po eismo įvykio 3 m² plote buvo išsilieję naftos produktų. Teršalai surinkti, kelio danga nuvalyta.

 

15:34 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Sasnavos sen., Surgučių k., dega ražienų laukas. Degė ražienų laukas, gaisras plito. Išdegė ražienos 1 ha plote.

 

16:42 val. gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Sangrūdos sen., Slabatkos k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Medis patrauktas, kelio danga nuvalyta.

 

17:15 val. gautas moters pranešimas, kad Marijampolėje, Uosupio g., užsitrenkė jos automobilio durys, viduje yra 11 mėn. kūdikis. Stiklo daužikliu išdaužtas automobilio „VW Passat“ galinių durelių stiklas, durys atidarytos, kūdikis perduotas motinai.

 

15:28 val. gautas PK pranešimas, kad laukuose rasta sprogmenų, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai nustatė, jog rasti trys Antrojo pasaulinio karo laikų 105 mm artilerijos sviediniai su sprogdikliais ir sprogstamąja medžiaga, pavojingi. Sprogmenys sunaikinti vietoje.

 

2019-08-17

 

10:41 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Gudelių sen., Daugirdų k., dega žolė. Atskirais židiniais degė sausa žolė. Išdegė apie 25 arai.

 

10:05 val. gautas pranešimas iš PK, kad Vilkaviškio r. sav., Klausučių sen., Klausučių k., Draugystės g., atliekant žemės ūkio darbus rastas karo laikų sprogmuo, reikalinga PGP pagalba. Teritorija aptverta saugiu atstumu. Atvykę išminuotojai, 85 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

14:48 val. gautas pranešimas, kad Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Ąžuolyno k., Kurmio 29-ojoje g., dega žolė. Atskirais židiniais degė sausa žolė. Išdegė apie 10 arų sausos žolės.

 

13:35 val. gautas pranešimas, kad Šakių r. sav., Žvirgždaičių sen., Raugalų k., dega ražienos. Atskirais židiniais degė ražienos ir 4 šiaudų rulonai. Išdegė apie 3 ha ražienų, sudegė 4 šiaudų rulonai.

 

12:05 val. gautas pranešimas iš PK budėtojo, kad Šakių r. sav., Slavikų sen., Juškakaimių k., atliekant žemės ūkio darbus rastas karo laikų sprogmuo. Teritorija aptverta saugiu atstumu. Išminuotojai 81 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

 

15:50 val. grįždami iš kito įvykio ugniagesiai pastebėjo dūmus Šakių r. sav., Kidulių sen., Kriaušaičių k., ir nuvyko patikrinti. Buvo kūrenamas laužas. Dėl nesaugaus atstumo nuo pastatų laužas užgesintas.

 

20:44 val. gautas PK pranešimas, kad Marijampolės sav., Igliaukos sen., Menčtrakio k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Budėta, kol išminavimo kuopa F1 granatą sunaikino vietoje.

 

2019-08-18

 

16:09 val. Vilkaviškio r. sav., Gražiškių sen., Strazdinės k., degė ražienos. Išdegė apie 20 arų.

 

15:11 val. pranešė PK, kad Vilkaviškio r. sav., Bartninkų sen., Pašeimenių k., laukuose rasta sprogmenų, įvedamas planas "Skydas". Išminuotojai Antrojo pasaulinio karo laikų 82 mm minosvaidžio minas (2 vnt.) ir 81 mm minosvaidžio miną (1 vnt. ) sunaikino vietoje.

 

19:14 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Mažųjų Būdežerių k., Paskenduolės 6-ojoje g., dega sodo namelis. Degė medinė 3x1 m kompostavimo dėžė. Apdegė kompostavimo dėžės konstrukcijos.

 

Jurbarko PGT

 

2019-08-16

 

13:45 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Giedrių k., laukuose dega presas. Dėl plintančio gaisro pamainos vado nurodymu išsiųsta papildoma AC. Degė presas ir presuoti bei nepresuoti šiaudai 2 ha plote. Presas sudegė visiškai. Apartas degantis laukas ir išvežti neapdegę rulonai.

 

2019-08-18

 

18:40 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Eržvilko sen., Lenkčių I k., Žiedo g., dega ražienos. Išdegė 1 ha ražienų.

 

2019-08-19

 

00:10 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės k., Beržų g., kažkas dega prie pagrindinės Skirsnemunės sankryžos. Atvira liepsna degė šventės dekoracija – šiaudų rulonas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,473 unikalūs lankytojai