Tapk ugniagesiu gelbėtoju


Mokomoji parodėlė


Susipažinkite su ugniagesybos sportu!
2019-08-19

2019-08-19

 

01:42 val. gautas pranešimas iš PK, kad Jonavoje, A. Kulviečio g., reikalinga pagalba policijai patekti į butą ir padėti išnešti priešiškai nusiteikusį sunkiasvorį ligonį. Ligonis išneštas ir įkeltas į GMP automobilį, perduotas medikams.

 

02:23 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Jurbarko g., prie elektros stulpo dega žolė. Uždaroje ESO teritorijoje prie aukštosios įtampos laidų degė žolė 0,5 aro plote ir laidų izoliacinė medžiaga. Buvo iškviesti ESO darbuotojai. Gaisrą užgesino ESO darbuotojas miltelių gesintuvu.

 

07:31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, V. Krėvės pr., po nakties rastas išdaužtas daugiabučio gyvenamojo namo bendro naudojimo laiptinės durų stiklas, mėtosi apdegę medienos gabalai, apdeginta durų rankena.

 

07:48 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Žaiginio mstl., Sandravos g., reikalinga pagalba policijai patekti į butą. Ištraukiamosiomis kopėčiomis į buto vidų patekta pro langą, įleisti policijos pareigūnai.

 

10:04 val. gautas pranešimas iš PK, kad Kaune, Kalnų g., reikalinga pagalba pareigūnams patekti į butą. Laužtuvu patekta per duris į butą, įleisti pareigūnai. Bute rasta negyva moteris.

 

11:17 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Gaižiūnų kariniame poligone, dega žolė, netoli miškas, aplinkui namų nėra. Užgesinta žolė, degusi 50 arų plote.

 

Gautas pranešimas, kad Kauno r. sav., Vilkijos sen., Vilkijoje, Tulpių g., prie namo deginamas didelis laužas. 1 m² plote degė sukrautos šiukšlės.

 

Gautas pranešimas, kad Kaišiadorių r. sav., Paparčių sen., Paparčių k., kaimynai degina laužą, eina dūmai, šalia daug pastatų, bijo, kad neužsidegtų žolė. Gaisro požymių nerasta. Nepagrįstas iškvietimas.

 

15:32 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r. sav., Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g., kieme prie konteinerio dega čiužinys, aplink – daug šiukšlių. Užgesintas čiužinys, degęs šalia konteinerio.

 

16:39 val. gautas pranešimas iš Balbieriškio UK, kad Prienų r. sav., Balbieriškio sen., Balbieriškio mstl., Parko g., dega kelmas, jiems pranešė seniūnė. Užgesinta.

 

19:31 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Kęstučio g., iš apleisto namo eina dūmai. Apleistame daugiabutyje degė laidai.

 

Gautas pranešimas, kad Kaune, Panerių g., moteris vaikšto ant pastato 4 aukšto krašto, pranešėjas baiminasi, kad gali nušokti. Išžvalgyti 4 ir 5 aukštai, teritorija, bet nieko nepastebėta. Pranešimas nepagrįstas.

 

12:31 val. pranešė PK, kad Kalvarijos sav., Kalvarijos sen., Kamšų k., laukuose rastas sprogmuo, įvedamas planas "Skydas". Budėta, kol atvykę išminuotojai Antrojo pasaulinio karo laikų 75 mm artilerijos sviedinį sunaikino vietoje.

 

15:27 val. pranešė PK, kad Vilkaviškio r. sav., Šeimenos sen., Patunkiškių k., laukuose rastas sprogmuo, įvedamas planas "Skydas". Budėta, kol atvykę išminuotojai Antrojo pasaulinio karo laikų 105 mm artilerijos sviedinį išsivežė į sąvartyną sunaikinti.

 

16:46 val. gautas vyriškio pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Virbalio sen., Virbalyje, Vilniaus g., jo pažįstamas namuose šaukiasi pagalbos, durys užrakintos. Per langą patekta į namo vidų, atrakintos durys, įleisti medikai, vėliau žmogus (1949 m.) išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

 

18:52 val. gautas PK pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Kybartų sen., Lygumų k., laukuose rastas sprogmuo, įvestas planas "Skydas". Atvykę išminuotojai rastą Antrojo pasaulinio karo laikų 122 mm artilerijos sviedinį su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikino vietoje.

 

19:36 val. gautas PK pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Mažųjų Senažiškių k., po eismo įvykio ant važiuojamosios kelio dalies yra išsilieję tepalo. Iš automobilio „Toyota“ 2 m² plote buvo išsilieję tepalo ir aušinimo skysčio. Teršalai surinkti, kelio danga nuvalyta.

 

19:14 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškio r. sav., Pilviškių sen., Pilviškių mstl., Vilniaus g., dega ūkinis pastatas. Pastatas degė atvira liepsna, visos konstrukcijos buvo sudegusios ir sukritusios. Ūkinis pastatas 8x4 m dydžio, medinis, stogas dengtas šiferiu. Sudegė ir sukrito visos pastato konstrukcijos. Išsaugotas už 1 m esantis ūkinis pastatas (apdegė 3 m² sienos).

 

00:10 val. gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Skirsnemunės k., Beržų g., kažkas dega prie pagrindinės Skirsnemunės sankryžos. Atvira liepsna degė šventės dekoracija – šiaudų rulonas.

 

 

 

Užkrauta per 0.01 sekundes
2,615,421 unikalūs lankytojai